RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Autorent

sisukaart

Autorent

Kui otsite autorendi teenuseid Eestis, siis on teil mitmeid võimalusi valida. Autorent on suurepärane võimalus, kui vajate ajutist sõidukit. See võib olla kasulik nii äri- kui ka puhkusereiside jaoks. Autorent pakub erinevaid sõidukeid, sealhulgas sõiduautosid, väikebusse ja kaubikuid.

Autorent Eesti linnades

Autorent on saadaval kõigis Eesti linnades. Tallinnas on palju autorendi teenuseid, sealhulgas Autorent.ee OÜ, 1Autorent, A Autorent, Eesti Autorent ja Autocar Autorent OÜ. Need ettevõtted pakuvad erinevaid sõidukeid, alates kompaktsetest autodest kuni suurte maasturiteni. Lisaks on saadaval ka kaubikud ja väikebussid, mis sobivad hästi kauba või inimeste transportimiseks.

Kõik autorendi teenused pakuvad erinevaid tooteid ja teenuseid. Enamik neist pakub kindlustust, kuid on oluline märkida, et kindlustuspoliisid võivad erineda. Mõned pakuvad kaskokindlustust, teised aga ainult vastutuskindlustust. Samuti on saadaval erinevad eripakkumised ja soodustused, mis võivad sõltuda rendiperioodi pikkusest ja sõiduki tüübist.

Autorent on tavaliselt saadaval nii online kui ka füüsilistes kontorites. Kui soovite autot broneerida, saate seda teha veebis, telefoni teel või e-posti teel. Enamik ettevõtteid võtab vastu ka krediitkaardimakseid. Kui soovite olla kursis eripakkumiste ja uudistega, saate registreeruda uudiskirjade jaoks.