RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Aufort

sisukaart

Aufort on Eesti ettevõte, mis pakub digitaalset kullateenust. Ettevõte tegutseb vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele ja rahvusvahelistele rahapesu tõkestamise ja klientide tuvastamise regulatsioonidele. Aufort on saanud e-kaubanduse usaldusmärgised nii Eestis kui ka Euroopas, mis kinnitab nende usaldusväärsust ja turvalisust.

Auforti veebileht on lihtne ja kasutajasõbralik, võimaldades klientidel kulla ostmist maailmaturu hinnaga. Kliendid saavad valida erinevate kulla kaalude ja tüüpide vahel, kusjuures kuld hoitakse turvalistes ja auditeeritud varahoidlates, kus see on kaitstud kindlustusega. Kliendid saavad oma kullakontot hõlpsalt hallata ja jälgida oma investeeringuid.

Aufort on ka Tehnopol Startup Inkubaatori liige, mis on Eesti juhtiv tehnoloogiapark ja ettevõtluskeskus. See näitab, et Aufort on innovaatiline ettevõte, mis kasutab uusimaid tehnoloogiaid ja püüab pidevalt end täiustada.

Kuldne Investeerimine

Investeerimiskuld

Kuld on olnud üks vanimaid ja usaldusväärsemaid investeerimisvõimalusi. Kulla hind on ajaloo jooksul püsinud stabiilne ning seda on võimalik kasutada nii valuutana kui ka investeerimisvahendina. Kulla hind on tihedalt seotud maailma majandusega ning seetõttu on kuld hea viis oma investeeringuid hajutada.

Aufort pakub lihtsat ja mugavat lahendust kulla investeerimiseks nii alustavale kui ka kogenud investorile. AufortGold’i abil saab tehinguid teha kiirelt ja digitaalselt ning see on tagatud reaalse kullaga, mida saab soovi korral ka välja võtta. Aufort pakub laias valikus tooteid tunnustatud rafineerijatelt: Argor Heraeus, Heraeus, Umicore, UBS, Valcambi, PAMP, IGR, Austrian Mint, Perth Mint, Royal Canadian Mint ja The Royal Mint.

Digitaalne Kuld

Digitaalne kuld on uus viis kulla investeerimiseks. See võimaldab kulla ostmist ja müümist digitaalselt, mis muudab kulla investeerimise lihtsamaks kui kunagi varem. Digitaalne kuld on hea võimalus kulla investeerimiseks neile, kes soovivad oma investeeringuid hajutada ja samal ajal hoida oma varasid turvaliselt.

Aufort pakub digitaalse kulla võimalust, mis võimaldab investoritel osta ja müüa kullatoodete osakuid. Need osakud kajastavad reaalset kullakogust, mis on hoiustatud Auforti turvalistes hoiuruumides.

Kulla Kasv ja Inflatsioon

Kuld on tuntud oma kasvupotentsiaali poolest. Kulla hind on ajaloo jooksul kasvanud ning see on üks väheseid varaklasse, mis on suutnud säilitada oma väärtust inflatsiooni ajal. Inflatsiooni ajal kaotavad paljud varaklassid oma väärtuse, kuid kuld on tuntud oma võime poolest hoida oma väärtust.

Kulla investeerimine on hea viis oma investeeringuid hajutada ja kaitsta neid inflatsiooni eest. Kulla hind on tihedalt seotud maailma majandusega ning seetõttu on kuld hea viis oma investeeringuid hajutada. Aufort pakub lihtsat ja mugavat lahendust kulla investeerimiseks nii alustavale kui ka kogenud investorile.

E-kaubanduse Platvorm

Aufort on finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub võimalust investeerida füüsilisse investeerimiskulda digitaalsel kujul. Kullakonto võimaldab kliendil kulda osta, müüa ja hoiustada lihtsalt, turvaliselt ja mugavalt. Kulla hind kajastab reaalajas turuhinda ja kliendil on võimalik kulda osta alates 1 grammist.

E-Pood

Auforti e-pood pakub laia valikut investeerimiskulda ja -hõbedat. Klientidel on võimalik valida erinevate kuldmüntide ja -plaadikute vahel, mille kaal ja kvaliteet vastavad rahvusvahelistele standarditele. Kõik kuldmündid ja -plaadid on akrediteeritud ja tunnustatud kogu maailmas.

Kulla Saatmine

Kliendid saavad tellida kullatooted otse oma koju või kontorisse. Kullatooted saadetakse kindlustatud kullakastides, mis tagavad transpordi turvalisuse ja konfidentsiaalsuse. Kullatooted saadetakse tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul.

Kulla Müük

Kliendid saavad oma kulla tagasi müüa igal ajal, kui nad soovivad. Kuld müüakse reaalajas turuhinnaga ja kliendi konto krediteeritakse kohe pärast müügi lõpuleviimist. Kliendid saavad valida, kas nad soovivad müüa kogu oma kulla või ainult osa sellest. Kulla müük on lihtne ja mugav ning kliendid saavad müügi lõpule viia vaid mõne hiireklõpsuga.

Auforti e-pood ja kullakonto on loodud selleks, et pakkuda klientidele parimat võimalikku kogemust investeerimiskulda ostes ja müües. Auforti e-pood pakub laia valikut kuldmünte ja -plaadikuid ning kliendid saavad oma kulla tagasi müüa reaalajas turuhinnaga. Kliendid saavad oma kullatooted tellida otse koju või kontorisse kindlustatud kullakastides, mis tagavad transpordi turvalisuse ja konfidentsiaalsuse.

Transaktsioonid ja Hoiustamine

Kulla Hoiustamine

Kulla hoiustamine on oluline protsess, mis tagab kulla turvalisuse ja säilimise. Aufort pakub oma klientidele turvalist varahoidlat, kus kuld hoitakse kindlustusega. Kliendid saavad valida erinevate hoiustamisvõimaluste vahel, sealhulgas Eesti, Šveitsi ja Singapuri varahoidlate vahel. Hoiustamise tasu sõltub valitud varahoidla asukohast ja hoiustatava kulla kogusest.

Deposiit ja Väljavõtmine

Kliendid saavad oma kullakontole raha kanda, et osta kuld või hoiustada seda. Deposiidi tegemine on lihtne protsess, kus klient saab valida erinevate maksevõimaluste vahel, sealhulgas pangalinkide, krediitkaartide ja pangaülekannete vahel. Pärast deponeerimist kajastub raha kliendi kullakontol, kus seda saab kasutada kulla ostmiseks.

Kliendid saavad ka kulla müügist raha välja võtta. Väljavõtmine on lihtne protsess, kus klient saab valida erinevate väljamaksevõimaluste vahel, sealhulgas pangaülekannete ja krediitkaartide vahel. Väljamakseid saab teha igal ajal, kuid nende töötlemiseks võib kuluda kuni 48 tundi.

Kulla Saatmine

Kliendid saavad oma kullakontolt kulla saata teistele Auforti kasutajatele. Kulla saatmine on lihtne protsess, kus klient saab valida saaja kullakonto ja kulla koguse ning seejärel kinnitada tehingu. Kulla saatmise tasu sõltub saadetava kulla kogusest ja sihtkoha riigist.

Aufort pakub oma klientidele turvalist ja lihtsat viisi kulla ostmiseks ja hoiustamiseks. Kliendid saavad valida erinevate hoiustamisvõimaluste ja makseviiside vahel, mis võimaldavad neil kohandada oma investeerimisstrateegiat vastavalt oma vajadustele.

Tehnoloogia ja Läbipaistvus

Jaotatud Pearaamatu Tehnoloogia

Aufort kasutab jaotatud pearaamatu tehnoloogiat, mis võimaldab kulla hoiustamist ja kauplemist läbipaistval ja turvalisel viisil. Jaotatud pearaamat ehk blockchain on tehnoloogia, mis võimaldab andmete salvestamist ja jagamist hajusalt ning turvaliselt. See tähendab, et kogu kulla hoiustamise ja kauplemise protsess on läbipaistev ja turvaline.

Digitaalne Vorm

Aufort kasutab digitaalset vormi, et kulla olemasolu ja omandiõigust tõendada. See tähendab, et kuld on salvestatud digitaalselt ja seda saab kaubelda digitaalselt. Digitaalne vorm muudab kulla hoiustamise ja kauplemise kiiremaks ja lihtsamaks.

Auditeeritud Seifid

Aufort hoiustab kuldseid varusid auditeeritud seifides, mis tagab kulla turvalisuse ja usaldusväärsuse. Auditeeritud seifid on spetsiaalselt loodud kulla hoiustamiseks ja need on varustatud turvasüsteemidega, mis tagavad kulla turvalisuse.

Tooted ja Teenused

Kullakangid

Aufort pakub laias valikus kullakange erinevatest kaalukategooriatest, alustades 1 grammist kuni 1 kilogrammini. Kullakangid on valmistatud kõrgeima puhtusastmega kuldist ning on tunnustatud rahvusvaheliste rafineerijate poolt. Kullakangid on saadaval erinevate kaalude ja kujundustega ning sobivad nii isiklikuks investeerimiseks kui ka kingituseks.

Investeerimiskuld

Aufort pakub füüsilist investeerimiskulda, mis on kõrgeima puhtusastmega ning tunnustatud rahvusvaheliste rafineerijate poolt. Investeerimiskuld on saadaval erinevates kaaludes, alates 1 grammist kuni 1 kilogrammini ning on sobilik nii pikaajaliseks investeerimiseks kui ka lühiajaliseks spekuleerimiseks. Aufort pakub klientidele võimalust osta ja müüa investeerimiskulda reaalajas.

Hõbe

Aufort pakub ka laia valikut hõbemünte ja -kange erinevatest kaalukategooriatest. Hõbemündid ja -kangid on valmistatud kõrgeima puhtusastmega hõbedast ning on tunnustatud rahvusvaheliste rafineerijate poolt. Hõbemündid ja -kangid sobivad nii isiklikuks investeerimiseks kui ka kingituseks. Hõbemünte ja -kange on saadaval erinevate kaalude ja kujundustega.

Turg ja Väärtus

Maailma Turu Väärtus

Kulla maailmaturu väärtus on kõikuv. Selle hind sõltub paljudest teguritest, nagu näiteks majanduslikud ja poliitilised sündmused, inflatsioon, valuutakursid, intressimäärad ja palju muud. Kulla hind on tõusnud aastate jooksul, mis teeb sellest ühe populaarsema investeerimisvõimaluse. Kulla hind määratakse tavaliselt untsi kohta, kusjuures unts on võrdne 31,1 grammiga.

Kõrged Sisenemiskulud

Kullasse investeerimine on kallis ettevõtmine. Kulla hind on kõrge, mis tähendab, et investeerimiseks on vaja suuremat summat raha. Lisaks sellele on kullaga kauplemiseks vaja spetsiaalset varahoidlat, kus kuld oleks turvaliselt hoitud. Kullaga kauplemisel on ka kõrged halduskulud, mis tuleb arvestada.

Likviidsus

Kulla likviidsus on üks oluline tegur, mida tuleb arvestada. Kuigi kuld on hinnaline, võib selle müümine olla keeruline. Kulla müümine võib võtta aega ja selle hind võib olla kõikuv, mis tähendab, et investor võib saada vähem raha kui ta esialgu investeeris. Kulla müümine võib olla ka keeruline, kui turul on vähe ostjaid.

Uudised ja Sündmused

Miljoni Euro Kullapreemia

Aufort teatas hiljuti uuest kampaaniast, mis pakub uutele liitujatele võimalust võita miljoni euro väärtuses kulda. Kampaania eesmärk on meelitada uusi kauplejaid, kes soovivad kasutada Auforti ainulaadset digikulla platvormi ja investeerida kullasse. Kampaania raames antakse uutele liitujatele 1 grammi kulda iga 10 euro eest, mida nad platvormil kaubeldes kulutavad. Kampaania kestab kuni 31. detsembrini 2023.

Uued Kauplejad

Aufort on viimastel kuudel kogenud märkimisväärset kasvu uute kauplejate osas. Ettevõtte sõnul on üha enam inimesi hakanud mõistma kulla investeerimise olulisust ning otsivad turvalisemat viisi oma raha kasvatamiseks. Auforti digikulla platvorm pakub lihtsat ja läbipaistvat viisi kulla investeerimiseks ning on saanud palju positiivset tagasisidet oma klientidelt.

Tulevik

Auforti eesmärk on kasvada rahvusvaheliseks kullapangaks ning pakkuda kulla investeerimise lahendusi üle maailma. Ettevõte on juba laienenud mitmetesse Euroopa riikidesse ning plaanib laieneda veelgi. Auforti ainulaadne digikulla platvorm on aidanud kaasa ettevõtte edu kasvule ning võimaldab klientidel kaubelda kullaga lihtsalt ja turvaliselt. Auforti tulevik näib olevat paljulubav ning ettevõte on kindlalt positsioneeritud kulla investeerimise turul.

Ülemaailmne Mõju

Aufort on ettevõte, mis on loonud revolutsioonilise digikulla platvormi. Platvormi eesmärk on muuta investeerimine kättesaadavamaks ja lihtsamaks kõigile. See on kaasa toonud märkimisväärseid muutusi üle maailma, sealhulgas Aafrikas ja eriti Kenyas.

Aafrika

Aafrikas on Auforti platvorm muutnud investeerimise demokraatlikumaks ja kättesaadavamaks kõigile. See on eriti oluline, kuna paljudes Aafrika riikides on traditsioonilised pangateenused kas kättesaamatud või liiga kallid. Auforti platvormi kaudu saavad inimesed investeerida oma raha kullasse ja saada seeläbi stabiilsema tuleviku.

Kenya

Kenya on üks riikidest, kus Auforti platvorm on eriti populaarne. Nairobi asuva ettevõtte juht Michael Lawal on käivitanud kampaania, mille eesmärk on võimaldada kõigil Kenya elanikel investeerida digikulla platvormi kaudu. See kampaania on aidanud kaasa kullaga seotud teadmiste ja teadlikkuse suurendamisele ning inimeste finantsalase hariduse parandamisele.

Auforti platvorm on aidanud kaasa ka kohalike kogukondade tugevdamisele. Investeerimine kullasse on võimaldanud kogukondadel luua stabiilsemaid majanduslikke aluseid ning aidanud kaasa nende üldisele arengule ja heaolule.