RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

BestCredit

sisukaart

BestCredit OÜ on Eesti laenuturgudel tegutsev laenuandja, mis pakub erinevaid laenutooteid era- ja äriklientidele. BestCredit on üks vanemaid laenuandjaid Eestis, mis on tegutsenud juba aastast 2005. BestCredit OÜ on kaubamärk, mida juhib Oreon OÜ.

BestCredit pakub erinevaid laenutooteid, nagu väikelaenud, käenduslaenud ja kinnisvaralaenud (hüpoteeklaenud). Väikelaenud on tagatiseta laenud, mille summad ulatuvad kuni 5000 euroni. Käenduslaenu puhul on vajalik käendaja ning kinnisvaralaenu puhul antakse laenu tagatiseks kinnisvara.

BestCredit laenud on paindlikud ja kliendisõbralikud. Laenu saab taotleda mugavalt internetis ning laenuotsus tehakse kiiresti. Laenu tagasimakse periood on kuni 60 kuud. BestCredit pakub ka võimalust teha lisamakseid või ennetähtaegseid tagasimakseid ilma täiendavate kuludeta.

BestCredit laenud on tuntud oma kõrgete intressimäärade poolest. Seetõttu tuleks enne laenu võtmist hoolikalt kaaluda oma võimalusi ning tutvuda hoolikalt laenutingimustega. Samuti on BestCredit sattunud mitmetesse vaidlustesse ning on meedias figureerinud kohati just kohtuvaidluste tõttu.

Laenutooted

BestCredit.ee pakub erinevaid laenutooteid, mis sobivad nii era- kui ka äriisikutele. Laenutooted on kättesaadavad ilma tagatiseta ja kinnisvara tagatisel. Laenusummad ulatuvad kuni 20 000 euroni ja tagasimakseperioodid kuni 60 kuud.

Väikelaen

Väikelaen on tagatiseta laen, mille summa ulatub kuni 10 000 euroni. Väikelaenu intress on konkurentsivõimeline ja sõltub laenusummast, tagasimakseperioodist ja laenaja krediidivõimest. Laenuperiood võib olla kuni 60 kuud. BestCredit.ee pakub kiiret ja mugavat väikelaenu taotlemist internetis.

Autolaen

Autolaen on laen, mille tagatiseks on auto. Laenusumma võib ulatuda kuni auto turuväärtuseni. Autolaenu intress on konkurentsivõimeline ja sõltub laenusummast, tagasimakseperioodist ja laenaja krediidivõimest. Laenuperiood võib olla kuni 60 kuud. BestCredit.ee pakub kiiret ja mugavat autolaenu taotlemist internetis.

Käenduslaen

Käenduslaen on laen, mille tagatiseks on käendaja. Käenduslaenu intress on konkurentsivõimeline ja sõltub laenusummast, tagasimakseperioodist ja käendaja krediidivõimest. Laenuperiood võib olla kuni 60 kuud. BestCredit.ee pakub kiiret ja mugavat käenduslaenu taotlemist internetis.

Laenutingimused

BestCredit pakub laene tagatiseta väikelaenudest kuni 5 000 euro suuruste laenudeni. Laenutingimused on üsna konkreetsed ja selged.

Laenuperiood ja tagasimakseperiood

Laenuperiood ja tagasimakseperiood sõltuvad laenusummast ja laenutüübist. Näiteks tagatiseta väikelaenu puhul on laenuperiood 3-36 kuud ja tagasimakseperiood kuni 60 kuud. Laenusumma ja tagasimakseperioodi täpne arvutus on võimalik BestCrediti kodulehel oleva virtuaalse kalkulaatori abil.

Intressimäär

BestCrediti laenude intressimäärad on konkurentsivõimelised võrreldes teiste laenuandjate omadega. Intressimäär sõltub laenutüübist ja laenusummast. Näiteks tagatiseta väikelaenu intressimäär on alates 12,9% ning laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Lepingutasu

BestCredit ei võta lepingutasu. Laenulepingu sõlmimiseks ei ole vaja tasuda mingeid lisatasusid.

Laenutaotlus

BestCredit.ee pakub laenutooteid erinevate vajaduste rahuldamiseks. Laenu saamiseks tuleb täita laenutaotlus, mis on võimalik teha nii veebilehel kui ka telefoni teel.

Laenutaotluse esitamiseks veebilehel tuleb registreeruda kasutajaks ning täita taotlusvorm. Taotluse esitamisel tuleb märkida oma isikuandmed, kontaktandmed ning finantsolukord. Laenutaotluse esitamiseks telefoni teel tuleb helistada BestCredit.ee klienditeenindusele ning esitada samad andmed.

Pärast laenutaotluse esitamist võtab BestCredit.ee laenutaotlejaga ühendust e-posti või telefoni teel ning teavitab laenuotsusest. Kui laenutaotlus on positiivne, siis kantakse laen laenutaotleja pangakontole.

BestCredit.ee soovitab enne laenutaotluse esitamist tutvuda laenulepingu tingimustega ning veenduda, et laen on finantsolukorra jaoks sobiv.

Klienditeenindus

BestCredit on tuntud oma kvaliteetse klienditeeninduse poolest. Ettevõtte klienditeeninduse meeskond on kogemustega ja oskuslik ning suudab pakkuda professionaalset nõustamist, sõbralikkust ja abivalmidust igale kliendile.

Kliendid saavad BestCreditiga ühendust võtta mitmel erineval viisil, sealhulgas telefoni, e-posti ja veebivormi kaudu. Kui kliendil on küsimusi või vajab ta nõu, siis saab ta alati BestCrediti klienditeenindusest abi.

BestCrediti klienditeenindus asub Tallinnas, kuid ettevõtte kliendid on üle Eesti. Klienditeeninduse kontaktandmed on kättesaadavad ettevõtte veebilehel ning kliendid saavad alati ühendust võtta, kui neil on küsimusi või vajavad nad nõu.

Klienditeenindus on BestCrediti jaoks väga oluline ning ettevõte teeb kõik endast oleneva, et tagada kliendile parim võimalik teenindus. Klienditeenindus annab olulise konkurentsieelise, mis aitab kliente hoida ning seeläbi tõsta oma tulusid.

Laenuleping

Laenuleping on juriidiliselt siduv dokument, mis sätestab laenuandja ja laenusaaja vahelise kokkuleppe laenu tingimuste osas. Laenulepingus määratakse kindlaks laenu summa, intressimäär, tagasimaksete graafik ja kõik muud tingimused, mida pooled omavahel kokku lepivad. Laenulepingus tuleb märkida ka laenu tähtaeg, mis on see kuupäev, millal laen tuleb tagasi maksta.

BestCredit pakub erinevaid laenutooteid, millele on võimalik sõlmida laenuleping. Näiteks on võimalik saada tagatiseta väikelaenu, kinnisvaralaenu ehk hüpoteeklaenu ning autolaenu. Laenulepingus määratakse kindlaks laenu summa, intressimäär ja tagasimaksete graafik vastavalt valitud laenutootele.

Laenulepingu sõlmimisel tuleb laenusaajal tähelepanu pöörata laenu tingimustele ning tagasimaksevõimele. Laenulepingu allkirjastamisega nõustub laenusaaja laenu tingimustega ning kohustub laenu tagasi maksma kokkulepitud tähtajaks. Laenulepingu rikkumisel võib laenusaajale kaasneda lisakulutusi ning maksehäirete registreerimist.

BestCredit OÜ Ettevõtte Info

BestCredit OÜ on Eesti finantsasutus, mis on spetsialiseerunud tarbimislaenude väljastamisele nii era- kui ka äriklientidele. Ettevõte on tegutsenud alates 2012. aastast ning on tuntud oma kiire ja mugava laenuprotsessi poolest.

BestCredit pakub laene alates 200 eurost kuni 5000 euroni. Laenu tagasimaksetähtaeg võib olla kuni 60 kuud. Ettevõte pakub ka kinnisvaralaene, mille maksimaalne summa võib ulatuda kuni 500 000 euroni ning tagasimaksetähtaeg võib olla kuni 15 aastat.

BestCredit OÜ on sotsiaalselt vastutustundlik ettevõte, kes järgib vastutustundliku laenamise põhimõtteid. Ettevõte hindab oma klientide heaolu kõrgelt ning pakub laene ainult nendele, kes suudavad laenu tagasi maksta vastavalt kokkulepitud tingimustele.

BestCredit OÜ on saanud positiivset tagasisidet oma klientidelt, kes hindavad ettevõtte kiiret ja professionaalset teenindust. Ettevõtte klienditugi on avatud E-R 9:00-21:00 ja L-P 10:00-18:00 ning on alati valmis abistama kliente igasuguste küsimuste korral.

Krediidiskoor ja Ajalugu

BestCredit laenud nõuavad krediidiskoori ja ajaloo hindamist, et määrata laenuvõtja krediidivõimekus ja maksevõime. Krediidiskoor on numbriline hinnang, mis näitab inimese krediidivõimekust ja maksevõimet. Krediidiskoori arvutatakse erinevate tegurite, nagu näiteks makseteajaliste kohustuste täitmise, võlgade suuruse, krediidiajaloo ja muude finantsnäitajate põhjal. Mida kõrgem on krediidiskoor, seda parem on laenuvõtja krediidivõimekus.

BestCredit.ee pakub laenuvõtjatele erinevaid laenutüüpe, mis nõuavad erinevat krediidiskoori. Näiteks tagatiseta väikelaenu saamiseks peab krediidiskoor olema vähemalt 300, samas kui kinnisvaralaenu saamiseks peab krediidiskoor olema vähemalt 600. Seetõttu on oluline, et laenuvõtjad teaksid oma krediidiskoori ja ajalugu enne laenu taotlemist.

Laenuvõtjad, kellel on hea või suurepärane krediidiskoor, saavad BestCredit.ee laenudelt madalama intressimäära. Kui laenuvõtjal on halb krediidiskoor või puudub krediidiajalugu, võib intressimäär olla kõrgem. Seetõttu on oluline, et laenuvõtjad hoiaksid oma krediidiskoori ja ajalugu heas seisukorras, et saada parimaid laenupakkumisi.