RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Bigbank

sisukaart

Bigbanki Ajalugu

Bigbank alustas tegevust 1992. aastal Eestis ja avas esimese esinduse Tartus. Aasta hiljem avati esimene kontor Tallinnas ja 1994 ka Pärnus. Bigbank on spetsialiseerunud laenudele ning on kogunud kliendibaasi nii era- kui ka äriklientide hulgas.

Eesti Suurpank

Bigbank on üks Eesti suuremaid laenuandjaid. 2022. aastal kasvas Bigbanki varade maht Eestis ning välisturgudel aastaga 52 protsenti 1,15 miljardi euroni. Aruandeaasta koondkasum kasvas 69 protsenti 35,8 miljoni euroni.

Balti Riikide Suurpank

Bigbank on laiendanud oma tegevust ka teistesse Balti riikidesse. 1996. aastal asutati Lätis tütarettevõtte, mis on tänaseks kasvanud üheks suurimaks laenuandjaks Lätis. Bigbank on ka Leedus aktiivne, kus ta pakub laene nii era- kui ka äriklientidele.

Bigbank on oma tegevusega tõestanud, et ta on usaldusväärne ja kliendisõbralik finantsasutus. Bigbanki kliendid hindavad kõrgelt panga paindlikkust ning kiirust laenude väljastamisel.

Bigbanki Teenused

Bigbank pakub mitmeid teenuseid, mis on mõeldud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Bigbanki teenused on kättesaadavad nii rakenduse kaudu kui ka veebilehe kaudu, kuhu saab logida sisse.

Hoiused

Bigbank pakub erinevaid hoiuseid, mis võimaldavad säästudele teenida head intressi. Hoiuste haldamiseks on olemas ka mugav rakendus, mis võimaldab hoiuste seisu jälgida ja käsitleda.

Tarbijalaenud

Bigbank pakub erinevaid tarbijalaene, mis on mõeldud erinevateks otstarveteks. Näiteks on võimalik võtta remondi- ja sisustuslaenu, reisilaenu, tervise- ja ilulaenu, koolituslaenu ning perelaenu. Laenude tagasimaksmine käib mugavalt panga poolt määratud graafiku alusel.

Eluasemelaenud

Bigbank pakub erinevaid eluasemelaene, mis on mõeldud nii uue kodu ostmiseks kui ka olemasoleva kodu renoveerimiseks. Laenude tagasimaksmine käib mugavalt panga poolt määratud graafiku alusel.

Perioodilised Hoiused

Bigbank pakub ka võimalust teha perioodilisi hoiuseid, mis võimaldavad säästudele teenida head intressi. Perioodiliste hoiuste puhul on võimalik valida erinevate perioodide vahel, mille jooksul hoius kehtib.

Bigbanki teenuste kohta leiab rohkem infot nende veebilehelt ning samuti on olemas ka erinevad ressursid, mis aitavad klientidel paremini mõista Bigbanki teenuseid. Bigbank on ka aktiivne pressiteadete väljastaja ning nende kohta leiab rohkem infot Bigbanki veebilehelt.

Bigbanki Äritegevus

Laenutingimused

Bigbank on spetsialiseerunud laenude andmisele nii era- kui ka äriklientidele. Laenutingimused on paindlikud ja vastavad klientide erinevatele vajadustele.

Eraisikutele pakutakse laene alates 500 eurost kuni 30 000 euroni. Laenuperiood võib olla kuni 10 aastat. Laenuintress sõltub laenusummast ja laenuperioodist ning algab 5,9% -st aastas.

Äriklientidele pakutakse laene nii elukondliku kui ka ärikinnisvara ehitamiseks või renoveerimiseks. Laenusumma võib ulatuda kuni 30 000 000 euroni. Laenuperiood võib olla vahemikus 3-36 kuud. Intressimäär algab 5% + 6 kuu euriborist.

Intressimäärad

Bigbanki intressimäärad on konkurentsivõimelised ja vastavad turu standarditele. Intressimäär sõltub laenusummast, laenuperioodist ja kliendi krediidivõimest.

Eraisikute laenude intressimäär algab 5,9% -st aastas. Äriklientide laenude intressimäär algab 5% + 6 kuu euriborist.

Bigbanki laenuportfell on mitmekesine ning hõlmab erinevaid laenutüüpe, nagu näiteks autolaenud, tarbimislaenud ja refinantseerimislaenud. Bigbank pakub ka liisingut nii era- kui ka äriklientidele.

Bigbanki äritegevus on suunatud laenude andmisele ning see on aidanud neil saavutada stabiilse kliendibaasi nii Eestis kui ka välismaal.

Bigbanki Väljakutsed ja Võimalused

Bigbank on laenudele spetsialiseerunud pank, mis on tegutsenud juba üle 25 aasta. Kuigi pank on saavutanud märkimisväärse edu, seisab ta siiski silmitsi mitmete väljakutsetega, mida ta peab ületama, et säilitada oma konkurentsivõime.

Üks suurimaid väljakutseid, millega Bigbank silmitsi seisab, on digitaalse turunduse ja kommunikatsiooni arendamine. Tänapäeval on sotsiaalmeedia platvormid nagu Tiktok muutunud ülioluliseks turunduskanaliks, eriti noorema sihtrühma puhul. Bigbank peab seetõttu olema võimeline kasutama neid kanaleid oma sõnumi edastamiseks ja klientide kaasamiseks.

Teine väljakutse, millega Bigbank silmitsi seisab, on klientide usalduse võitmine. Pangandussektoris on usaldus klientide jaoks kriitilise tähtsusega ja Bigbank peab olema võimeline tõestama oma usaldusväärsust ja turvalisust. Selleks peab pank pakkuma klientidele läbipaistvat ja usaldusväärset teenust ning tagama nende privaatsuse ja andmete turvalisuse.

Bigbanki võimalused seisnevad aga laenuturu kasvus ja uute tehnoloogiate kasutamises. Laenuturu kasv annab pangale võimaluse laiendada oma klientide baasi ja suurendada oma tulu. Samuti võib Bigbank kasutada uusi tehnoloogiaid, nagu tehisintellekt ja masinõpe, et paremini mõista oma klientide vajadusi ja pakkuda neile paremat teenust.

Bigbanki Klienditugi

Bigbank pakub oma klientidele mitmesuguseid teenuseid, sealhulgas laene, hoiuseid ja krediitkaarte. Kuid nagu kõikides finantsteenuste pakkujates, võib ka Bigbanki klientidel tekkida küsimusi ja probleeme. Siin tuleb appi Bigbanki klienditugi.

Bigbanki klienditugi on saadaval nii telefoni kui ka e-posti teel. Kliendid saavad helistada tööpäevadel kell 9-18 ja laupäeviti kell 10-14 numbril 731 1333. E-posti aadress on abi@bigbank.ee. Kliendid saavad ka otse veebis Bigbanki kodulehel küsimusi esitada ja saada vastuseid.

Bigbanki klienditoe meeskond on kõrgelt kvalifitseeritud ja valmis vastama kõigile klientide küsimustele. Kliendid saavad abi nii laenude, hoiuste kui ka krediitkaartide kohta. Klienditugi on olemas ka nendele klientidele, kes soovivad Bigbanki teenuseid kasutada esmakordselt.

Bigbanki klienditugi on ka saadaval kõigile klientidele, kes on juba Bigbanki kasutanud ja soovivad logida sisse oma kontole. Kliendid saavad kasutada Bigbanki veebilehel olevat “Logi sisse” nuppu, et siseneda oma kontole ja saada juurdepääsu oma laenudele, hoiustele või krediitkaartidele. Kliendid saavad ka abi, kui nad on unustanud oma parooli või kasutajanime.

Bigbanki Kohalolek Maailmas

Bigbank on rahvusvaheline finantsettevõte, mis pakub laenuteenuseid ja hoiuseid. Bigbank tegutseb Eestis, Lätis, Leedus, Soomes, Rootsis ja Bulgaarias. Bigbankil on ka esindused Austrias, Hollandis ja Saksamaal.

Bigbanki laenutooted on saadaval kõigis nendes riikides ning erinevate laenutoodete tingimused võivad riigiti erineda. Näiteks pakub Bigbank Eestis, Lätis ja Leedus kodulaenu, ärilaenu ja tarbimislaenu. Soomes ja Rootsis on saadaval tarbimislaenud ning Bulgaarias pakutakse tarbimislaene ja kinnisvaralaene.

Bigbanki hoiused on saadaval Eestis, Lätis, Leedus ja Austrias. Hoiuseid pakutakse erinevatele perioodidele ning intressimäärad võivad riigiti erineda. Näiteks pakub Bigbank Eestis hoiuseid perioodideks 3 kuud kuni 5 aastat ning intressimäärad algavad 0,15% aastas.

Bigbank on oma tegevuse laiendamisel fokusseerinud eelkõige Euroopa Liidu riikidele. Ettevõtte eesmärk on pakkuda klientidele lihtsat ja mugavat finantsteenust, mis vastaks nende vajadustele. Bigbanki rahvusvaheline kohalolek võimaldab ettevõttel pakkuda oma klientidele kvaliteetset teenust ka väljaspool koduturge.