RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Bitstamp

sisukaart

Bitstamp on üks vanimaid krüptoraha vahetusi maailmas, mis käivitati 2011. aastal. Platvorm on tuntud oma turvalisuse ja usaldusväärsuse poolest ning on saanud palju positiivset tagasisidet oma kasutajatelt. Bitstampi platvormil on lai valik krüptovaluutasid, mida saab kaubelda, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin ja paljud teised.

Bitstamp on Euroopa börs, mis tegutseb ka ülemaailmselt. Platvorm pakub oma kasutajatele mitmeid eeliseid, sealhulgas madalaid kauplemistasusid ja kiireid tehinguid. Bitstampi platvormil on ka lihtne kasutajaliides, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt krüptovaluutasid osta ja müüa.

Bitstampi platvorm on tuntud oma turvalisuse poolest. Platvorm hoiab 95% oma varadest füüsilistes hoidlates, et vältida häkkimiskatseid. Lisaks kasutab Bitstamp platvormi kaheastmelist autentimist, et tagada kasutajate konto turvalisus.

Bitstamp on üks kõige pikema ajalooga krüptoraha vahetusi maailmas. Platvorm on teeninud oma mainet turvalise ja usaldusväärse platvormina, mis pakub oma kasutajatele laia valikut krüptovaluutasid ja konkurentsivõimelisi kauplemistasusid. Bitstamp on kindlasti platvorm, mida tasub kaaluda, kui otsite usaldusväärset krüptoraha vahetust.

Valuutavahetuse Funktsioonid

Bitstamp on üks maailma vanimaid ja usaldusväärsemaid krüptovaluutavahetusi, mis võimaldab kauplejatel osta ja müüa erinevaid krüptovaluutasid. Bitstamp pakub mitmeid funktsioone, mis muudavad valuutavahetuse lihtsaks ja mugavaks.

Kauplemispaarid

Bitstamp võimaldab kauplemist enam kui 80 erineva krüptovaluutapaariga, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash, Stellar ja USD Coin. Kauplemispaarid on saadaval erinevates valuutades, sealhulgas eurodes, dollarites, naelsterlingites ja Jaapani jeenides. Kauplemispaaride hulgas on ka paarid, mis võimaldavad kaubelda krüptovaluutade vahel, näiteks BTC/ETH ja LTC/BTC.

Bitstampi kauplemisplatvorm on intuitiivne ja kasutajasõbralik, mis võimaldab kauplejatel hallata oma portfelli ja teha tehinguid kiiresti ja lihtsalt. Platvormil on ka mitmeid kauplemissignaale, mis aitavad kauplejatel jälgida turu arengut ja teha informeeritud otsuseid.

Klienditeenindus

Bitstamp pakub oma klientidele professionaalset ja tõhusat klienditeenindust. Klienditeenindus on saadaval mitmes keeles, sealhulgas inglise, saksa, prantsuse, hispaania, itaalia ja hollandi keeles ning seda saab kasutada nii e-posti kui ka telefoni teel. Bitstamp pakub ka mitmeid kasulikke ressursse, sealhulgas kasutusjuhendeid ja juhendeid, mis aitavad kauplejatel navigeerida valuutavahetuse kaudu.

Turvalisus ja Vastavus

Bitstamp on tuntud oma kõrgetasemelise turvalisuse ja vastavuse poolest. Krüptovaluutade ohutu säilitamine on nende prioriteet number üks.

Külmhoidla

Bitstamp hoiab oma krüptovaluutasid turvaliselt külmhoiustes, mis on füüsiliselt eraldatud internetist. See tagab, et varad on kaitstud häkkimiskatsete eest. Ainult väike osa varadest hoitakse veebiserverites, et tagada kiire juurdepääs klientidele.

New Yorgi Finantsteenuste Osakond

Bitstamp on saanud litsentsi New Yorgi Finantsteenuste Osakonnalt (NYDFS), mis on tuntud oma karmide regulatsioonide poolest. NYDFS on üks kõige rangemaid finantsregulaatoreid maailmas ning nende litsents näitab, et Bitstamp järgib kõiki seadusandluse nõudeid. Bitstampi litsentsi saamine NYDFS-ilt on oluline samm nende kõrgetasemelise turvalisuse ja vastavuse tagamisel.

Bitstamp järgib ka rahapesu tõkestamise seadusi ja on kohustatud tegema koostööd asjakohaste ametiasutustega. Nende turvalisuse ja vastavuse kõrge tase muudab Bitstampi usaldusväärseks valikuks krüptovaluutade kauplemiseks.

Tasud ja Kauplemine

Bitstamp on üks vanimaid ja usaldusväärsemaid krüptovaluutavahetusi maailmas. Platvorm pakub kasutajatele võimalust kaubelda 78 erineva krüptovaluutaga. Bitstampi kauplemistasud on mõistlikud, mis muudab selle platvormi atraktiivseks nii algajatele kui ka kogenud kauplejatele.

Kauplemistasud

Bitstampi kauplemistasud on mõõdukad. Tegijatasu algab 0,25% ja langeb koos kaupleja kauplemismahu kasvuga. Vastuvõtjatasu algab 0,10% ja langeb koos kaupleja kauplemismahu kasvuga. Bitstampi kauplemistasud on võrreldavad teiste krüptovaluutavahetuste tasudega. Bitstampi kauplemistasud on madalamad kui Coinbase Pro, kuid kõrgemad kui Binance.

Bitstampil on ka taker- ja maker-tasud. Taker-tasud kehtivad siis, kui kasutaja teeb turuhinna tehingu, mis täidetakse kohe. Maker-tasud kehtivad siis, kui kasutaja esitab pakkumise, mis jääb order booki ootele ja täidetakse hiljem. Taker-tasud on kõrgemad kui maker-tasud, kuna taker-tasud võtavad rohkem riske.

Bitstampil ei ole üldjuhul varjatud tasusid ega preemiatasusid. Bitstamp ei võta ka väljamaksete eest tasu. Siiski võivad pangad võtta tasu väljamaksete eest. Bitstampi kasutajad peaksid kontrollima oma panga tingimusi.

Raha ja Valuuta

Bitstamp on krüptoraha kauplemisplatvorm, mis võimaldab kasutajatel osta ja müüa erinevaid krüptorahasid. Platvormi kasutamiseks tuleb kasutajal kõigepealt luua konto ja läbida KYC protsess. Pärast seda saab kasutaja raha Bitstampi kontole kanda ja hakata krüptoraha kauplema.

Fiat Valuuta

Bitstamp toetab mitmeid erinevaid fiat valuutasid, sealhulgas USD, EUR ja GBP. Kasutajad saavad Bitstampi kaudu raha sissemakseid teha nende valuutade abil ja kasutada neid raha krüptoraha ostmiseks.

Bitstampi fiat valuuta konto avamiseks peab kasutaja esmalt läbima KYC protsessi, mis hõlmab isiku tuvastamist ja dokumentide esitamist. Pärast seda saab kasutaja raha Bitstampi kontole kanda ja hakata krüptoraha kauplema.

Bitstamp on litsentseeritud krüptoraha kauplemisplatvorm, mis järgib rahapesu tõkestamise ja klientide identifitseerimise regulatsioone. Platvormi kasutajatel on võimalik teha raha sissemakseid ja väljamakseid erinevate makseviiside abil, sealhulgas pangaülekandega ja krediitkaardiga.

Krüptovaluutade Pakkumised

Bitstamp pakub laia valikut krüptovaluutasid, mida saab osta, müüa ja kaubelda. Platvormil on saadaval enam kui 70 erinevat krüptovaluutat, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Bitcoin Cash ja teised. Bitstampi kasutajad saavad hõlpsasti krüptovaluutasid oma kontole kanda ja sealt välja võtta.

Bitstamp pakub ka mitmeid krüptovaluutade pakkumisi, sealhulgas boonuseid ja allahindlusi. Näiteks võib kasutaja saada tasuta krüptovaluutat, kui ta teeb esimese sissemakse või kutsus sõbra platvormile. Bitstampi krüptovaluutade pakkumised võivad erineda sõltuvalt kasutaja asukohast ja kontotüübist.

Bitstamp on ka krüptovaluutade läbipaistvuse poolest tuntud. Platvormil on rangeid turvameetmeid ja see järgib kõiki kohalikke ja rahvusvahelisi regulatsioone. Bitstampi krüptovaluutade hindade ja kauplemisvolüümide kohta on saadaval avalik statistika, mis võimaldab kasutajatel hinnata turuolukorda ja teha informeeritud otsuseid.

Bitstampi Häkkimine

Bitstamp on Euroopa üks vanimaid krüptovaluutavahetusi, kuid nagu kõik teisedki krüptovahetused, pole ka Bitstamp immuunne häkkimisele. 2015. aastal toimus suur Bitstampi häkkimine, kus häkkerid suutsid varastada üle 19 000 bitcoin’i ehk umbes 5 miljoni euro väärtuses krüptoraha.

Bitstampi häkkimise tagajärjel peatati kõik Bitstampi teenused ja vahetusplatvorm oli mõnda aega kättesaamatu. Bitstampi meeskond reageeris kiiresti ja võttis kasutusele mitmeid turvameetmeid, et tagada kasutajate raha turvalisus.

Bitstampi häkkimine oli murettekitav, kuid Bitstampi turvalisuse tase on pärast seda tõusnud. Bitstamp hoiab 98% oma krüptorahast külmhoiustes, mis tähendab, et need ei ole internetis kättesaadavad ja seega raskemini häkitavad.

Bitstampi häkkimine on hea meeldetuletus, et krüptovaluutade hoiustamine vahetuse kaudu ei ole täiesti riskivaba. Kui Bitstampi häkkimine meenutab midagi, siis on see Mt. Goxi häkkimine, mis juhtus 2014. aastal. Mt. Gox oli tol ajal maailma suurim krüptovahetus, kuid see häkkimine tõi kaasa selle pankroti.

Seega on Bitstampi häkkimine tõestus selle kohta, et krüptovaluutade turvalisus on äärmiselt oluline ning Bitstampi meeskond on võtnud kasutusele mitmeid turvameetmeid, et tagada kasutajate raha turvalisus.