RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Bybit

sisukaart

Bybit on krüptovaluutade börs, mis asutati 2018. aastal Ben Zhou poolt. Zhou on ettevõtte tegevjuht ja asutaja. Bybiti peakorter asub British Virgin Islandsis, kuid ettevõte on laienenud ka Jaapanisse, Kanadasse, Singapuri ja Dubaisse. Bybiti eesmärk on pakkuda kasutajatele lihtsat ja turvalist platvormi, kus nad saaksid kaubelda krüptovaluutade ja tuletisinstrumentidega.

Bybit on saavutanud kiiresti populaarsust tänu oma mugavale kasutajaliidesele ja madalatele kauplemistasudele. Ettevõte on pälvinud ka mitmeid auhindu, sealhulgas “Best Crypto Derivatives Platform” auhinna 2019. aastal.

Bybiti Asukoht

Bybiti peakontor asub British Virgin Islandsis, mis on tuntud oma soodsate maksutingimuste poolest. Ettevõte on aga laienenud ka teistesse riikidesse nagu Jaapan, Kanada, Singapur ja Dubai. Bybit on reguleeritud ka Singapuri Finantsteenuste Ameti (MAS) poolt ning ettevõte on teinud koostööd ka teiste reguleerivate asutustega, et tagada oma kasutajate turvalisus.

Bybiti asukoht on oluline ka seetõttu, et see mõjutab ettevõtte suutlikkust pakkuda teenuseid teatud piirkondades. Näiteks on Bybitil piirangud USA-s ja Hiinas, kuid ettevõte on teinud jõupingutusi, et laieneda teistesse riikidesse.

Kauplemisplatvorm

Bybit.com on krüptovaluutade kauplemisplatvorm, mis on loodud pakkuma kasutajatele võimalust osta ja müüa erinevaid krüptovaluutasid. Platvorm on kujundatud nii, et kasutajad saaksid lihtsalt kaubelda krüptovaluutadega ja kasutada erinevaid kauplemisvõimalusi.

Kasutajakogemus

Bybiti kauplemisplatvormi kasutajakogemus on väga positiivne. Platvormi kasutajaliides on hästi kujundatud ja lihtne kasutada. Kasutajad saavad lihtsalt navigeerida platvormil ja leida kõik vajalikud funktsioonid. Kasutajad saavad ka kasutada erinevaid kauplemisvõimalusi, näiteks tuletisinstrumente, münditagatisega futuurilepinguid ja palju muud.

Mobiilirakendus

Bybiti mobiilirakendus on saadaval nii iOS kui ka Android seadmetele. Rakendus on hästi kujundatud ja lihtne kasutada. Kasutajad saavad lihtsalt kaubelda krüptovaluutadega ja kasutada erinevaid kauplemisvõimalusi. Rakendus võimaldab kasutajatel jälgida oma portfelli ja kaubelda krüptovaluutadega igal ajal ja igal pool.

Kauplemisvõimalused

Bybit on tipptasemel krüptokaubanduse platvorm, mis pakub laias valikus kauplemisvõimalusi. Platvorm võimaldab kauplejatel osta, müüa ja kaubelda mitmete krüptovaluutapaaridega. Lisaks on Bybitil ka tuletisinstrumentide kauplemine, spot kauplemine ja margin kauplemine.

Krüptovaluuta Paarid

Bybit pakub laias valikus krüptovaluutapaare, mida saab kaubelda nii spot kui ka tuletisinstrumentide kauplemisel. Krüptovaluutapaaride hulka kuuluvad Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple, Chainlink ja paljud teised.

Tuletisinstrumentide Kauplemine

Bybitil on laias valikus tuletisinstrumente, sealhulgas futures contracts, perpetual contracts ja inverse perpetual contracts. Futures contracts võimaldavad kauplejatel osta või müüa krüptovaluutat tulevikus kindlaksmääratud hinnaga. Perpetual contracts on sarnased futures contractidega, kuid neil puudub aegumiskuupäev. Inverse perpetual contracts võimaldavad kauplejatel teenida kasumit, kui krüptovaluuta hind langeb.

Spot Kauplemine

Spot kauplemine on lihtne ja kiire viis krüptovaluutaga kauplemiseks. Bybit pakub kauplejatele võimalust osta ja müüa krüptovaluutat praeguse turuhinna alusel.

Margin Kauplemine

Margin kauplemine võimaldab kauplejatel kasutada laenu, et suurendada oma kaubanduspositsiooni. Bybitil on laias valikus margin kauplemise võimalusi, mis võimaldavad kauplejatel teenida kasumit isegi siis, kui krüptovaluuta hind langeb.