RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Citadele

sisukaart

Citadele Grupp

Citadele Pank on Läti pank, mis asutati 1990. aastal. 2010. aastal sai pank uue nime Citadele Pank ja hakkas tegutsema uue strateegia järgi, keskendudes enam Balti riikidele. Citadele Pank kuulub Citadele Gruppi, mis on finantsasutus, mis tegutseb Lätis, Leedus, Eestis ja Šveitsis. Citadele Grupp pakub erinevaid finantsteenuseid, sealhulgas pangandust, varahaldust ja kindlustust.

Eesti Filiaal

Citadele Pank avas oma Eesti filiaali 2014. aastal, kus pakutakse erinevaid pangateenuseid. Citadele Pank Eesti filiaal pakub laene, hoiuseid, investeerimisteenuseid ja kindlustust. Lisaks pakub pank ka internetipanka, mis võimaldab klientidel teha pangatoiminguid mugavalt ja kiiresti.

Citadele Pank Eesti filiaal on üks suuremaid pangandusasutusi Eestis. Panga eesmärk on pakkuda klientidele kvaliteetseid pangateenuseid ning olla usaldusväärne partner nii era- kui ka äriklientidele.

Citadele Pank Eesti filiaal on osa Citadele Grupist, mis annab panga tegevusele kindla ja stabiilse aluse. Citadele Grupi finantsnäitajad on tugevad ning ettevõte on hästi kapitaliseeritud, mis tagab panga jätkusuutlikkuse ja usaldusväärsuse.

Baltimaad

Citadele Pank tegutseb Balti riikides ning seetõttu on oluline jälgida ka Balti majanduse üldist olukorda. Balti riigid on viimastel aastatel näidanud head majanduskasvu ning nende majandus on tugevnenud. Samuti on Balti riikide poliitiline ja majanduslik stabiilsus suurenenud.

Citadele Pank on pühendunud Balti riikide majanduse toetamisele ning pakub erinevaid finantsteenuseid, mis aitavad kaasa majanduskasvule ning ettevõtluse arengule.

Finantsteenused

Citadele pank pakub laia valikut finantsteenuseid, mis hõlmavad varahaldust, liisingut ja kindlustust.

Varahaldus

Citadele pank pakub klientidele mitmesuguseid varahaldusteenuseid, mis võimaldavad neil oma raha tõhusalt investeerida. Klientidel on võimalus valida erinevate investeerimisvõimaluste vahel, sealhulgas aktsiad, võlakirjad ja fondid. Citadele pank pakub ka varahaldusteenuseid, mis on suunatud erinevatele investoritele, sealhulgas konservatiivsetele ja agressiivsetele investoritele.

Liising

Citadele pank pakub liisinguteenuseid, mis võimaldavad klientidel osta sõidukeid, masinaid ja muid varasid ilma nende täieliku maksumuse tasumiseta. Liisinguteenused on saadaval nii era- kui ka äriklientidele ning võimaldavad neil oma raha tõhusalt kasutada.

Kindlustus

Citadele pank pakub klientidele mitmesuguseid kindlustusteenuseid, mis hõlmavad elu-, tervise-, vara- ja õnnetusjuhtumikindlustust. Klientidel on võimalus valida erinevate kindlustusvõimaluste vahel, mis vastavad nende vajadustele ja eelarvele.

Citadele pank pakub laia valikut finantsteenuseid, mis aitavad klientidel oma raha tõhusalt investeerida, osta varasid liisingu abil ning kaitsta oma vara ja tervist kindlustusega.

Laenude Taotlemine

Laenude taotlemine Citadele pangas on lihtne ja mugav. Kliendid saavad taotleda nii väikelaenu kui ka kodulaenu, et saavutada oma eesmärke ja unistusi.

Laenuleping

Enne laenu taotlemist on oluline tutvuda laenulepingu tingimustega, mis on kohustuslikud kõigile laenusaajatele. Laenulepingus määratakse kindlaks laenusumma, tagasimaksetähtajad, intressimäär ja muud olulised tingimused. Laenulepingu allkirjastamine on kohustuslik, et tagada mõlemapoolsete kohustuste täitmine.

Kuumakse Kalkulaator

Citadele pangas on võimalik kasutada kuumakse kalkulaatorit, mis aitab klientidel arvutada oma laenumaksete suurust ja tagasimaksetähtaegu vastavalt nende finantsolukorrale. Kuumakse kalkulaator on saadaval nii väikelaenu kui ka kodulaenu taotlemiseks.

Kodulaen

Citadele pangas saavad kliendid taotleda kodulaenu, et soetada endale unistuste kodu. Kodulaenu võib kasutada nii uue kinnisvara ostmiseks kui ka olemasoleva renoveerimiseks. Citadele pakub kuni 95% vara väärtusest finantseerimist KredExi käendusel.

Väikelaen

Citadele pangas saavad kliendid taotleda ka väikelaenu, et saavutada oma eesmärke ja unistusi. Väikelaen sobib ideaalselt ootamatute kulutuste katmiseks või suuremate ostude tegemiseks. Väikelaenu taotlemine on lihtne ja mugav ning esmane laenupakkumine saadetakse klientidele juba 20 minuti jooksul.

Makseteenused

Citadele pakub laia valikut makseteenuseid, mis vastavad nii era- kui ka äriklientide vajadustele. Makseteenused hõlmavad pangakaarte, mobiilimakseid, makseterminalide teenuseid, maksete vastuvõtmist ja teostamist ning palju muud.

Citadele Maksekaardid

Citadele pakub erinevaid pangakaarte, mis sobivad erinevate vajaduste ja eelistustega klientidele. Klientidel on võimalus valida kaardi tüübi ja lisateenuste vahel, mis vastavad nende vajadustele.

Citadele pakub järgmisi pangakaarte:

  • Deebetkaart: Deebetkaart on mugav ja turvaline maksevahend, mis võimaldab klientidel maksta kaupade ja teenuste eest ning raha välja võtta sularahaautomaatidest.
  • Krediitkaart: Krediitkaart on suurepärane valik klientidele, kes soovivad paindlikkust ja mugavust maksete tegemisel. Krediitkaardi kasutamine võimaldab klientidel teha oste kauplustes ja veebipoodides, broneerida hotelle ja rentida autosid.
  • Prepaid-kaart: Prepaid-kaart on ideaalne valik klientidele, kes soovivad kontrollida oma kulutusi ja vältida võimalikke pettusi. Prepaid-kaardi kasutamine võimaldab klientidel teha oste kauplustes ja veebipoodides ning raha välja võtta sularahaautomaatidest.

X Rewards

Citadele X Rewards on lojaalsusprogramm, mis võimaldab klientidel teenida punkte iga makse eest, mida nad teevad Citadele pangakaartidega. Punktid võivad seejärel vahetada erinevate toodete ja teenuste vastu.

Citadele X Rewards pakub järgmisi eeliseid:

  • Tasuta liitumine: Klientidel on võimalus liituda Citadele X Rewards programmiga tasuta.
  • Punktid igalt maksetelt: Kliendid teenivad punkte iga makse eest, mida nad teevad Citadele pangakaartidega.
  • Laia valik tooteid ja teenuseid: Punkte saab vahetada erinevate toodete ja teenuste vastu, sealhulgas lennupiletid, hotellid, kinopiletid ja palju muud.
  • Paindlikkus: Kliendid saavad valida, millal ja kuidas nad soovivad oma punkte kasutada.

Citadele X Rewards on suurepärane võimalus klientidele, kes soovivad teenida punkte oma igapäevaste kulutuste eest ja vahetada neid erinevate toodete ja teenuste vastu.

Digiteenused

Citadele pank pakub oma klientidele mitmeid digiteenuseid, mis muudavad pangateenuste kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Kõik digiteenused on kättesaadavad Citadele internetipanga kaudu.

Üks olulisemaid digiteenuseid on välkmaksed, mis võimaldavad klientidel raha kanda teistesse pankadesse peaaegu reaalajas. Citadele pank pakub välkmakseid kõikidesse Eesti pankadesse ning välismaale SEPA riikidesse. Välkmakseid saab teha internetipanga kaudu ning selleks ei ole vaja eraldi lepingut sõlmida.

Citadele pank pakub ka mobiilirakendust, mis võimaldab klientidel teha kõiki pangatehinguid mugavalt oma nutitelefoni kaudu. Mobiilirakendus on saadaval nii Androidi kui ka iOS-i kasutajatele ning seda on lihtne kasutada. Rakendus võimaldab teha välkmakseid, vaadata kontoseisu ja tehinguid ning suhelda pangatöötajatega.

Lisaks pakub Citadele pank oma klientidele ka võimalust tellida uus pangakaart või asendada vana. Uue pangakaardi tellimiseks tuleb esitada tellimus internetipangas ning kaart saadetakse postiga kliendi poolt valitud aadressile. Samuti on võimalik seadistada internetipank oma lapsele ning taotleda erinevaid laene, nagu näiteks väikelaen ja kodulaen.

Klienditeenindus

Citadele pank pakub oma klientidele mitmeid erinevaid võimalusi klienditeenindusega ühenduse võtmiseks. Klienditeenindus on saadaval nii pangakontorites kui ka veebis.

Pangakontor

Citadele panga klientidel on võimalik külastada pangakontoreid üle Eesti. Pangakontoritesse saab tulla nii ilma eelneva kokkuleppeta kui ka eelnevalt aja broneerides. Kliendid saavad pangakontorites lahendada erinevaid pangateenuseid puudutavaid küsimusi ning saada nõu erinevate finantsteenuste kohta.

Küsimused ja Abi

Citadele pank pakub oma klientidele mitmeid erinevaid võimalusi klienditeenindusega ühenduse võtmiseks. Kliendid saavad pangaga ühendust võtta telefoni, e-posti või veebivestluse kaudu. Lisaks on klienditeenindus saadaval ka sotsiaalmeedias.

Citadele panga klienditeenindus on kättesaadav 24/7 ning kliendid saavad pangaga ühendust võtta igal ajal, kui neil tekib küsimusi või probleeme. Kliendid saavad klienditeeninduse kaudu lahendada erinevaid pangandusega seotud küsimusi ning saada nõu erinevate finantsteenuste kohta.

Citadele pank soovitab klientidel enne pangateenuse lepingu sõlmimist tutvuda hoolikalt teenuse tingimustega ja vajadusel pidada nõu asjatundjaga.

Informatsioon Eriolukordadeks

Teave Ukraina Kodanikele

Citadele pank soovitab Ukraina kodanikel olla valmis eriolukordadeks, mis võivad tekkida Ukrainas. Panga kodulehel on olemas informatsioon, kuidas käituda eriolukordades ning kuidas tagada oma raha turvalisus. Lisaks soovitab pank Ukraina kodanikel jälgida Ukraina valitsuse juhiseid ning võtta ühendust Ukraina saatkonnaga Eestis.

Kliendid Ukraina Sõjas

Citadele pank mõistab, et Ukraina sõja ajal võib olla keeruline tagada oma raha turvalisus. Seetõttu soovitab pank Ukraina sõjas olevatel klientidel võtta ühendust panga klienditoe esindajatega ning arutada võimalikke lahendusi. Pank pakub erinevaid võimalusi, kuidas tagada raha turvalisus ning vajadusel saab kliente aidata ka raha ülekandmisel teisele pangakontole.

Citadele pank jälgib Ukraina sõja olukorda ning on valmis tegutsema kiiresti, et tagada klientide raha turvalisus ning aidata neid eriolukorras. Pank soovitab Ukraina sõjas olevatel klientidel jälgida Ukraina valitsuse juhiseid ning võtta ühendust Ukraina saatkonnaga Eestis, et saada täiendavat informatsiooni.

Muud Teemad

Citadele pank pakub oma klientidele mitmeid erinevaid teenuseid ja võimalusi. Lisaks laenudele ja maksetele on pank ka teistes valdkondades aktiivne ning pakub erinevaid lahendusi.

Üheks Citadele panga põnevaks teenuseks on ARK-i (Auto- ja Registrimärgikeskus) teenuste kasutamine. Kliendid saavad ARK-i teenuseid kasutades teha erinevaid toiminguid seoses oma sõidukitega, näiteks registreerida või ümberregistreerida sõidukeid. Lisaks on võimalik ARK-i teenuste kaudu tellida ka erinevaid dokumente, nagu näiteks juhilube või sõidukikaarte.

Citadele pank on ka Rimi kauplusteketi koostööpartner. Klientidel on võimalik saada Rimi kauplustes erinevaid soodustusi ja allahindlusi, kui nad kasutavad Citadele pangakaarti. Soodustused võivad olla seotud näiteks toidukaupade, riiete või kodutarvete ostmisega.

Lisaks on Citadele pank aktiivne ka erinevates teemades, mis puudutavad ühiskonda ja majandust. Pank pakub erinevaid teemakohaseid aruandeid ja analüüse, mis võivad olla kasulikud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele. Näiteks on võimalik tutvuda Balti riikide majandusülevaadetega või saada lisateavet Ukraina kodanikele.

Kuigi Citadele pank ei ole aktiivne Valgevene turul, jälgib pank siiski hoolikalt Valgevene majanduse ja poliitika arenguid. Panga analüütikud jälgivad pidevalt Valgevene majanduse olukorda ning annavad välja vastavaid analüüse ja kommentaare.