RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Clementer

sisukaart

Clementer OÜ on Eesti finantsettevõte, mis keskendub laenude pakkumisele kinnisvara tagatisel. Ettevõtte registrikood on 14982343, ja see on registreeritud Tallinnas. Clementer OÜ on registrisse kantud 02.06.2020.

Registreerimine ja Kontaktandmed

Clementer OÜ kontaktandmed on järgmised:

Kontaktandmed
Telefon+372 608 0888
E-postinfo@clementer.ee
AadressHarju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 5-309, 10143

Clementer OÜ on osaühing, mis on registreeritud Äriregistris. Ettevõtte tegevusvaldkond on finants- ja kindlustustegevus. Registreerimiskuupäev on 02.06.2020.

Juhatuse Liikmed

Clementer OÜ juhatuse liikmed on:

  • Indrek Viiret
  • Taavi Ojala

Juhatuse liikmed vastutavad ettevõtte tegevuse eest ning esindavad ettevõtet. Juhatuse liikmete otsused ja tegevused on seotud ettevõtte tegevusega.

Ametlikud Teadaanded

Clementer OÜ ametlikud teadaanded on kättesaadavad Äriregistris. Clementer OÜ on teinud järgmisi teadaandeid:

  • 28.09.2023 – Otsus: Grant of a security interest
  • 14.09.2023 – Otsus: Decision to commence voluntary liquidation proceedings
  • 02.08.2023 – Otsus: List of creditors

Need teadaanded annavad teavet ettevõtte tegevuse kohta ja aitavad hoida kliente ja huvilisi kursis ettevõtte otsuste ja tegevustega.

Finantsteenused ja Tegevusalad

Clementer OÜ pakub laenuandmise teenust kinnisvara tagatisel. Ettevõte on spetsialiseerunud paindlike laenutingimuste pakkumisele, mis võimaldavad kohalikel inimestel ja ettevõtetel oma tegevust rahastada.

Laenuandmine

Clementer OÜ peamine tegevusala on laenuandmine kinnisvara tagatisel. Ettevõte pakub paindlikke laenutingimusi, mis võimaldavad klientidel valida endale sobiva laenusumma, intressimäära ja tagasimakseperioodi. Clementer OÜ lähtub laenuandmisel vastutustundliku laenamise põhimõtetest, mille on kehtestanud Eesti Finantsinspektsioon.

Muu Laenuandmine

Lisaks kinnisvara tagatisel laenamisele pakub Clementer OÜ ka muud laenuandmise teenust. Ettevõte annab laenu ka ilma tagatiseta, kuid sel juhul on laenutingimused rangemad ning intressimäärad kõrgemad. Clementer OÜ muu laenuandmise teenus hõlmab ka väikelaene ning tarbimislaene.

Clementer OÜ finantsteenuste osutamine hõlmab ka muude finantsteenuste osutamist, v.a kindlustus ja pensionifondid. Ettevõte pakub oma klientidele ka investeerimisnõustamist ning finantsplaneerimisteenuseid. Clementer OÜ on usaldusväärne finantsteenuste pakkuja, kellel on pikaajalised kogemused Eesti finantsteenuste turul.

Kõrgema Juhtorgani Liige ja KMKR

Clementer OÜ kõrgema juhtorgani liige on Paul Meerits, kes on olnud juhatuse liige alates 2. juunist 2020. Kõrgema juhtorgani liikme roll on äriühingu juhtimine ja esindamine. Paul Meeritsi sünniaeg on 27. oktoober 1992.

Clementer OÜ-l on kehtiv KMKR number, mis on 14982343. KMKR (käibemaksukohustuslase register) on registreeritud käibemaksukohustuslase andmebaas, mis sisaldab teavet käibemaksukohustuslaste kohta. KMKR numbri olemasolu näitab, et Clementer OÜ on registreeritud käibemaksukohustuslasena ja on kohustatud esitama käibedeklaratsiooni.

Käibemaks on Eesti riigis kehtiv maks, mis lisatakse kaupade ja teenuste hinnale. Käibemaksu määr on 20% ja see võetakse kogutud käibelt. Käibemaksu tasumine võimaldab ettevõtetel teha äri teiste Euroopa Liidu riikidega ning tagab, et kõik ettevõtted maksavad võrdselt.

Clementer OÜ KMKR numbri olemasolu võimaldab ettevõttel osaleda käibemaksusüsteemis ja tagab, et ettevõtte tegevus on seaduslik. KMKR numbri olemasolu on ka oluline teave teiste ettevõtete ja klientide jaoks, kes soovivad teha Clementer OÜ-ga äri.