RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Coop Pank

sisukaart

Coop Pank on Eesti pank, mis pakub laia valikut pangandusteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Pank toob pangateenused Coopi kauplustesse üle Eesti, et olla klientidele lähemal ja mugavam. Coop Pank soovib anda hoogu Eesti ettevõtetele ja aidata inimestel viia ellu oma unistusi igas Eestimaa nurgas – nii maal kui linnas.

Igapäevased Pangandusteenused

Coop Panga igapäevased pangandusteenused hõlmavad pangakaarte, pangakontosid, makseid, raha sisse- ja väljamakseid ning internetipanka. Pangakaardid on saadaval nii deebet- kui ka krediitkaartidena. Pangakontod on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Coop Panga igapäevased pangandusteenused on kättesaadavad kõigis Coopi kauplustes üle Eesti.

Era-ja Jaemüügi Pangandus

Coop Pank pakub eraklientidele ja jaemüüjatele ka spetsiaalseid pangandusteenuseid. Era- ja jaemüügi pangandusteenused hõlmavad laene, järelmaksu, säästukaarti ja säästukaart plussi. Coop Panga laenude hulka kuuluvad väikelaenud ja kodulaenud. Järelmaksu võimalus on saadaval Coopi kauplustes. Säästukaart ja säästukaart pluss pakuvad klientidele erinevaid soodustusi ja boonuspunkte.

Interneti ja Mobiilipank

Coop Panga internetipank ja mobiilipank võimaldavad klientidel pangateenuseid kasutada kodus või liikvel olles. Internetipangas saavad kliendid teha makseid, vaadata kontoseisu, hallata pangakaarte ja rohkem. Mobiilipank võimaldab klientidel teha pangatoiminguid nutitelefoni abil. Coop Panga interneti- ja mobiilipank on saadaval kõigile klientidele.

Coop Pank on Eesti pangandusturul kiiresti kasvav pank, mis pakub laia valikut pangandusteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Panga pangateenused on kättesaadavad kõigis Coopi kauplustes üle Eesti. Coop Panga eesmärk on olla klientidele lähemal ja mugavam.

Coop Finants AS ja Muud Tütarettevõtted

Coop Pank AS sõlmis ühinemislepingu Coop Finants AS-iga [1]. Coop Finants AS on Coop Panga tütarettevõte, mis pakub finantsteenuseid, sealhulgas laenude ja liisingute pakkumist. Coop Finants AS pakub ka kindlustusteenuseid, sealhulgas kindlustusvahenduse teenuseid. Coop Finants AS tegutseb Eestis ja on seotud Coop Panga tegevusega.

Coop Liising AS

Coop Liising AS on Coop Panga tütarettevõte, mis pakub liisinguteenuseid. Coop Liising AS pakub laia valikut liisingutoodete ja -teenuste pakkumist, sealhulgas sõidukite, kinnisvara ja muu vara liisingu pakkumist. Coop Liising AS tegutseb Eestis ja on seotud Coop Panga tegevusega.

Coop Kindlustusmaakler AS

Coop Kindlustusmaakler AS on Coop Panga tütarettevõte, mis pakub kindlustusvahenduse teenuseid. Coop Kindlustusmaakler AS pakub kindlustusvahenduse teenuseid laia valiku kindlustusandjate poolt, sealhulgas kohustusliku liikluskindlustuse, kasko- ja kodukindlustuse pakkumist. Coop Kindlustusmaakler AS tegutseb Eestis ja on seotud Coop Panga tegevusega.

Coop Finants AS ja selle tütarettevõtted on seotud Coop Panga tegevusega ning pakuvad finantsteenuseid, liisinguteenuseid ja kindlustusvahenduse teenuseid. Need ettevõtted on osa Coop Panga grupist ja aitavad Coop Pangal oma klientidele laiemat teenuste valikut pakkuda.

[1] (https://www.cooppank.ee/aktsiad)

Kliendid ja Lepingud

Coop Pank pakub oma klientidele erinevaid teenuseid, mis on kättesaadavad nii era- kui ka äriklientidele. Kliendid saavad valida kolme erineva arvelduspaketi vahel – Väikerahn, Rahn või Rändrahn. Igas paketis on erinevad teenused ja hinnad, seega on oluline enne valiku tegemist tutvuda pakettide tingimustega.

Kliendid saavad Coop Panga teenuseid kasutada nii interneti- kui ka mobiilipanga kaudu. Lisaks on võimalik teha pangalingi makseid ja kasutada inkassatsiooni teenust. Coop Panga erakliendid saavad alates 27. aprillist 2023 teha ja võtta vastu nimemakseid panga mobiiliäpis, mis tähendab, et pangaülekannete tegemisel piisab vaid makse saaja telefoninumbri ja nime teadmisest.

Lepingu sõlmimisel tuleb klientidel tutvuda vastava teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteerida asjatundjaga. Klientide ja Coop Panga vahel sõlmitud lepingud reguleerivad teenuste kasutamist ning nendega kaasnevaid kohustusi ja õigusi. Coop Pank jätab endale õiguse muuta teenuste tingimusi ning klientidel on võimalik lepingu lõpetada, kui nad ei nõustu tingimuste muudatustega.

Coop Panga veebilehe kasutamisel kehtivad kasutustingimused, mis reguleerivad veebilehe kasutamist, privaatsust ja turvalisust. Klientidel on oluline tutvuda nende tingimustega enne veebilehe kasutamist, et tagada oma andmete turvalisus ja õigused.

Coop Eesti ja Eesti Pangandusturg

Coop Pank on Eesti pangandusturul üks olulisemaid mängijaid ning tegutseb tihedas koostöös Coop Eestiga. Coop Eesti on Eesti suurim jaekaubandusettevõte, millel on üle 330 kaupluse üle Eesti. Coop Pank toob pangateenused Coopi kauplustesse üle Eesti, et olla klientidele alati lähedal ning tagada neile mugav ja kiire teenindus.

Eesti pangandusturg on viimastel aastatel kiiresti arenenud ning Coop Pank on sellest arengust aktiivselt osa võtnud. Coop Pank on Eesti Pangaliidu liige ning tegutseb vastavalt Eesti Panga ja Finantsinspektsiooni järelevalvele ning regulatsioonidele.

Coop Pank on tuntud oma ekspertteadmiste poolest, mida jagavad nii tema juhtkond kui ka töötajad. Coop Panga CFO on kogenud panganduse spetsialist, kes on töötanud erinevates pangandusettevõtetes nii Eestis kui ka välismaal. Coop Panga ekspertide meeskond jagab oma teadmisi klientidega ning aitab neil leida parimaid lahendusi nende finantsprobleemidele.

Eesti pangandusturg on väga konkurentsitihe ning Coop Pank on suutnud selles turusituatsioonis edukalt tegutseda. Coop Panga klientide arv on kiiresti kasvanud ning see on tõestus sellest, et Coop Pank on suutnud pakkuda oma klientidele kvaliteetseid pangateenuseid ning vastata nende finantsvajadustele.

Hoiused ja Sünergia

Coop Pank pakub erinevaid hoiuseid, mis on mõeldud nii lühiajaliseks kui ka pikaajaliseks raha kogumiseks. Hoiustamise eeliseks on see, et hoiustatud raha teenib intressi, mis võib olla kõrgem kui tavalisel pangakontol. Lisaks on hoiused tagatud riikliku Tagatisfondi poolt kuni 100 000 euro ulatuses, mis tähendab, et klient ei kaota oma raha ka juhul, kui pank peaks pankrotti minema.

Coop Pank pakub erinevaid hoiuseid, nagu tähtajaline hoius, paindlik hoius ja noorsoohoius. Tähtajaline hoius on hea valik neile, kes soovivad oma raha kindlalt ja turvaliselt paigutada ning teenida selle pealt intressi. Paindlik hoius sobib aga neile, kes soovivad oma raha vajadusel kiiresti kätte saada ning samal ajal teenida intressi. Noorsoohoius on aga mõeldud alla 15-aastastele lastele ning see on hea võimalus tulevikuks raha koguda.

Lisaks pakub Coop Pank sünergia teenust, mis võimaldab klientidel teenida rohkem intressi, kui nad hoiustavad oma raha koos teiste Coop Panga teenustega. Sünergia teenus ühendab endas erinevad pangateenused nagu pangakonto, deebetkaart, internetipank ja mobiilipank ning hoiused. Klient saab teenida kõrgemat intressi, kui ta kasutab rohkem Coop Panga teenuseid.