RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Credit.ee

sisukaart

Credit.ee OÜ on Eestis registreeritud ettevõte, mis pakub laenuteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ettevõtte käibekapitalilaen on mõeldud ajutise rahavajaduse katteks ning sobib ettevõtetele igas ärivaldkonnas igaks olukorraks. Laenusoov võib olla 500 € kuni 3 000 € tagasimaksmise perioodiga 15 päeva kuni 5 aastat.

Credit.ee OÜ ei sõlmi alates 1. aprillist 2023. aasta uusi kokkuleppeid eraisikutega. Lepingu maksegraafiku muutmise soovil palutakse ühendust võtta e-posti aadressil [email protected], kõik avaldused vaadatakse läbi personaalselt.

Credit.ee OÜ laenude pikendamistasu hinnakiri on kättesaadav ettevõtte veebilehel. Hinnakirjas on toodud laenupikenduse tasu suurus vastavalt laenusumma suurusele ja pikendamise perioodile.

Credit.ee OÜ juhatuse liikmed on Tõnis Kaarlep ja Taavi Lindmaa. Ettevõtte tegevus on järelevalve all Finantsinspektsiooni poolt.

Credit.ee OÜ on üks paljudest ettevõtetest Eestis, mis pakub laenuteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ettevõte on asutatud 2011. aastal ja on tänaseks kasvanud üheks juhtivaks laenuandjaks Eestis. Credit.ee OÜ on üks paljudest Eesti ettevõtetest, mis on registreeritud Inforegistris.

Laenude Tüübid

Credit.ee pakub erinevaid laenutooteid vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele. Laenude tüübid on jagatud kaheks: väikelaen ja tarbimislaen.

Väikelaen

Väikelaen on laen, mille summa on kuni 5000 eurot ning tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Väikelaen sobib hästi ootamatute kulutuste katmiseks või lühiajaliste rahaliste vajaduste korral. Laenu saamiseks ei ole vaja tagatist ega käendajat.

Credit.ee väikelaenu intressimäär sõltub laenusummast ja tagasimakse perioodist. Laenu saamiseks tuleb esitada taotlus ning vastuse saamiseks kulub tavaliselt kuni 1 tööpäev.

Tarbimislaen

Tarbimislaen on laen, mille summa on kuni 10 000 eurot ning tagasimakse periood on kuni 60 kuud. Tarbimislaenu saab kasutada erinevateks eesmärkideks, nagu näiteks reisimine, kodu remont või muud ootamatud kulutused.

Credit.ee tarbimislaenu intressimäär sõltub laenusummast ja tagasimakse perioodist. Laenu saamiseks tuleb esitada taotlus ning vastuse saamiseks kulub tavaliselt kuni 1 tööpäev.

Laenutaotlus ja Protsess

Credit.ee pakub kiiret ja mugavat laenutaotluse protsessi, mis võimaldab klientidel taotleda laenu lihtsalt ja kiiresti. Laenutaotluse saab esitada nii veebilehe kaudu kui ka e-posti teel.

Laenutaotluse esitamiseks tuleb kliendil täita taotlusvorm, kus tuleb esitada isikuandmed, kontaktandmed, töö- ja sissetulekute andmed ning soovitud laenusumma ja tagasimaksetähtajad. Credit.ee klienditugi on klientidele abiks kogu protsessi vältel ning vastab küsimustele ja selgitab tingimusi.

Laenutaotluse esitamiseks on vajalik arveldusarve, kuhu laenusumma kantakse. Laenutaotluse esitamisel tuleb esitada ka pangakonto väljavõte viimase kuue kuu sissetulekute ja väljaminekute kohta.

Credit.ee hindab kiiret ja mugavat laenutaotluse protsessi ning töötleb taotlused kiiresti. Laenutaotlusele vastatakse 1 tööpäeva jooksul alates taotluse esitamisest.

Laenu Tingimused

Credit.ee pakub laenuvõimalusi erinevatele klientidele vastavalt nende vajadustele. Laenu saamiseks tuleb täita taotlus, mille järel antakse laenuotsus ja laenuleping. Laenu tingimused on järgmised:

Intress

Laenu intressimäär arvutatakse laenu põhiosa jäägist ja intressi arvestamise aluseks on 365-päevane aasta (liigaastal 366 päeva). Intressimäär on fikseeritud ja seda ei muudeta laenuperioodi jooksul. Laenu intressimäär on konkurentsivõimeline ning vastab turuolukorrale.

Tagatis

Credit.ee laenudele ei ole vaja tagatist. Laenu saamiseks ei ole vaja esitada kinnisvara tagatiseks ega käendajat. Laenu saamiseks piisab, kui täidetakse laenutaotlus ja vastatakse laenuandja esitatud küsimustele.

Laenuperiood

Laenuperiood on paindlik ja vastavalt kliendi soovile võib see olla 15 päevast kuni 5 aastani. Laenu tagastamine toimub annuiteetgraafiku alusel. Annuiteetgraafik on maksegraafik, mille kohaselt on igakuine tagasimakse püsiva suurusega. See tähendab, et iga kuu makstav summa on sama suur ning laenu tagasimaksmise perioodil väheneb intressimaksete osakaal ning suureneb põhiosa tagasimakse osakaal.

Annuiteetgraafik

Maksegraafik on informatiivne ja selles on ära toodud maksete arv, summad ja tähtpäevad, mille järgi täidab laenusaaja oma varalised kohustused laenuandjale. Laenu tagasimaksmine toimub annuiteetgraafiku alusel ning igakuine tagasimakse on püsiva suurusega. Annuiteetgraafik võimaldab laenusaajal paremini planeerida oma rahalisi vahendeid ning tagab maksejõulisuse.

Iseteenindus

Credit.ee pakub oma klientidele ööpäevaringset iseteenindust, kus klientidel on võimalik mugavalt ja kiirelt hallata oma laenutaotlusi, teha makseid, vaadata makseajalugu ning saada ülevaadet oma laenudest.

Iseteeninduse kasutamiseks peab klient end esmalt registreerima, kasutades isikukoodi ja parooli. Kliendid saavad iseteeninduses taotleda tarbijalaenu kiirelt ja mugavalt ning hoida end kursis oma laenude ja maksetega.

Lisaks on Credit.ee iseteeninduses võimalik vaadata oma laenude tagasimaksegraafikut, muuta maksegraafikut, vaadata laenulepingut ja muuta oma kontaktandmeid. Klientidel on võimalik ka teha ettemakseid või täiendavaid tagasimakseid, mis aitavad vähendada laenujääki ja intressikulusid.

Credit.ee iseteenindus on lihtne ja mugav kasutada ning pakub klientidele suurepärast võimalust oma laenude ja maksetega kursis olla. Kui tekib küsimusi või probleeme iseteeninduse kasutamisel, on Credit.ee klienditeenindus alati valmis abistama ja nõu andma.

Registrid ja Käendajad

Credit.ee on laenuandja, mis pakub laenuteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Laenu taotlemiseks peab klient registreeruma Credit.ee iseteeninduskeskkonnas, kasutades isikukoodi ja parooli. Registreerumisel tuleb esitada isikuandmed ja pangakonto number, kuhu raha kantakse. Credit.ee iseteeninduskeskkond on avatud ööpäevaringselt, mis tähendab, et laenutaotluse saab esitada igal ajal.

Credit.ee-l on ka eraldi registrid, kuhu kantakse laenutaotlejate andmed. Registrites hoitakse klientide isikuandmeid, laenutaotluste ajalugu ja laenuandja otsuseid. Kõik registrites hoitavad andmed on konfidentsiaalsed ning neid kasutatakse ainult laenutaotluse menetlemiseks.

Käendaja on isik, kes annab laenuvõtjale oma nõusoleku, et vastutab laenu tagasimaksmise eest. Käendaja peab olema täisealine ja tal peab olema piisavalt sissetulekuid, et katta laenuvõtja võimalikud tagasimaksmisraskused. Credit.ee-l on käendajatele spetsiaalne registreerimissüsteem, kus käendaja saab esitada oma isikuandmed ning kinnitada oma nõusolekut käendamiseks.

Credit.ee-l on rangelt keelatud kasutada registrites ja käendajate andmetes olevaid andmeid muul otstarbel kui laenutaotluste menetlemiseks. Klientidel on õigus nõuda oma isikuandmete kustutamist registritest pärast laenu tagasimaksmist.

Finantsteenused

Credit.ee pakub erinevaid finantsteenuseid, mis sobivad nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Need teenused hõlmavad järgmisi valdkondi:

Tarbijalaen

Credit.ee pakub tarbijalaenu, mis on mõeldud eraisikutele, kes vajavad kiiret ja lihtsat lahendust rahaliste probleemide korral. Laenu saab taotleda internetis ning vastuse saab mõne minutiga. Laenuperiood võib olla kuni 5 aastat ning laenusumma kuni 10 000 eurot. Credit.ee pakub paindlikke maksegraafikuid ja madalaid intressimäärasid.

Ärilaen

Credit.ee pakub ärilaenu, mis on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad ajutist rahastamist oma käibekapitali suurendamiseks. Ärilaenu saab taotleda internetis ning vastuse saab mõne tunni jooksul. Laenuperiood võib olla kuni 5 aastat ning laenusumma kuni 100 000 eurot. Credit.ee pakub paindlikke maksegraafikuid ja madalaid intressimäärasid.

Autolaen

Credit.ee pakub autolaenu, mis on mõeldud eraisikutele, kes soovivad osta uut või kasutatud autot. Laenu saab taotleda internetis ning vastuse saab mõne tunni jooksul. Laenuperiood võib olla kuni 5 aastat ning laenusumma kuni 50 000 eurot. Credit.ee pakub paindlikke maksegraafikuid ja madalaid intressimäärasid.

Kinnisvaralaen

Credit.ee pakub kinnisvaralaenu, mis on mõeldud eraisikutele, kes soovivad osta uut või renoveerida oma kodu. Laenu saab taotleda internetis ning vastuse saab mõne tunni jooksul. Laenuperiood võib olla kuni 20 aastat ning laenusumma kuni 200 000 eurot. Credit.ee pakub paindlikke maksegraafikuid ja madalaid intressimäärasid.

Järelmaks

Credit.ee pakub järelmaksu, mis on mõeldud eraisikutele, kes soovivad osta kaupa või teenust, kuid ei soovi seda kohe täies ulatuses välja maksta. Järelmaksu saab taotleda internetis ning vastuse saab mõne tunni jooksul. Järelmaksu periood võib olla kuni 5 aastat ning ostusumma kuni 10 000 eurot. Credit.ee pakub paindlikke maksegraafikuid ja madalaid intressimäärasid.

Credit.ee finantsteenused on usaldusväärsed ning nende abil saab kiiresti ja lihtsalt lahendada rahalisi probleeme.

Video ja SEO

Credit.ee on Eesti laenupakkujate hulgas üks juhtivaid ettevõtteid, kes mõistab tänapäeva digitaalset maailma ja selle võimalusi. Seetõttu on nad investeerinud video- ja SEO-strateegiatesse, et jõuda oma sihtrühmani ja pakkuda neile parimat võimalikku teenust.

Video on tänapäeval üks populaarsemaid vahendeid, mida ettevõtted kasutavad oma toodete ja teenuste tutvustamiseks. Credit.ee on teinud suuri jõupingutusi, et luua kvaliteetseid ja informatiivseid videoid, mis aitavad klientidel paremini mõista nende laenutooteid ja teenuseid. Nende videod on saadaval nii nende veebisaidil kui ka sotsiaalmeedias.

Credit.ee on ka tugev SEO-strateegia poolest. Nad on teinud põhjalikke uuringuid, et mõista oma sihtrühma ja nende otsinguvõimalusi. Selle tulemusena on nad loonud sisu, mis vastab nende sihtrühma ootustele ja vajadustele. Nad on ka optimeerinud oma veebisaiti, et see vastaks otsingumootorite nõuetele ja aitaks neil paremini leitavaks muutuda.

Credit.ee on ka teinud koostööd SEO-agentuuridega, et tagada oma veebisaidi kõrgem positsioon otsingutulemustes. Nad on teinud pidevat analüüsi ja optimeerimist, et tagada oma veebisaidi tõhusus ja parem leitavus.

Individuaalsed Kliendid

Credit.ee pakub tarbijalaenu individuaalsetele klientidele. Laenuperiood on paindlik ja võib ulatuda kuni 5 aastani. Laenusummad on vahemikus 500 € kuni 10 000 €.

Laenutaotlemine on lihtne ja mugav. Selleks tuleb külastada Credit.ee kodulehte ja täita taotlusvorm. Taotluse esitamine võtab vaid mõne minuti ning vastuse saab juba mõne tunni jooksul.

Credit.ee tarbijalaen sobib hästi ootamatute kulutuste katmiseks, reisimiseks, remonditöödeks või muudeks vajadusteks. Laenu saab kasutada ka olemasolevate laenude refinantseerimiseks, et vähendada igakuiseid makseid ja säästa raha.

Credit.ee pakub oma klientidele ka ööpäevaringset iseteenindust, kus saab jälgida laenutaotluse staatust, teha tagasimakseid või muuta maksegraafikut. Lisaks on Credit.ee klienditeenindus alati valmis abistama ja vastama küsimustele telefoni või e-posti teel.