RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Credit24

sisukaart

Credit24 on üks Eesti juhtivaid laenuandjaid, mis pakub klientidele krediidikonto teenust. Ettevõte on tegutsenud juba aastast 2005 ning on laienenud ka teistesse riikidesse, nagu Läti, Leedu ja Soome. Credit24 krediidikonto on paindlik ja mugav lahendus ootamatuteks kulutusteks, unistuste täitmiseks ja igapäevaste kulutuste finantseerimiseks.

Credit24 krediidikonto on krediidi limiidi alusel töötav teenus, mis võimaldab kliendil võtta laenu vastavalt vajadusele ja tagasimaksete võimalustele. Krediidikonto avamisel ei kaasne lisakulusid ning uued kliendid saavad intressivaba laenu kuni 500 euro ulatuses 30-päevase maksetähtajaga.

Credit24 on tuntud oma kiire ja mugava teeninduse poolest. Laenutaotlusi vaadatakse läbi iga päev kell 9-20 ning laenusumma võib saada oma pangakontole vaid paarikümne minutiga. Ettevõte pakub ka iseteenindusportaali, kus kliendid saavad mugavalt hallata oma krediidikontot ning teha tagasimakseid.

Credit24 on pühendunud oma klientide rahulolu tagamisele ning pakub professionaalset ja sõbralikku klienditeenindust. Ettevõte on pälvinud mitmeid auhindu oma kõrge kvaliteediga teenuste eest ning on tuntud oma usaldusväärsuse ja turvalisuse poolest. Credit24 on osa IPF Digital grupist, mis on üks juhtivaid finantsteenuste pakkujaid maailmas.

Credit24 on võtnud tõsiselt oma klientide andmete turvalisuse tagamise ning kasutab selleks kaasaegseid turvameetmeid. Ettevõte on usaldusväärne partner, kes hoiab oma klientide andmeid turvaliselt ning kaitseb neid volitamata juurdepääsu eest.

Laenude Tüübid

Credit24 pakub mitmeid erinevaid laenutüüpe vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele. Laenude tüübid hõlmavad isiklikku laenu, krediitlimiiti ning lühiajalist laenu.

Isiklik Laen

Isiklik laen on mõeldud suuremate kulutuste finantseerimiseks, nagu näiteks kodu remont või auto ost. Credit24 isikliku laenu summa ulatub kuni 10 000 euroni, tagasimakse perioodiks on kuni 5 aastat ning intressimäär on fikseeritud. Isiklik laen on tagatud kas kinnisvara või käendajaga.

Krediitlimiit

Credit24 krediitlimiit on paindlik laenutüüp, mis võimaldab kliendil valida, millal ja kui palju raha ta laenab. Krediitlimiit on nagu krediitkaart, kuid erinevalt krediitkaardist saab kliendi krediitlimiit olla kuni 10 000 eurot. Krediitlimiidi intressimäär on fikseeritud, kuid kliendi poolt kasutatud summa eest maksab ta intressi ainult selle aja eest, mille jooksul ta on raha kasutanud.

Lühiajaline Laen

Lühiajaline laen on mõeldud ootamatute kulutuste katmiseks, nagu näiteks arvete tasumine või reisimine. Credit24 lühiajaline laen on tagatud kas kinnisvara või käendajaga ning laenusumma ulatub kuni 1000 euroni. Lühiajalise laenu tagasimakse perioodiks on kuni 12 kuud ning intressimäär on fikseeritud. Lühiajaline laen on kiire ja lihtne viis raha saamiseks ning taotlemine toimub online.

Credit24 pakub laenuteenuseid, mis sobivad erinevate vajaduste ja eelistustega klientidele. Kliendid saavad valida laenutüübi vastavalt oma vajadustele ning Credit24 pakub paindlikke tagasimakse võimalusi, et tagada klientide rahulolu. Credit24 laenud on online laenud ning kliendid saavad laenu taotlemiseks kasutada mugavat ja lihtsat taotlusvormi.

Laenusumma ja Tagasimakse

Credit24 pakub laenuvõtjatele võimalust taotleda laenusummasid vahemikus 50 kuni 10 000 eurot. Laenusumma suurus sõltub laenuvõtja krediidivõimelisusest ja maksevõimest ning laenutaotluse esitamiseks tuleb Credit24 kodulehel läbida lihtne taotlusprotsess.

Laenusaaja peab tagastama laenatud summa kokkulepitud tagasimakseperioodi jooksul. Tagasimakseperioodi pikkus on vahemikus 3 kuni 60 kuud ning laenusaaja saab valida endale sobiva tagasimakseperioodi vastavalt oma maksevõimele. Laenu tagasimakseperioodi saab lühendada või pikendada, kuid sellega kaasnevad täiendavad kulud.

Credit24 võimaldab laenusaajal teha ka täiendavaid tagasimakseid. Täiendavate tagasimaksete tegemine vähendab laenu jäägilt kogunenud intressi ning kiirendab laenu tagasimaksmist. Laenusaaja saab täiendavaid tagasimakseid teha igal ajal ja summas, mis talle sobib, kuid täiendavate tagasimaksete tegemisega kaasnevad täiendavad kulud.

Laenu Kvalifitseerimine

Sissetulek ja Tööhõive

Credit24 laenu kvalifitseerimiseks on vaja stabiilset sissetulekut. Laenutaotluse esitamisel tuleb esitada tõendid sissetuleku kohta. See võib olla palgatõend, pangakonto väljavõte või muu dokument, mis tõendab sissetulekut.

Tööhõive on samuti oluline tegur, kui soovitakse Credit24 laenu taotleda. Laenuandja eelistab laenutaotlejaid, kes on töösuhtes ja kelle töösuhe on stabiilne. Tööhõive näitab laenuandjale, et laenutaotleja on võimeline laenu tagasi maksma.

Krediidiajalugu

Credit24 vaatab laenu kvalifitseerimisel ka laenutaotleja krediidiajalugu. Kui laenutaotlejal on hea krediidiajalugu, on tal suurem tõenäosus laenu saada. Krediidiajalugu näitab laenuandjale, kuidas laenutaotleja on varasemaid laene tagasi maksnud ja kui palju ta on võlgu.

Kui laenutaotlejal on halb krediidiajalugu, võib ta laenu saamisega raskusi kogeda. Halb krediidiajalugu näitab laenuandjale, et laenutaotleja on varasemalt raskustes olnud laenude tagasimaksmisega.

Centrelinki Maksed

Kui laenutaotleja saab Centrelinki makseid, võib see mõjutada tema võimalusi Credit24 laenu saada. Laenuandja hindab Centrelinki makseid kui sissetulekut, kuid see võib olla ebastabiilne sissetulek. Seetõttu võib laenuandja olla ettevaatlik laenutaotlejatega, kes saavad Centrelinki makseid.

Laenu Taotlemise Protsess

Laenu taotlemine Credit24-st on kiire ja lihtne protsess, mis võimaldab klientidel saada rahalist tuge erinevateks vajadusteks. Laenu taotlemise protsess koosneb kahest põhiosast: hindamisest ja rakendusprotsessist.

Hindamine

Enne laenu taotlemise protsessi alustamist hindab Credit24 kliendi finantsolukorda, et tagada vastutustundlik laenamine. Selleks palutakse kliendil esitada oma pangakonto väljavõte, et Credit24 saaks hinnata kliendi sissetulekuid ja väljaminekuid. Kliendi pangakonto väljavõte on vajalik ka selleks, et Credit24 saaks kliendi laenutaotluse kiiresti ja tõhusalt läbi vaadata.

Rakendusprotsess

Credit24 laenu taotlemise protsess on kiire ja lihtne. Klient saab taotleda laenu veebisaidil või mobiilirakenduses, täites lühikese taotlusvormi. Taotlusvormi täitmisel palutakse kliendil esitada oma isikuandmed, pangakonto andmed ja muud vajalikud andmed.

Kui laenutaotlus on esitatud, hindab Credit24 taotluse ja teeb otsuse laenu andmise kohta. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, kantakse laenusumma kliendi pangakontole. Klient saab laenu tagasi maksta paindliku tagasimaksegraafiku alusel, mis võimaldab tal valida sobiva tagasimakseperioodi.

Kulud ja Intressimäärad

Credit24 pakub erinevaid võimalusi laenamiseks, kuid enne otsuse tegemist on oluline mõista laenamisega kaasnevaid kulusid ja intressimäärasid.

Intressimäärad

Credit24 intressimäärad varieeruvad sõltuvalt laenutüübist ja laenu suurusest. Näiteks, kui laenata 1000 eurot 12 kuuks, on fikseeritud intressimäär 24% aastas. See tähendab, et kogu laenusumma tagasimaksete summa on 1135 eurot ja KKM (kulukuse määr) on 27,24% aastas. Maksimaalne KKM ehk APR (aastane protsendimäär) on 50,03%.

Lisatasud

Lisaks intressimääradele on Credit24-l ka teatud lisatasusid. Näiteks võib esineda ühekordne krediidikonto avamise tasu, mis võib olla erinev sõltuvalt laenu suurusest ja laenutüübist. Samuti võib olla kuine teenustasu, mis võib olla fikseeritud summa või protsendina laenujäägist.

Laenukulud

Laenukulud hõlmavad kõiki laenuga seotud kulusid, nagu intressimäärad, lisatasud, krediidi kulukuse määr ja muud laenuga seotud tasud. Enne laenu võtmist on oluline arvutada kõik laenukulud õigesti, et vältida ootamatuid üllatusi hiljem.

Klienditeenindus ja Tugi

KKK

Credit24 klienditeeninduskeskus on avatud E-R kell 9.00-19.00 ja L kell 10.00-18.00. Klienditeenindus on kättesaadav telefonil 614 3400 või e-posti teel aadressil [email protected]. Lisaks on võimalik külastada Credit24 iseteeninduskeskkonda, kus saab muuta oma isikuandmeid, vaadata kontojääki ja teha makseid.

Credit24 on koostanud ka korduma kippuvate küsimuste ja vastuste lehe, kus on vastatud paljudele levinud küsimustele. Seal saab lugeda näiteks selle kohta, kuidas taotleda krediidikontot või kuidas maksta tagasi laenu. Kui kliendil tekib mõni küsimus, mida vastust lehelt ei leia, siis soovitatakse pöörduda klienditeeninduse poole.

Raskused

Kui kliendil tekib raskusi laenu tagasimaksmisega, siis soovitab Credit24 võimalikult kiiresti ühendust võtta klienditeenindusega. Klienditeeninduse spetsialistid on valmis aitama kliendi raskuste lahendamisel ja leidma kliendile sobiva maksegraafiku.

Credit24 pakub ka võimalust taotleda maksepuhkust. Maksepuhkuse taotlemiseks tuleb esitada avaldus ning klienditeeninduse spetsialistid vaatavad iga taotluse individuaalselt läbi.

Kui kliendil tekib raskusi laenu tagasimaksmisega pikema aja jooksul, siis soovitatakse pöörduda võlgnevuse lahendamiseks võlanõustaja poole. Võlanõustaja aitab kliendil leida lahendusi võlgnevuse tasumiseks ning annab nõu, kuidas edaspidi oma finantsasjade eest paremini hoolt kanda.

Lisateenused

Credit24 pakub klientidele mitmeid lisateenuseid, mis aitavad muuta laenamise veelgi mugavamaks ja paindlikumaks.

Limiidi tõstmine

Kui kliendil tekib vajadus suurema summa järele, saab ta oma krediidikonto limiiti tõsta. Limiidi tõstmine on lihtne ja kiire ning võimaldab kliendil saada raha kätte vaid mõne tunni jooksul. Lisaks on limiidi tõstmine Credit24-s soodsam kui uue laenutaotluse esitamine.

Automaatne tagasimakse

Credit24 pakub klientidele võimalust seadistada automaatne tagasimakse, mis võimaldab tagada, et laen tagastatakse õigeaegselt. Automaatse tagasimakse seadistamine on lihtne ning võimaldab vältida hilinemisega kaasnevaid lisatasusid.

Kiire top-up teenus

Kui kliendil tekib vajadus väiksema summa järele, saab ta kasutada Credit24 kiire top-up teenust. Top-up teenus võimaldab kliendil laenata kiiresti ja mugavalt summa, mis jääb tema krediidikonto limiidi ja juba laenatud summa vahele. Top-up teenus on saadaval igal ajal ning raha laekub kliendi kontole vaid mõne minutiga.

Kiire tagasimakse

Credit24 pakub klientidele võimalust teha kiire tagasimakse, mis võimaldab kliendil tagastada oma laenu kiiresti ja mugavalt. Kiire tagasimakse teenus on saadaval 24/7 ning võimaldab kliendil vältida hilinemisega kaasnevaid lisatasusid.

Kiire turnaround time

Credit24 pakub klientidele kiiret turnaround time’i, mis võimaldab kliendil saada raha kätte vaid mõne tunni jooksul. Kiire turnaround time võimaldab kliendil teha kiireid ja olulisi oste ning vältida rahalist kitsikust.