RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Creditea

sisukaart

Creditea on usaldusväärne finantsteenuste pakkuja, mis pakub klientidele personaalset ja läbipaistvat teenust. Creditea krediidikonto on turvaline ja mugav lahendus rahaasjade haldamiseks.

Creditea krediidikonto võimaldab klientidel saada kiiresti ja mugavalt vajalikku rahalist tuge. Kliendid saavad valida endale sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi ning maksta intressi ainult kasutatud summalt. Creditea krediidikonto pakub kliendile täielikku ülevaadet tema rahaasjadest ning võimaldab hõlpsalt jälgida oma kulutusi ja võlgnevusi.

Creditea krediidikonto on läbipaistev ja selge lahendus, mis võimaldab kliendil täielikult kontrollida oma rahaasju. Kliendid saavad igal ajal vaadata oma kontojääki, kulutusi, võlgnevusi ja tagasimakseid, et säästa intressidelt. Creditea krediidikonto on ka mugav lahendus, kuna klientidel ei ole vaja kodupanka raha kanda, vaid nad saavad kasutada oma krediidikontot ööpäevaringselt.

Creditea krediidikonto on turvaline lahendus, mis tagab klientidele rahu ja kindlustunde. Creditea kasutab kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid, et kaitsta klientide andmeid ja tagada nende privaatsus. Creditea krediidikonto on ka hea valik neile, kes soovivad oma rahaasju haldada nutitelefoni äpiga, kuna see pakub täielikku ülevaadet ja kontrolli rahaasjade üle.

Creditea Krediidikonto

Creditea krediidikonto on paindlik ja mugav viis rahaasjade korraldamiseks. Krediidikonto võimaldab klientidel kasutada krediiti vastavalt vajadusele ning tagasimaksed on paindlikud.

Krediidikonto limiit on kuni 5001€ ning minimaalne summa, mida saab kasutada on 1€. Krediidiliini kasutamise eest tuleb tasuda kuutasu, mis sõltub kasutatud summa suurusest. Krediidikonto kasutamisel tuleb arvestada ka tagasimaksetega, mis tuleb teha vastavalt kokkuleppele.

Krediidikonto Intress

Creditea krediidikonto intress on fikseerimata aastaintressiga 24% ning krediidi kulukuse määr (KKM) on 27,24% aastas (maksimum KKM/max 50,03%). Krediidikonto intress arvutatakse vastavalt kasutatud summa suurusele ning intressi makstakse ainult kasutatud summalt.

Krediidikonto intress on konkurentsivõimeline ning võimaldab klientidel kasutada krediiti taskukohase hinnaga. Creditea krediidikonto on läbipaistev ja turvaline lahendus rahaasjade haldamiseks.

Creditea Kaart

Creditea pakub klientidele võimalust taotleda krediidikontot, mis on seotud Creditea kaardiga. Creditea kaart on Mastercardi kaart, mis võimaldab klientidel oma krediidikontot kasutada igapäevaste kulutuste tegemiseks.

Mastercard 3DSecure

Creditea kaart on varustatud Mastercard 3DSecure turvalisusega, mis tagab klientidele turvalise ostlemise internetis. Mastercard 3DSecure on turvalisusprotokoll, mis nõuab ostu kinnitamiseks lisakinnitust, mis saadetakse kliendi telefonile või e-postile. See tagab, et ainult kaardi omanik saab oma kaarti kasutada ja vähendab pettuste riski.

Creditea kaardi kasutamine on lihtne ja mugav. Klient saab oma krediidikontot hallata Creditea äpi kaudu, mis võimaldab krediidi limiiti jälgida ja makseid teha. Lisaks saab klient oma krediidikonto ühendada enda kodupangaga, mis võimaldab krediiti mugavalt kasutada igapäevaste kulutuste tegemisel.

Creditea Laenukalkulaator

Creditea pakub oma klientidele võimalust kasutada laenukalkulaatorit, mis aitab välja selgitada laenu tagasimakseperioodi ja kuumakse suuruse. Laenukalkulaatori kasutamine on lihtne ja mugav ning võimaldab kiirelt ja täpselt arvutada laenukohustuse suuruse vastavalt konkreetsele laenutaotlusele.

Laenukalkulaatoris tuleb sisestada laenusumma, tagasimakseperiood ja intressimäär. Kalkulaator arvutab välja kuumakse suuruse ning kogu laenukohustuse summa koos intressidega. Tänu laenukalkulaatorile saab klient enne laenu taotlemist arvutada oma kuumakse suuruse ning veenduda, et laenu tagasimakseperiood ja intressimäär vastavad tema võimalustele ja vajadustele.

Laenukalkulaator on Creditea veebilehel kättesaadav kõigile klientidele ning seda saab kasutada igal ajal ja igal pool. Creditea laenukalkulaator on usaldusväärne ja täpne ning aitab klientidel teha informeeritud otsuseid laenu taotlemisel.

Creditea Väljamakse

Creditea on krediidikonto teenus, mis võimaldab kasutajatel kasutada oma krediidiliini vastavalt oma vajadustele. Üks oluline funktsioon, mida Creditea pakub, on võimalus teha väljamakseid oma krediidikontolt.

Väljamakse tegemiseks peab kasutaja logima sisse oma Creditea kontole ja valima väljamakse võimaluse. Seejärel saab ta valida, kui suure summa ta soovib välja võtta oma krediidikontolt. Väljamakse summa võib olla kuni kasutaja krediidiliini limiidini.

Kui väljamakse summa on valitud, siis kantakse raha kasutaja pangakontole. Tavaliselt võtab see protsess aega ühe kuni kolme tööpäeva jooksul.

On oluline märkida, et väljamakse tegemine oma Creditea krediidikontolt tähendab, et kasutaja peab selle summa tagasi maksma koos intressidega vastavalt krediidikonto tingimustele.

Creditea Taotlus

Creditea on kiire ja mugav viis saada lisaraha. Kliendid saavad taotleda krediidikontot veebis või mobiiliäpis. Taotluse esitamine on lihtne ja võtab vaid mõne minuti.

Krediidikonto taotlemiseks tuleb esmalt valida soovitud limiit laenukalkulaatori abil. Seejärel tuleb täita vajalikud andmed ning esitada taotlus. Klient saab vastuse taotlusele vaid mõne minutiga.

Kui taotlus on kinnitatud, kanname raha kliendi Creditea krediidikontole. Krediiti saab kasutada millal iganes soovitakse. Creditea deebetkaardiga saab mugavalt krediiti kasutada ja maksab ainult kulutatud summalt.

Kui klientel tekib küsimusi taotlemise või krediidikonto kasutamise kohta, võivad nad pöörduda Creditea klienditeeninduse poole. Klienditeenindus on saadaval nii telefoni, e-posti kui ka veebivestluse teel. Creditea klienditeenindus on kättesaadav E-R 9.00-20.00 ja L 10.00-16.00.

Creditea on läbipaistev ja turvaline krediidikonto, mis võimaldab klientidel saada lisaraha kiiresti ja mugavalt.

Creditea Maksepuhkus

Creditea pakub oma klientidele võimalust aktiveerida maksepuhkust, kui nad peaksid sattuma raskustesse tagasimaksetega. Maksepuhkuse ajal ei pea klient tagasimakseid tegema ning tema krediidikonto jääb ajutiselt külmutatud olekusse. Maksepuhkuse ajal ei lisandu ka intresse ega muid tasusid.

Maksepuhkust saab aktiveerida nii iseteeninduses kui ka võttes ühendust Creditea klienditeenindusega. Maksepuhkuse kestus võib olla kuni kolm kuud ning selle ajal saab konto omanik endiselt kasutada krediidikonto kaarti ostude sooritamiseks.

Maksepuhkuse ajal tasub siiski meeles pidada, et see võib pikendada tagasimaksete perioodi ning suurendada kokkuvõtlikku kogusummat, mida tuleb tagasi maksta. Seetõttu soovitatakse maksepuhkust kasutada ainult siis, kui see on hädavajalik ning konto omanikul pole võimalik tagasimaksetega ajakavast kinni pidada.

Creditea

Creditea on laenuandja, kes pakub oma teenuseid internetis. Creditea internetu teenus võimaldab klientidel taotleda krediidikontot, mis on virtuaalne krediitkaart, mille limiit on kuni 5000 eurot. Krediidikonto taotlemine internetis on kiire ja mugav protsess, mis võtab aega vaid mõne minuti.

Creditea internetu teenusega liitumine on lihtne. Kliendid saavad alustada krediidikonto taotlemist veebis või mobiiliäpis ning valida sobiva limiidi, mida nad soovivad taotleda. Pärast vajalike andmete sisestamist saavad kliendid vastuse oma taotlusele ning raha kantakse nende kontole 15 minutiga.

Creditea internetu teenuse kaudu saavad kliendid kasutada oma krediidikontot igal ajal ja igal pool, kus on internetiühendus. Krediidikonto kasutamine on mugav ja lihtne ning klientidel on võimalik kontrollida oma kontojääki, teha makseid ning vaadata oma konto ajalugu.

Creditea internetu teenuse kaudu saavad kliendid ka oma krediidikonto deaktiveerida või sulgeda, kui nad enam teenust ei vaja. Klientidel on võimalik ka oma krediidikonto limiiti muuta vastavalt oma vajadustele.