RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

EstateGuru

sisukaart

EstateGuru on P2P laenuplatvorm, mis on spetsialiseerunud kinnisvaraga tagatud laenudele. Platvorm pakub investoritele võimalust investeerida väikestesse ja keskmise suurusega ettevõtetesse, kes vajavad rahastamist kinnisvara tagatisel. EstateGuru on loodud 2013. aastal ning on tänaseks kasvanud üheks suurimaks P2P laenuplatvormiks Euroopas.

Visioonärid

EstateGuru visioonärid on platvormi asutajad Marek Pärtel ja Kaspar Kaljuvee. Nende eesmärk oli luua platvorm, mis võimaldaks väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel saada rahastust kinnisvara tagatisel ning investoritel teenida stabiilset tootlust. Tänaseks on EstateGuru kasvanud üheks juhtivaks kinnisvaraga tagatud laenude platvormiks Euroopas ning teenindab kliente üle kogu maailma.

EstateGuru visioonärid on tuntud oma innovaatilise mõtteviisi poolest ning on pidevalt otsinud uusi võimalusi, kuidas platvormi veelgi paremaks muuta. Nad on pühendunud klientide rahulolu tagamisele ning on seadnud endale kõrgeid eesmärke, et pakkuda investoritele parimat võimalikku teenust.

EstateGuru Teenused

Kohandatud Lahendused

EstateGuru pakub kohandatud lahendusi, mis vastavad kõige paremini teie vajadustele. Meie kohandatud lahendused võimaldavad teil luua oma unikaalse investeerimisportfelli, mis vastab teie eesmärkidele ja riskitaluvusele. EstateGuru kohandatud lahendused hõlmavad laias valikus investeerimisvõimalusi, mis sobivad nii algajatele kui ka kogenud investoritele.

Kohandatud lahendused võimaldavad teil valida erinevate investeerimisvõimaluste vahel, sealhulgas kinnisvara tagatisel laenud, ärilaenud ja arenduslaenud. Meie kohandatud lahendused võimaldavad teil valida oma investeerimisportfelli koosseisu vastavalt oma eelistustele ja vajadustele.

Attorney-Juhitud Tarkvara

EstateGuru attorney-juhitud tarkvara tagab, et kõik meie investeerimisvõimalused on täielikult kooskõlas kõigi asjakohaste seaduste ja määrustega. Meie attorney-juhitud tarkvara tagab, et kõik investeerimisvõimalused on täielikult läbipaistvad ja usaldusväärsed.

Valige Oma Lahendus

EstateGuru võimaldab teil valida oma investeerimisportfelli koosseisu vastavalt oma eelistustele ja vajadustele. Meie investeerimisvõimalused hõlmavad laias valikus võimalusi, sealhulgas kinnisvara tagatisel laenud, ärilaenud ja arenduslaenud.

Meie investeerimisvõimalused on täielikult läbipaistvad ja usaldusväärsed. EstateGuru pakub ka kohandatud lahendusi, mis vastavad kõige paremini teie vajadustele. EstateGuru kohandatud lahendused võimaldavad teil luua oma unikaalse investeerimisportfelli, mis vastab teie eesmärkidele ja riskitaluvusele.

EstateGuru Laenude Portfell

EstateGuru on ühisrahastusplatvorm, mis pakub võimalust investeerida kinnisvaraga tagatud laenudesse. Platvormil on lai valik laenuprojekte, mis hõlmavad erinevaid kinnisvarasektoreid ja riike. EstateGuru laenude portfell sisaldab nii rahastatud, hilinenud kui ka tagasi makstud laene.

Rahastatud

EstateGuru laenude portfellis on hetkel rahastatud laene erinevates kinnisvaraprojektides üle kogu Euroopa. Laenud on tagatud kinnisvaraga ning neid saavad rahastada nii eraisikud kui ka ettevõtted. Laenuintressid varieeruvad vastavalt laenuprojektile ja investori valitud riskitasemele.

Hilinenud

Hilinenud laenud on need, mis on maksetega viivituses. EstateGuru jälgib pidevalt laenude tagasimakseid ning teavitab investoreid kõigist võimalikest makseviivitustest. Hilinenud laenud on riskantsed, kuid EstateGuru teeb kõik endast oleneva, et tagada investeeringute turvalisus.

Tagasi Makstud

EstateGuru laenude portfellis on ka tagasi makstud laene. See tähendab, et laenud on tähtaegselt tagasi makstud ning investeeringud on edukalt realiseeritud. Tagasi makstud laenud on positiivne näitaja, mis kinnitab EstateGuru platvormi usaldusväärsust ja tõhusust.

EstateGuru Resurssid

Broneeri Täna Demo

Kui soovite teada saada, kuidas EstateGuru töötab ja kuidas saate investeerida kinnisvaraga tagatud ärilaenudesse, broneerige täna demo. EstateGuru kogenud laenuhaldurid võtavad teiega ühendust ja tutvustavad teile platvormi toimimist, investeerimisvõimalusi ja vastavad kõigile teie küsimustele.

Demo broneerimiseks külastage EstateGuru veebisaiti ja täitke demo broneerimise vorm. EstateGuru laenuhaldurid võtavad teiega ühendust 24 tunni jooksul pärast taotluse esitamist.

YouTube

EstateGuru YouTube’i kanal on suurepärane ressurss, et õppida rohkem EstateGuru kohta. Kanalil on palju erinevaid videoid, sealhulgas investeerimisnõuandeid, intervjuusid ja platvormi tutvustusi.

Kui soovite teada saada, kuidas EstateGuru töötab, millised on investeerimisvõimalused ja kuidas saate oma portfelli hajutada, vaadake EstateGuru YouTube’i kanalit. Kanal on tasuta ja saadaval kõigile.

EstateGuru YouTube’i kanal on ka suurepärane koht, kus saate lugeda EstateGuru klientide tagasisidet ja arvustusi. Kliendid jagavad oma kogemusi EstateGuru investeerimisplatvormi kohta ning annavad soovitusi ja nõuandeid uutele investeerijatele.

EstateGuru Jurisdiktsioonid

Eesti

EstateGuru on Eesti ettevõte, mis on asutatud 2013. aastal. Ettevõtte peakorter asub Tallinnas ning see on registreeritud Eesti äriregistris. EstateGuru pakub kinnisvaraga tagatud laene, mida rahastavad investorid üle kogu maailma. Ettevõte on Eesti finantsinspektsiooni poolt litsentseeritud ja reguleeritud.

Läti

EstateGuru pakub ka Lätis kinnisvaraga tagatud laene. Ettevõte on Läti finants- ja kapitaliturgude komisjoni (FKTK) poolt litsentseeritud ja reguleeritud. Läti laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Leedu

EstateGuru pakub ka Leedus kinnisvaraga tagatud laene. Ettevõte on Leedu finantsinspektsiooni poolt litsentseeritud ja reguleeritud. Leedu laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Saksamaa

EstateGuru pakub ka Saksamaal kinnisvaraga tagatud laene. Ettevõte on Saksamaa finantsjärelevalve ameti (BaFin) poolt litsentseeritud ja reguleeritud. Saksamaa laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Soome

EstateGuru pakub ka Soomes kinnisvaraga tagatud laene. Ettevõte on Soome finantsjärelevalve ameti (FIN-FSA) poolt litsentseeritud ja reguleeritud. Soome laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Hispaania

EstateGuru pakub ka Hispaanias kinnisvaraga tagatud laene. Ettevõte on Hispaania finantsjärelevalve ameti (CNMV) poolt litsentseeritud ja reguleeritud. Hispaania laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Rootsi

EstateGuru pakub ka Rootsis kinnisvaraga tagatud laene. Ettevõte on Rootsi finantsjärelevalve ameti (FI) poolt litsentseeritud ja reguleeritud. Rootsi laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

EstateGuru Tulu Suurendamine

Väljavaadete Otsimine

EstateGuru on üks juhtivaid kinnisvarainvesteeringute platvorme, mis pakub tagatud ärilaene. Ettevõtte eesmärk on aidata investoritel teenida kõrgemat tulu kui traditsioonilised investeerimisvõimalused. EstateGuru on pühendunud oma teenuse täiustamisele, et suurendada oma tulu ja investorite arvu.

Üks viis, kuidas EstateGuru suurendab oma tulu, on uute väljavaadete otsimine. Platvorm otsib pidevalt uusi võimalusi kinnisvarainvesteeringuteks, et pakkuda investoritele kõrgemat tulu. EstateGuru teeb põhjalikku uurimistööd ja hindamist, et tagada, et kõik investeeringud on kvaliteetsed ja turvalised.

Viited

EstateGuru on ka suurendanud oma tulu, luues viiteprogrammi. Platvorm pakub võimalust teenida raha, kutsudes oma sõpru ja tuttavaid EstateGuru platvormile investeerima. Kui teie viidatud inimene investeerib EstateGuru platvormile, teenite te ise ka tulu.

Viiteprogramm on suurepärane võimalus suurendada EstateGuru tulu ja investorite arvu. See võimaldab platvormil jõuda uute investoritega, kes muidu võibolla ei oleks teadlikud EstateGuru võimalustest.

Tulu Suurendamine

EstateGuru on pühendunud oma teenuse täiustamisele, et suurendada oma tulu ja investorite arvu. Platvorm kasutab erinevaid strateegiaid, sealhulgas väljavaadete otsimine ja viiteprogramm, et pakkuda investoritele kõrgemat tulu ja suurendada oma kasumit.

Kui otsite uusi investeerimisvõimalusi, siis on EstateGuru kindlasti väärt kaalumist. Platvorm pakub investoritele kõrgemat tulu kui traditsioonilised investeerimisvõimalused ning kasutab erinevaid strateegiaid, et suurendada oma tulu ja investorite arvu.

EstateGuru Kliendivõrk

EstateGuru on loonud tugeva kliendivõrgu, mis hõlmab nii väikeettevõtjaid kui ka eraisikuid. Platvorm on loonud usaldusväärse maine, mis on meelitanud kliente üle kogu Euroopa.

Investeeritavad Varad

EstateGuru pakub investeerimisvõimalusi kinnisvara tagatisel, mis on hinnatud miljonitesse eurodesse. Platvormi kliendid saavad valida erinevate investeerimisvõimaluste vahel, mis sobivad nende eesmärkide ja riskitaluvusega.

Investeeritavad varad hõlmavad erinevaid kinnisvara tüüpe, sealhulgas korterid, majad, kaubandus- ja büroopinnad ning hotellid. Kõik varad on hoolikalt valitud ja läbivad põhjaliku hindamisprotsessi, et tagada platvormi klientidele kõrge kvaliteediga investeerimisvõimalused.

EstateGuru investeerimisplatvorm on usaldusväärne ja läbipaistev, mis on meelitanud palju kliente kogu Euroopast. Platvormi kliendid saavad investeerida kinnisvara tagatisel ning teenida stabiilset tulu oma investeeringutelt.

EstateGuru Kinnisvara

EstateGuru on Euroopa juhtiv platvorm lühiajalistele kinnisvaraga tagatud ärilaenudele. EstateGuru kinnisvara on tagatud hüpoteekidega, mis annab investoritele kindlustunde investeeringu tagasimaksmise osas.

EstateGuru pakub mitmekesist portfelli kinnisvaraprojektidega, mis hõlmavad nii korterelamuid, äripindu kui ka arendusprojekte. Investeerimine EstateGuru kaudu on lihtne ja paindlik, alustada saab juba 50 euroga.

EstateGuru kinnisvara portfelli hajutamine käib iseenesest, kuna investorid saavad valida erinevate projektide vahel. See tagab investeeringute stabiilsuse ja turvalisuse.

EstateGuru pakub ka võimalust investeerida tagasimaksmata laenude portfelli, mis võib anda kõrgemat tootlust, kuid kaasneb suurema riskiga.

EstateGuru on näidanud head taastumisvõimet, mis annab investoritele kindlustunde investeeringu tagasimaksmise osas. EstateGuru on suutnud edukalt lahendada ka keerulisi laenuvõtjatega seotud probleeme, mis tõstab platvormi usaldusväärsust.

EstateGuru Juriidiliselt Korrektne Dokumentatsioon

EstateGuru on tuntud oma juriidiliselt korrektsete dokumentide poolest, mis on oluline osa nende teenusest. EstateGuru dokumentatsioon on koostatud vastavalt kõigile seadustele ja regulatsioonidele, mis tagab nii laenuandjatele kui ka laenusaajatele turvalisuse ja kindluse.

EstateGuru dokumentatsioon sisaldab kõiki vajalikke lepinguid ja kokkuleppeid, mis on olulised laenutehingu läbiviimisel. Nende hulka kuuluvad laenulepingud, tagatislepingud ja muud olulised dokumendid, mis tagavad laenutehingu juriidilise korrektsuse.

EstateGuru dokumentatsioon on koostatud koostöös kogenud juristide ja õigusnõustajatega, kes tagavad, et kõik dokumendid vastavad kõigile seadustele ja regulatsioonidele. See tagab, et kõik laenutehingud on juriidiliselt korrektsed ja kaitstud.

EstateGuru dokumentatsioon on ka kergesti kättesaadav ja arusaadav. Kõik dokumendid on selgelt sõnastatud ja struktureeritud, et tagada lihtne lugemine ja arusaamine. EstateGuru dokumentatsioon on ka kättesaadav mitmes keeles, et tagada laenutehingute juriidiline korrektsus kõigis riikides, kus EstateGuru tegutseb.

EstateGuru Finantsnõustajad

EstateGuru pakub oma klientidele kvaliteetset finantsnõustamisteenust. Nende finantsnõustajad on kõrgelt kvalifitseeritud ja omavad laialdasi teadmisi finantsmaailmast. Nad on valmis aitama kliente igasuguste finantsküsimuste korral.

EstateGuru finantsnõustajad on kogenud spetsialistid, kes suudavad leida kõige sobivamaid lahendusi kliendi finantsprobleemidele. Nad on valmis jagama oma teadmisi ja oskusi, et aidata klientidel teha paremaid finantsotsuseid.

EstateGuru finantsnõustajad on kättesaadavad klientidele nii telefoni teel kui ka e-posti teel. Kliendid saavad alati kindlad olla, et nad saavad kiire ja usaldusväärse vastuse oma küsimustele.

EstateGuru finantsnõustajad on kaasaegsed spetsialistid, kes kasutavad kõige uuemaid tehnoloogiaid ja tööriistu, et pakkuda klientidele parimat teenust. Nad on alati kursis finantsmaailma uusimate trendide ja arengutega ning suudavad kliente nende kohta hästi informeerida.

EstateGuru Institutsioonid

EstateGuru on platvorm, mis on mõeldud nii era- kui ka institutsionaalsetele investoritele. Institutsionaalsed investorid on osapooled, kes pakuvad või haldavad raha professionaalselt. EstateGuru institutsionaalsed investorid on peamiselt pensionifondid, kindlustusseltsid, perekontorid ja varahaldusfirmad.

EstateGuru on loonud institutsionaalsetele investoritele eraldi meeskonna, mis tagab nende vajaduste täitmise. Institutsionaalsed investorid saavad investeerida EstateGuru platvormile läbi spetsiaalse liidese, mis võimaldab neil investeerida kinnisvaraga tagatud ärilaenudesse.

EstateGuru institutsionaalsed investorid on huvitatud EstateGuru platvormil investeerimisest, kuna see võimaldab neil saavutada head tootlust ning hajutada riske. EstateGuru pakub institutsionaalsetele investoritele ka paindlikke investeerimisvõimalusi, mis võimaldavad neil investeerida vastavalt oma investeerimisstrateegiale.

EstateGuru institutsionaalsed investorid on olnud platvormi eduloo oluline osa. Nende investeeringud on aidanud kaasa EstateGuru kasvule ning võimaldanud ettevõttel pakkuda rohkem laenuteenuseid. EstateGuru institutsionaalsed investorid on ka platvormi usaldusväärsuse tagamisel olulised, kuna nende investeeringud annavad märku platvormi kvaliteedist ja usaldusväärsusest.

EstateGuru Pärandiplaneerimine

EstateGuru on platvorm, mis võimaldab investoritel investeerida kinnisvaraga tagatud laenudesse üle Euroopa. Kuid EstateGuru ei paku ainult investeerimisvõimalusi, vaid aitab ka oma klientidel planeerida oma pärandit.

Pärandiplaneerimine on oluline osa kinnisvarainvesteeringute strateegiast. EstateGuru pakub oma klientidele võimalust määrata kindlaks, mida nende vara saab nende surma korral. See hõlmab kinnisvara, investeeringuid ja muid varasid. Klientidel on võimalus määrata kindlaks, kuidas nende vara jagatakse pärast nende surma ja kellele see läheb.

EstateGuru pakub oma klientidele ka võimalust määrata kindlaks, kuidas nende vara haldamine toimub nende eluajal, kui nad mingil põhjusel ei suuda ise otsuseid teha. See hõlmab võimalust määrata kindlaks, kes haldab nende vara ja kuidas see haldamine toimub.

EstateGuru pärandiplaneerimine võimaldab klientidel vältida võimalikke vaidlusi oma vara üle pärast nende surma. See aitab kaasa ka kinnisvarainvesteeringute strateegia terviklikkusele ja tagab, et klientide vara läheb vastavalt nende soovidele.

EstateGuru Kohandatud Pärandiplaanid

EstateGuru pakub kohandatud pärandiplaane, mis võimaldavad investoritel määrata, kuidas nende investeeringud edasi liiguvad pärast nende surma. See on oluline osa finantsplaneerimisest, kuna see tagab, et investorite vara ja investeeringud lähevad edasi vastavalt nende soovidele.

EstateGuru kohandatud pärandiplaanid võimaldavad investoritel määrata, kellele nende vara läheb, kui nad surevad. Investorid saavad valida, kas nende vara läheb nende pereliikmetele, heategevusele või muule organisatsioonile. Investorid saavad ka määrata, kuidas nende vara jaotatakse, kui nad surevad.

EstateGuru kohandatud pärandiplaanid on paindlikud ja võimaldavad investoritel muuta oma plaane igal ajal vastavalt oma vajadustele ja elumuutustele. EstateGuru kohandatud pärandiplaanid on ka privaatsed ja konfidentsiaalsed, tagades, et investorite andmed ja soovid on kaitstud.

EstateGuru Demoversioon

EstateGuru pakub demoversiooni, mis võimaldab huvilistel tutvuda platvormi funktsioonidega ilma reaalse rahaga investeerimata. Demoversioon on tasuta ja selle kasutamiseks ei ole vaja registreeruda.

Demoversiooni kasutajad saavad proovida erinevaid investeerimisstrateegiaid ja hinnata platvormi kasutusmugavust. Demoversioonil on olemas reaalsete projektide simulatsioonid, mis võimaldavad kasutajatel näha, kuidas investeeringud võivad reaalses elus mõjuda.

Demoversiooni kasutamine on lihtne. Kasutajad saavad valida projekte, millele nad soovivad investeerida, ja valida summa, mida nad soovivad investeerida. Demoversiooni kasutajad saavad ka jälgida oma investeeringute tulemusi ja hinnata oma investeerimisportfelli.

Demoversiooni kasutamine on hea võimalus uutele investoritele, kes soovivad tutvuda EstateGuru platvormiga ja õppida, kuidas investeerimine kinnisvarasse toimub. Samuti on demoversioon kasulik olemasolevatele investoritele, kes soovivad testida uusi investeerimisstrateegiaid.