RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

eToro

sisukaart

eToro on rahvusvaheline kauplemisplatvorm, mida kasutab üle 20 miljoni inimese 140 erinevast riigist. Firma asutati 2007. aastal Iisraelis ning pakub tänaseks mitmeid investeerimisvõimalusi nii alustavatele kauplejatele kui ka kogenud professionaalidele. Platvorm võimaldab kaubelda erinevate finantsvaradega, sh aktsiate, krüptovaluutade, ETFide, valuutade ja toorainetega.

eToro on reguleeritud erinevate määrustega, sealhulgas CySEC, FCA, ASIC, Gibraltar ja USA. See tähendab, et platvorm järgib kõiki turvalisuse ja läbipaistvuse nõudeid ning klientide raha hoitakse eraldi kontodel. Lisaks on eToro klienditugi saadaval 24/7 ning platvorm on saadaval mitmes keeles, sealhulgas eesti keeles.

eToro platvormi kasutamine on lihtne ning sobib ka algajatele kauplejatele. Lisaks on võimalik kopeerida teiste edukate kauplejate tehinguid ning saada nende kogemustest õppust. Platvormil on ka demo-konto, kus saab harjutada kauplemist ilma pärisraha riskimata.

eToro on saadaval paljudes riikides üle maailma ning pakub mitmeid finantsteenuseid, sealhulgas investeerimisvõimalusi ja sotsiaalse kauplemise võimalusi. Platvorm on registreeritud erinevates riikides, sealhulgas Eestis, ning vastab kõigile asjakohastele regulatsioonidele.

Kauplemisplatvorm

eToro pakub oma kasutajatele täisfunktsionaalset kauplemisplatvormi, mis on saadaval nii arvutis kui ka mobiilirakenduses. Platvormil on võimalik kaubelda erinevate finantsinstrumentidega, sealhulgas aktsiate, krüptovaluutade, valuutade ja kaupade vahetamisega.

Sotsiaalne Kauplemine

eToro platvormil on sotsiaalse kauplemise funktsioon, mis võimaldab kasutajatel jälgida teiste edukate kauplejate tegevust ja nende tehinguid kopeerida. See funktsioon on ideaalne algajatele kauplejatele, kes soovivad õppida kauplemist teiste kogemuste põhjal.

Virtuaalne Kauplemine

eToro pakub ka virtuaalse kauplemise võimalust, mis võimaldab kasutajatel kaubelda ilma reaalse rahata. See võimaldab uutel kauplejatel harjutada ja proovida erinevaid strateegiaid ilma riskita.

Mobiilirakendus

eToro mobiilirakendus on saadaval nii iOS kui ka Android seadmetele. Rakendus võimaldab kasutajatel kaubelda ühe klõpsuga, jälgida oma portfelli ja saada reaalajas teavet finantsturgude kohta.

eToro Raha

eToro pakub ka oma virtuaalset raha, mida saab kasutada kauplemiseks platvormil. See võimaldab uutel kauplejatel proovida erinevaid strateegiaid ilma oma reaalse raha riskita.

Investeerimisvõimalused

eToro investeerimisplatvorm pakub mitmeid erinevaid investeerimisvõimalusi, mis võimaldavad investoritel oma portfelli mitmekesistada ja erinevate varaklassidega kaubelda. Platvormil on saadaval nii traditsioonilised varad nagu aktsiad ja ETF-d, kui ka krüptovaluutad ja kaubad.

Krüptovaluuta

eToro võimaldab investeerida mitmetesse krüptovaluutadesse, sealhulgas Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin, Dash ja NEO. Platvormil kaubeldakse krüptovaluutade CFD-dega, mis tähendab, et investorid ei osta tegelikult krüptovaluutat enda portfelli, vaid spekuleerivad selle hinna muutustega. Platvormil on saadaval ka krüptovaluutade wallet, kuhu investorid saavad oma krüptovaluutasid hoida.

Aktsiad Ja ETF-d

eToro võimaldab kaubelda enam kui 2000 aktsiaga üle maailma, sealhulgas suurte ettevõtete nagu Tesla, Netflix, Apple, Facebook, Amazon ja Microsoft aktsiatega. Lisaks on saadaval ka lai valik ETF-e, mis võimaldavad investoritel investeerida erinevatesse varaklassidesse, nagu näiteks aktsiad, võlakirjad ja kinnisvara.

Valikud Ja Kaubad

Lisaks aktsiatele ja ETF-dele on eToro platvormil saadaval ka võimalus kaubelda erinevate kaupadega, nagu näiteks õli, suhkur ja kuld. Samuti on saadaval ka võimalus kaubelda erinevate valuutadega.

eToro platvormil on saadaval ka võimalus kaubelda valikute ja fraktsionaalsete aktsiatega. Fraktsionaalsed aktsiad võimaldavad investoritel osta aktsiaid osade kaupa, mis võimaldab ka väiksemate summade investeerimist. Valikud võimaldavad investoritel osta õigust osta või müüa vara kindlal hinnal tulevikus.

Tehingud Ja Komisjonitasud

eToro pakub kauplejatele tasuta aktsiatega kauplemist, kuid kehtivad teatud tasud, sealhulgas taganemistasud ja tegevusetuse tasud. CFD-kauplemine hõlmab hinnavahesid ja üleöötasusid.

Komisjonitasud on selged ja läbipaistvad. FP Markets võtab teatud kontotüüpide ja kauplemisinstrumentide eest komisjonitasusid. ECN konto omanikud maksavad Forexi ja metallide eest vahendustasu 3 dollarit partii kohta, samas kui standardkonto on komisjonitasuta.

eToro võimaldab kauplejatel kaubelda erinevate instrumentidega, sealhulgas aktsiate, krüptovaluutade, indeksite ja toorainetega. Kauplemisplatvormil on saadaval mitmeid tööriistu, mis aitavad kauplejatel oma portfelli haldamist paremini hallata.

eToro on üks populaarsemaid kauplemisplatvorme tänu oma lihtsusele ja kasutajasõbralikkusele. Platvormil on saadaval ka mobiilirakendus, mis võimaldab kauplejatel kaubelda igal ajal ja igal pool.

Makseviisid

eToro pakub laia valikut makseviise, mis võimaldavad kasutajatel hõlpsalt raha hoiustada ja välja võtta.

Hoiused Ja Väljamaksed

eToro võimaldab kasutajatel teha hoiuseid erinevate makseviiside abil, sealhulgas pangakaardid, pangalinkide kaudu, PayPal, Neteller, Skrill ja palju muud. Hoiuste tegemine on lihtne ja kiire protsess, mis võimaldab kasutajatel alustada kauplemist eToro platvormil vaid mõne minutiga.

Väljamakseid saab teha samade makseviiside abil, kuid väljamaksete töötlemisaeg võib varieeruda sõltuvalt valitud makseviisist. Enne väljamakse tegemist soovitame kasutajatel tutvuda väljamaksete tingimustega ja veenduda, et kõik vajalikud dokumendid on esitatud.

Deebetkaart Ja Traadivedu

eToro pakub ka deebetkaardiga seotud teenuseid, mis võimaldavad kasutajatel hõlpsalt raha hoiustada ja välja võtta. Lisaks pakub eToro traadivedu teenust, mis võimaldab kasutajatel teha suuremaid sissemakseid ja väljamakseid. Traadivedu teenus võib olla kasulik kasutajatele, kes soovivad kaubelda suuremate summadega.

Rahvusvaheline Kättesaadavus

eToro on rahvusvaheline kauplemisplatvorm, mis on saadaval enam kui 140 erinevas riigis. Platvorm on loodud nii algajatele kui ka kogenud kauplejatele, kes soovivad kaubelda finantsturgudel. eToro on suurepärane valik neile, kes otsivad lihtsat ja mugavat viisi kauplemiseks.

USA

eToro on saadaval USA-s, kuid platvorm pakub piiratud valikut finantsinstrumente. USA elanikud saavad kaubelda aktsiate, ETF-ide ja krüptovaluutadega. Siiski ei ole eToro saadaval kõigis USA osariikides, seega tuleks enne kauplemise alustamist kontrollida, kas platvorm on teie piirkonnas saadaval.

Austraalia

eToro on saadaval ka Austraalias, kuid platvormi reguleerib Austraalia Väärtuspaberite ja Investeeringute Komisjon (ASIC). Austraalia elanikud saavad kaubelda aktsiate, ETF-ide, krüptovaluutade ja CFD-dega. eToro pakub ka Austraalia klientidele kohalikku kliendituge.

Ühendkuningriik

eToro on saadaval ka Ühendkuningriigis, kus seda reguleerib Finantskäitumise Järelevalveamet (FCA). Ühendkuningriigi elanikud saavad kaubelda aktsiate, ETF-ide, krüptovaluutade ja CFD-dega. eToro pakub ka Ühendkuningriigi klientidele kohalikku kliendituge.

Üldiselt on eToro rahvusvaheliselt kättesaadav ja pakub erinevaid kauplemisvõimalusi erinevatele klientidele üle maailma. Kuid enne kauplemise alustamist tuleks alati kontrollida, kas platvorm on teie piirkonnas saadaval ja millised on selle reguleerimisnõuded.

eToro Konto

eToro konto on vajalik, et alustada kauplemist ja investeerimist eToro platvormil. Selle loomine on lihtne ja võtab vaid mõne minuti. Konto loomiseks saab kasutada oma e-posti aadressi, Facebooki või Google’i kontot.

Pärast konto loomist peab kasutaja sisse logima, et kasutada platvormi funktsioone. Sisselogimiseks saab kasutada oma kasutajanime, Facebooki või Google’i kontot.

eToro konto annab kasutajale juurdepääsu erinevatele kauplemisvõimalustele, sealhulgas aktsiatele, krüptovaluutadele, ETFidele ja paljudele teistele varaklassidele. Lisaks saab kasutaja kasutada erinevaid tööriistu, nagu graafikud, uudised ja analüüsid, et teha informeeritud kauplemisotsuseid.

Konto loomisel tuleb meeles pidada, et eToro pakub CFD-sid (hinnavahelepinguid). See tähendab, et kasutaja ei osta tegelikult vara, vaid spekuleerib selle hinna muutuse üle. Seega peab kasutaja olema teadlik kauplemise riskidest ja tegema oma otsused vastutustundlikult.

Turvariskid

eToro on investeerimisplatvorm, mis pakub kasutajatele võimalust kaubelda erinevate finantsvaradega. Kuigi eToro on teinud olulisi jõupingutusi oma turvalisuse tagamiseks, on siiski olemas teatud turvariskid, mida kasutajad peaksid teadma.

Üks peamisi riske on tururisk. Tururisk tuleneb asjaolust, et finantsturgudel võivad hinnad kiiresti muutuda, mis võib mõjutada ka kasutaja investeeringuid. Seetõttu ei saa eToro garanteerida, et kasutajad teenivad kasumit oma investeeringutelt.

Teine risk on võimalus kaotada põhiosa. Kuna eToro võimaldab kasutajatel kaubelda ka võimendusega, võib see suurendada nende riski kaotada rohkem raha kui nende investeeringute algne summa. Seetõttu peaksid kasutajad enne kauplemist hoolikalt kaaluma oma riske ja investeerimisvõimalusi.

Lisaks võivad kasutajad leida end positsioonides, mis on võimendatud. See tähendab, et kasutajad võivad kaubelda suuremate summadega kui nende kontol olev raha võimaldab. See võib suurendada nende kasumit, kuid samal ajal ka nende kaotuste riski.