RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Ferratum

sisukaart

Ferratum on rahvusvaheline finantsteenuste ettevõte, mis on spetsialiseerunud kiirlaenude pakkumisele. Ettevõte kuulub Multitude Groupi alla ja järgib pankadele seatud privaatsuse ja turvalisuse eeskirju. Ferratum on üks Eesti vanimaid laenuandjaid, olles ühtlasi üks esimestest firmadest, kes hakkas Eestis väljastama SMS-laene – seda juba alates 2006. aastast. Ferratum Grupp pakub oma laenuteenuseid hetkel 25 riigis ja kliente on neil juba üle 2 miljoni.

Ferratum on tuntud oma kiire ja mugava laenutaotluse protsessi poolest, mis võimaldab klientidel taotleda laenu interneti teel vaid mõne minutiga. Ferratumi laenulimiit sobib ideaalselt ootamatute kulude katmiseks või olukorras, kus sissetulek kõigub kuude lõikes ja mõni kuu on vaja lisavahendeid jooksvate kulude katteks. Ferratum pakub laenulimiiti kuni 5000 € paindliku tagasimakse perioodiga. Kliendid ise otsustavad, kas soovivad laenulimiidi tagasi maksta 2 päeva, 14 päeva või nt 24 kuu jooksul.

Ferratum on avalik ettevõte, mille peakorter asub Helsingis, Soomes. Jorma Jokela on Ferratumi tegevjuht (CEO) ja ta on ettevõttes töötanud alates 2011. aastast. Ferratum on saanud mitmeid auhindu, sealhulgas Euroopa ettevõtlusauhinna 2013. aastal.

Ferratumi Finantsteenused

Ferratumi finantsteenused hõlmavad laenu- ja krediiditeenuseid, mobiilipangandust ning konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja tasusid. Ferratum on tuntud oma laenude ja krediidi teenuste poolest, mis pakuvad kiiret ja mugavat lahendust lisaraha saamiseks.

Krediit ja Laenud

Ferratum pakub laenulimiiti, mis on paindlikum alternatiiv kiirlaenule. Laenulimiidi taotlemine on lihtne ja kiire tänu täielikult internetipõhisele taotlusprotsessile. Ferratumi laenulimiidi saab taotleda kuni 5000 eurot, tagasimakse perioodiga kuni 24 kuud. Laenuintressi peab tasuma vaid selle aja eest, mil laen on kasutusel. Ferratumi laenud on sobilikud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Mobiilipangandus

Ferratum pakub mobiilipangandust, mis on saadaval nii iOS- kui ka Android-seadmetele. Ferratumi mobiilipangandusega saab klient teha oma rahaasjad kiiresti ja mugavalt, olenemata asukohast. Mobiilipanganduse kasutamine on turvaline ja privaatne ning klientidel on võimalus kontrollida oma kontot, vaadata makseajalugu ja teha ülekandeid.

Intressimäärad ja Tasud

Ferratumi intressimäärad ja tasud on konkurentsivõimelised ning läbipaistvad. Laenulimiidi puhul on 30 esimest päeva intress 0% ja kogu laenukulu on 1 euro. Ferratumi laenude intressimäärad sõltuvad laenu suurusest ja tagasimakse perioodist. Tasud on selgelt välja toodud lepingus ning klientidel on võimalus valida endale sobiv tagasimakse periood.

Klienditugi ja Nõuded

Ferratum pakub oma klientidele laenu taotlemisel ja tagasimaksmisel tuge mitmel erineval viisil. Klienditugi on saadaval nii telefoni, e-posti kui ka veebivestluse teel. Klienditeenindajad on kättesaadavad E-R 9:00-19:00 ja L-P: 10:00-18:00. Klienditoe kontaktandmed on saadaval Ferratum kodulehel.

Kliendi taotlemiseks on Ferratumil kindlad nõuded, mida tuleb täita. Kliendil peab olema kindel sissetulek ning ta peab olema täisealine ja omama elamisluba või elamisluba Eestisse. Lisaks peab kliendil olema võimalus end identifitseerida smart ID või mobiili ID või ID kaardi abil. Kliendi isikutuvastus tuleb teha laenu saamiseks.

Ferratum on registreeritud Eesti Finantsinspektsiooni poolt ja järgib pangale seatud privaatsuse ning turvalisuse eeskirju. Kliendid võivad kindlad olla, et nende andmed on privaatselt ja turvaliselt hoitud. Ferratum kuulub Multitude Groupi. Laenulimiiti on võimalik taotleda täielikult interneti teel. Ferratum pakub oma klientidele lihtsat ja kiiret taotlemise protsessi ning tagasimaksmine on paindlik.

Multitude ja Ferratum Bank

Multitude Group on rahvusvaheline finantsettevõte, mis pakub digitaalseid laenuteenuseid. Multitude Groupi tütarettevõte Ferratum Bank Malta pakub laenuteenuseid Eestis.

Multitude Bank Plc

Multitude Bank Plc on Malta finantsteenuste ettevõte, mis kuulub Multitude Groupile. Ettevõte on registreeritud Malta Finantsteenuste Võrgustikus ja tegutseb Malta Finantsteenuste Asutuse järelevalve all. Multitude Bank Plc pakub laenuteenuseid Eestis Ferratum Bank Malta kaubamärgi all.

Ferratum Bank Malta

Ferratum Bank Malta on Multitude Groupi tütarettevõte, mis pakub laenuteenuseid Eestis. Ettevõte on registreeritud Malta Finantsteenuste Võrgustikus ja tegutseb Malta Finantsteenuste Asutuse järelevalve all. Ferratum Bank Malta pakub laenuteenuseid kiirelt ja mugavalt ning sobib ideaalselt ootamatute kulude katmiseks või olukorras, kus sissetulek kõigub kuude lõikes ja mõni kuu on vaja lisavahendeid jooksvate kulude katteks.

Ferratum Bank Malta pakub laenulimiiti, mis võimaldab kliendil laenata raha vastavalt oma individuaalsetele vajadustele. Ettevõte järgib pankadele seatud privaatsuse ja turvalisuse eeskirju, tagades klientidele turvalise ja usaldusväärse teenuse. Ferratum Bank Malta teenuseid pakub Multitude Bank Plc, Malta seaduste alusel tegutsev aktsiaselts.

Makse ja Tagasimakse

Ferratum pakub laenajatele paindlikke makse- ja tagasimakse võimalusi, mis sobivad erinevate vajaduste jaoks. Laenuintressi peab tasuma vaid selle aja eest, mil laen on kasutuses.

Laenulimiidi tagasimakse periood on kuni 24 kuud, mille jooksul saab valida tagasimakse perioodi vastavalt oma võimalustele. Laenuintress on fikseeritud ja ei muutu tagasimakse perioodi jooksul.

Laenu tagasimakse toimub arve alusel, mis saadetakse laenaja elukoha aadressile või e-posti aadressile. Arve tuleb tasuda tähtaegselt, et vältida võimalikke lisatasusid. Kui laenaja soovib, võib ta maksta ka rohkem kui arvel näidatud summa.

Ferratum hindab kõrgelt laenajate maksevõimekust ja krediidiskoori ning annab soovitusi, kuidas seda parandada. Laenajatele, kes tasuvad laenu õigeaegselt, võib see aidata parandada nende krediidiskoori. Samuti võib Ferratum pakkuda maksepuhkust, mis vabastab laenajad miinimumsumma maksekohustusest kuni üheks kuuks. Maksepuhkust saab kasutada maksimaalselt kaks korda 12 kuulise perioodi jooksul.

Rahastamine ja Finantstehnoloogia

Ferratum on finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub laenuteenuseid oma klientidele. Ettevõtte eesmärk on muuta laenamine lihtsaks ja mugavaks, kasutades selleks uusimaid tehnoloogiaid. Ferratum pakub erinevaid laenutooteid, sealhulgas kiirlaene ja laenulimiite.

Ferratum on kasutanud finantstehnoloogia võimalusi, et tagada oma klientidele kiire ja mugav teenus. Ettevõte kasutab automatiseeritud protsesse, et kontrollida klientide taotlusi ja tagada, et laenud väljastatakse kiiresti. Lisaks on Ferratum loonud oma veebipõhise platvormi, kus klientidel on võimalik taotleda laenu ja hallata oma laenuandmeid.

Ferratum pakub ka erinevaid rahastamisvõimalusi, et tagada oma teenuste kättesaadavus kõigile klientidele. Ettevõte kasutab erinevaid rahastamisallikaid, sealhulgas pankasid ja teisi finantseerimisasutusi. Ferratum on ka väljastanud võlakirju, et saada täiendavat rahastust oma laenuteenuste arendamiseks.

Ferratum on pühendunud oma klientide teenindamisele ja kasutab finantstehnoloogia võimalusi, et pakkuda kiiret, mugavat ja usaldusväärset teenust. Ettevõte on loonud tugeva platvormi, mis võimaldab klientidel hõlpsalt taotleda laenu ja hallata oma laenuandmeid. Ferratum kasutab ka erinevaid rahastamisvõimalusi, et tagada oma teenuste kättesaadavus kõigile klientidele.

Ferratum Uus-Meremaal

Ferratum on rahvusvaheline finantsteenuste ettevõte, mis pakub kiirlaene ja laenulimiite rohkem kui 25 riigis, sealhulgas Uus-Meremaal. Ferratum Uus-Meremaa pakub klientidele mitmesuguseid laenutooteid, sealhulgas kiirlaene ja laenulimiite.

Ferratum Uus-Meremaa laenutooted on saadaval kõigile, kes vastavad nende tingimustele. Laenu saamiseks peab klient olema vähemalt 18-aastane, omama kehtivat Uus-Meremaa isikut tõendavat dokumenti ja pangakontot ning tõendama oma sissetulekut. Ferratum Uus-Meremaa pakub kiirlaene kuni 1000 Uus-Meremaa dollarit ja laenulimiite kuni 10 000 Uus-Meremaa dollarit.

Ferratum Uus-Meremaa laenutooted on kiired ja mugavad. Kliendid saavad taotleda laenu veebis ja saada vastuse oma taotlusele mõne minutiga. Kui laenutaotlus on heaks kiidetud, siis laenuraha kantakse kliendi pangakontole mõne tunni jooksul.

Ferratum Uus-Meremaa pakub klientidele ka paindlikke tagasimaksevõimalusi. Kliendid saavad valida tagasimakseperioodi, mis sobib neile kõige paremini, ja teha tagasimakseid vastavalt oma võimalustele. Ferratum Uus-Meremaa pakub ka võimalust teha täiendavaid makseid, et vähendada laenu jääki ja säästa intressikulusid.

Sisukad Teadmised

Ferratum on rahvusvaheline finantsettevõte, mis pakub laenuteenuseid mitmes riigis, sealhulgas Eestis. Ferratum pakub erinevaid laenutooteid, sealhulgas kiirlaenud, tagatiseta laenud ja krediidikontod.

Ferratum pakub kiirlaene summas kuni 5000 eurot. Kiirlaenud on mõeldud ootamatute kulude katmiseks või juhul, kui vajate lisavahendeid jooksvate kulude katteks. Ferratum pakub kiirlaenude taotlemist mobiilist või internetist ning laenuotsuse saate loetud minutitega.

Ferratum pakub ka tagatiseta laene vahemikus 50 kuni 3000 eurot. Tagatiseta laenud on mõeldud suuremate kulutuste katmiseks, nagu näiteks koduremondid või autovahetus. Laenuotsuse taga on põhjalik analüüs ning Ferratum võib küsida ka konto väljavõtet.

Ferratum pakub ka krediidikontosid, mis võimaldavad teil kasutada laenulimiiti vastavalt oma vajadustele. Krediidikontod on mugavad, kuna saate raha kasutada vastavalt oma vajadustele ning maksate intressi ainult kasutatud summalt.

Ferratum järgib pankadele seatud privaatsuse ja turvalisuse eeskirju ning teeb kõik endast oleneva, et tagada kliendi andmete turvalisus. Ferratum pakub ka laenukaitse kindlustust, mis kaitseb teid ootamatuste eest, nagu näiteks töökaotus või haigus.