RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Finora Bank

sisukaart

Finora Bank alustas tegevust Eestis 2014. aastal ja Leedus 2019. aastal. Finora panga litsents väljastati 2022. aasta aprillis AS Finora Group tütarettevõttele Finora kreditas Leedus, millest on tänaseks saanud Finora Bank UAB. Alates 2022. aasta lõpust tegutseb Finora pangana ja pakub pangateenuseid kogu Euroopas.

Finora Panga Struktuur

Finora pank on eraomandis olev ettevõte, millel on kogenud meeskond, kes suudab pakkuda väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele parimaid lahendusi. Finora pangal on filiaalid nii Eestis kui Leedus, kus asuvad ka peakontorid. Eesti peakontor asub Tallinnas Harjumaal, aadressil Tartu mnt 67/1, 10115. Leedu peakontor asub Vilniuses.

Finora pangal on kiired ja paindlikud teenused, mis aitavad ettevõtetel parandada oma likviidsust. Pangal on kaasatud hoiused ja võimalus kasutada paindlikku maksegraafikut. Finora panga fookus on jätkuvalt väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele laenutoodete pakkumine.

Finantsteenused

Finora Bank pakub oma klientidele laia valikut finantsteenuseid, mis on kohandatud vastavalt nende vajadustele. Finora Banki finantsteenused on kiired, paindlikud ja kliendisõbralikud. Finora Banki finantsteenused hõlmavad laene, leasingut ja factoringut.

Laenud

Finora Bank pakub laia valikut laene, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele. Laenudele on saadaval mitu erinevat tagasimaksevõimalust, sealhulgas fikseeritud intressimäärad ja muutuvad intressimäärad. Laenude taotlemine on lihtne ja kiire ning laenud väljastatakse tavaliselt samal päeval.

Leasing

Finora Bank pakub ka laia valikut leasinguvõimalusi, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele. Leasinguvõimaluste hulka kuuluvad autode, seadmete ja muude vahendite rentimine. Finora Banki leasinguvõimalused on kiired, paindlikud ja kliendisõbralikud.

Factoring

Finora Bank pakub ka factoringuteenuseid, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele. Factoringuteenused hõlmavad arvete rahastamist ja müüki. Finora Banki factoringuteenused on kiired, paindlikud ja kliendisõbralikud.

Kliendid Ja Partnerid

Finora Bank on pühendunud väikeettevõtete ja keskmise suurusega ettevõtete teenindamisele. Pank pakub laia valikut finantsteenuseid, mis vastavad nende klientide vajadustele.

Väikeettevõtete Teenindamine

Finora Banki eesmärk on olla väike- ja keskmise suurusega ettevõtete juhtiv finantspartner. Pank pakub laia valikut teenuseid, mis hõlmavad nii pangandust kui ka investeerimist. Finora Banki kliendid saavad kasutada erinevaid pangateenuseid, sealhulgas pangakontosid, maksekaarte ja pangakaardimakseid. Samuti pakub pank laene, liisingut, faktooringut ja garantiisid, mis aitavad ettevõtetel oma äri laiendada ja kasvatada.

Finora Banki kliendid hindavad panga kiirust ja paindlikkust. Pank on tuntud oma kiire ja kliendisõbraliku teeninduse poolest. Finora Banki kliendid saavad oma pangateenuseid kasutada nii Eestis kui ka välismaal.

Koostöö Finantsasutustega

Finora Bank teeb koostööd erinevate finantsasutustega, sealhulgas teiste pankadega, et pakkuda oma klientidele parimat teenust. Pank teeb koostööd nii kohalike kui ka rahvusvaheliste finantsasutustega, et tagada oma klientidele parimad pangateenused.

Finora Banki partnerid on erinevad finantsasutused, sealhulgas jaemüügipangad ja kiirlaenuettevõtted. Pank töötab nendega koos, et pakkuda oma klientidele laia valikut teenuseid ja lahendusi.

Finora Bank on tuntud oma kõrge kvaliteediga teenuste ja usaldusväärse partnerluse poolest. Pank teeb koostööd ainult usaldusväärsete ja kvaliteetsete finantsasutustega, et tagada oma klientidele parimad pangateenused.

Finantsnäitajad

Finora Panga finantsnäitajad on olulised, et mõista panga finantsseisu ja tema suutlikkust pakkuda finantsteenuseid. Siin on mõned põhilised finantsnäitajad, mis annavad ülevaate Finora Panga finantsseisust.

Finora Panga Töökapital

Finora Panga töökapital on üks olulisemaid finantsnäitajaid, mis näitab panga võimet rahastada oma igapäevast tegevust. Töökapitali arvutamiseks tuleb lahutada pangal lühiajalised kohustused lühiajalistest varadest. Finora Panga töökapital on olnud stabiilne ja piisav, et tagada tema igapäevane tegevus.

Finora Panga Varad

Finora Panga varad koosnevad laenudest ja muudest finantsinstrumentidest, mis on pangale antud. Pangal on olnud stabiilne kasv tema varade mahtudes, mis näitab tema suutlikkust teenida kasumit ja laiendada oma äritegevust. Finora Panga varad on hoolikalt valitud ja haldatud, et tagada nende kvaliteet ja likviidsus.

Finora Panga finantsnäitajad on avalikult kättesaadavad tema aastaaruannetes. Need finantsnäitajad hõlmavad ka panga tulusid, garantiisid, võlgu, fonde, intressimäärasid ja reitinguid. Panga finantsnäitajad on kajastatud tema finantsaruannetes ja neid saab võrrelda teiste pankade finantsnäitajatega, et mõista panga finantsseisu ja tema konkurentsivõimet.

Finora Panga finantsnäitajad on usaldusväärsed ja kajastavad tema finantsseisu objektiivselt. Pangal on tugev finantsvõimekus ja ta on valmis pakkuma oma klientidele kvaliteetseid finantsteenuseid.

Laenutoodete Ülevaade

Finora Bank pakub erinevaid laenutooteid, mis on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele. Laenutoodete valikusse kuuluvad hüpoteeklaen, väikelaen, liising, investeerimislaenud ja töökapitali krediit.

Hüpoteeklaen

Finora Bank pakub hüpoteeklaenu, mis on mõeldud kinnisvara ostmiseks või renoveerimiseks. Hüpoteeklaenu saab taotleda nii eraisik kui ka ettevõte. Laenu suurus sõltub tagatise väärtusest. Hüpoteeklaenu intressimäär on fikseeritud ja laenu saab tagastada kuni 20 aasta jooksul.

Väikelaen

Finora Bank pakub väikelaenu, mis on mõeldud eraisikutele ja ettevõtetele. Väikelaen sobib hästi ootamatute kulude katmiseks või väiksemate investeeringute tegemiseks. Laenu saab taotleda summas kuni 10 000 eurot ning laenu tagasimakseperiood on kuni 5 aastat.

Liising

Finora Bank pakub liisingut, mis on mõeldud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Liising sobib hästi sõidukite ja seadmete soetamiseks. Liisingu intressimäär on fikseeritud ning laenu tagastamise periood sõltub liisitava vara tüübist.

Investeerimislaenud

Finora Bank pakub investeerimislaene, mis on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad investeerida oma äritegevusse. Investeerimislaenu saab taotleda summas kuni 100 000 eurot ning laenu tagasimakseperiood on kuni 5 aastat. Laenu intressimäär on fikseeritud.

Töökapitali Krediit

Finora Bank pakub töökapitali krediiti, mis on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad rahastamist oma igapäevaseks tegevuseks. Töökapitali krediiti saab taotleda summas kuni 50 000 eurot ning laenu tagasimakseperiood on kuni 3 aastat. Laenu intressimäär on fikseeritud.

Finora Banki laenutooted on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele ning pakuvad konkurentsivõimelist intressimäära.

Juriidilised Ja Regulatiivsed Küsimused

Vastavus

Finora Bank on pühendunud kõrgeimatele juriidilistele ja regulatiivsetele standarditele vastavuse tagamisele. Pank järgib kõiki asjakohaseid seadusi, määrusi ja juhiseid, mis on kehtestatud Euroopa Liidus ja Eesti Vabariigis. Finora Banki vastavuspoliitika on kättesaadav tema veebisaidil.

Finora Banki vastavusprogramm hõlmab järgmist:

 • Riskipõhine lähenemine vastavuse tagamisele
 • Regulaarne koolitus ja teadlikkuse tõstmine vastavuse küsimustes
 • Sisekontrollisüsteemi tugevdamine
 • Tõhusate protseduuride ja juhtimisstruktuuride rakendamine
 • Vastavusnõuete jälgimine ja hindamine
 • Vastavuspoliitika ja -protseduuride pidev ajakohastamine vastavalt muutuvatele seadustele ja määrustele

Sanktsioonid

Finora Bank järgib rahvusvahelisi sanktsioone ja jälgib hoolikalt kõiki sanktsioonidega seotud nõudeid. Pank järgib Euroopa Liidu ja ÜRO sanktsioonide nimekirju ja teeb kõik endast oleneva, et tagada nende täpne ja õigeaegne rakendamine.

Finora Banki sanktsioonide poliitika hõlmab järgmist:

 • Kõigi klientide ja tehingute hoolikas hindamine
 • Sanktsioonidega seotud isikute ja ettevõtete tuvastamine
 • Sanktsioonidega seotud tehingute tõkestamine ja raporteerimine
 • Regulaarne koolitus ja teadlikkuse tõstmine sanktsioonide küsimustes
 • Sanktsioonidega seotud teabe jagamine asjakohaste osapooltega

Finora Banki vastavus- ja sanktsioonide poliitikad tagavad, et pank järgib kõiki asjakohaseid seadusi ja määrusi ning tagab klientidele turvalise ja usaldusväärse pangandusteenuse. Finora Banki vastavus- ja sanktsioonide poliitikad on kooskõlas tema vanemettevõtte AS Finora Groupi vastavus- ja sanktsioonide poliitikatega.

Finantseerimisvõimalused

Finora Bank pakub erinevaid finantseerimisvõimalusi, mis sobivad nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele. Finora Banki laenutooted on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele ja finantsolukorrale.

Finora Bank on spetsialiseerunud väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete (SME) finantseerimisele. Finora Banki laenutooted on loodud selleks, et aidata SME-del oma äri laiendada, uusi seadmeid osta või investeeringuid teha.

Finora Banki laenutooted on saadaval erinevates tööstusharudes, sealhulgas tootmine, teenindus, kaubandus ja ehitus. Finora Banki finantsteenused on kättesaadavad kogu Euroopas, mis võimaldab ettevõtetel laieneda uutele turgudele ja kasvatada oma äri.

Finora Banki laenutooted hõlmavad erinevaid laenutüüpe, sealhulgas lühiajalist ja pikaajalist laenu, käendust ja faktooringut. Finora Banki laenutooted on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele ja finantsolukorrale. Laenu taotlemine on lihtne ja kiire ning kogu protsess on digitaalne.