RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Furo

sisukaart

Furo on laenuvõrdlusteenus, mis võimaldab ettevõtjatel võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida enda ettevõttele sobivaim lahendus. Furo võrdleb üle 20 laenuandja pakkumisi ning pakub personaalset nõustamist, mis aitab ettevõtjal teha informeeritud otsuse.

Furo ja Laenuandja

Furo võimaldab ettevõtjatel võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida enda ettevõttele sobivaim lahendus. Furo kaudu saab võrrelda erinevate laenuandjate intressimäärasid, laenuperioode ning muid tingimusi, mis võivad mõjutada laenu sobivust ettevõttele.

Furo ja Laenuperiood

Furo võimaldab ettevõtjatel võrrelda erinevate laenuperioodide pakkumisi ning valida enda ettevõttele sobivaim laen. Furo kaudu saab võrrelda erinevate laenuperioodide intressimäärasid, laenusummasid ning muid tingimusi, mis võivad mõjutada laenu sobivust ettevõttele.

Furo ja Käibekapitalilaen

Furo võimaldab ettevõtjatel võrrelda erinevate käibekapitalilaenude pakkumisi ning valida enda ettevõttele sobivaim lahendus. Furo kaudu saab võrrelda erinevate käibekapitalilaenude intressimäärasid, laenuperioode ning muid tingimusi, mis võivad mõjutada laenu sobivust ettevõttele.

Furo ja Väikelaen

Furo võimaldab ettevõtjatel võrrelda erinevate väikelaenude pakkumisi ning valida enda ettevõttele sobivaim lahendus. Furo kaudu saab võrrelda erinevate väikelaenude intressimäärasid, laenuperioode ning muid tingimusi, mis võivad mõjutada laenu sobivust ettevõttele.

Furo ja Äripäev

Furo on Äripäeva soovitatud laenuvõrdlusteenus ning pakub ettevõtjatele võimalust võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida enda ettevõttele sobivaim lahendus. Furo kaudu saab võrrelda erinevate laenuandjate intressimäärasid, laenuperioode ning muid tingimusi, mis võivad mõjutada laenu sobivust ettevõttele.

Laenude Tüübid

Furo laenuvõrdlusteenus pakub ettevõtjatele võimalust võrrelda erinevate laenude tüüpe, et leida sobivaim ja soodsaim finantseerimisvõimalus oma ettevõttele.

Ärilaen

Ärilaen on laen, mida kasutatakse ettevõtte igapäevaste kulude katmiseks, investeeringute tegemiseks või uue projekti käivitamiseks. Furo kaudu on võimalik võrrelda erinevate laenuandjate ärilaenude pakkumisi ning leida sobivaim lahendus vastavalt ettevõtte vajadustele.

Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen on laen, mida tagatakse kinnisvara pantimisega. Furo kaudu on võimalik võrrelda erinevate laenuandjate hüpoteeklaenude pakkumisi ning leida sobivaim lahendus vastavalt kinnisvara väärtusele ja laenu suurusele.

Refinantseerimine

Refinantseerimine on protsess, kus võetakse uus laen, et tasuda ära vanad kõrgema intressimääraga laenud. Furo kaudu on võimalik võrrelda erinevate laenuandjate refinantseerimise pakkumisi ning leida sobivaim lahendus vastavalt ettevõtte finantsseisule ja vajadustele.

Kinnisvara

Kinnisvara on oluline vara, mida saab kasutada tagatisena erinevate laenude võtmisel. Furo kaudu on võimalik võrrelda erinevate laenuandjate kinnisvaralaenude pakkumisi ning leida sobivaim lahendus vastavalt kinnisvara väärtusele ja laenu suurusele.

Laenu Protsess

Furo laenuvõrdlusteenus pakub ettevõtjatele mugavat võimalust võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi. Laenu taotlemise protsess on lihtne ja kiire ning jaguneb kolmeks põhietapiks: taotlus ja päring, pakkumised ja intress ning laenusumma ja tagatis.

Taotlus ja Päring

Esimene samm furo ärilaenu taotlemisel on taotluse esitamine. Taotluse esitamine on lihtne ja kiire ning võtab vaid mõne minutit. Taotluse esitamiseks tuleb täita vajalikud väljad, nagu laenusumma ja tagatis, ning esitada päring.

Pärast taotluse esitamist kontrollib furo päringu vastavust laenuandjate nõuetele ja esitab taotluse sobivatele laenuandjatele. Laenuandjate vastused saadetakse taotlejale e-posti teel.

Pakkumised ja Intress

Pärast sobivate laenuandjate valikut saab taotleja võrrelda erinevaid laenupakkumisi. Laenupakkumiste võrdlemisel tuleb pöörata tähelepanu laenuintressile, laenuperioodile ja laenu tagatisele.

Laenuintress on laenuandja poolt laenatud raha eest võetav tasu. Laenuintress võib olla fikseeritud või muutuv. Fikseeritud intressimäär tähendab, et intressimäär on laenuperioodi jooksul sama, samas kui muutuv intressimäär võib muutuda vastavalt turuolukorrale.

Laenusumma ja Tagatis

Laenusumma ja tagatis on olulised aspektid laenuvõrdluses. Laenusumma sõltub laenuandjast ja laenu taotleja finantsolukorrast. Laenusumma võib olla kuni 25 000 eurot.

Laenu tagatis on vara, mida kasutatakse laenu tagasimaksmise tagamiseks. Tagatiseks võib olla kinnisvara või muu vara. Hüpoteegiga tagatud laenud on suuremad summad, kuid nõuavad ka tagatiseks kinnisvara.

Furo laenuvõrdlusteenus pakub ettevõtjatele lihtsat ja mugavat võimalust võrrelda erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida endale sobivaim laenuvariant.

Laenu Pakkujad

Furo laenuvõrdlus pakub koostööd üle 20 erineva laenuandja ja -vahendajaga, et aidata ettevõtetel leida sobivaim laenupakkumine. Siin on mõned olulised laenupakkujad, kellega Furo koostööd teeb.

Supplierplus

Supplierplus on Eesti ettevõte, mis pakub finantsteenuseid ettevõtetele. Nende teenuste hulka kuuluvad ärilaenud, laenud arvete rahastamiseks ja laenud varude rahastamiseks. Furo koostöö Supplierplusiga võimaldab ettevõtetel võrrelda nende pakkumisi teiste laenuandjate pakkumistega ning leida sobivaim lahendus.

Laenuvahendaja

Laenuvahendaja on ettevõte, mis aitab ettevõtetel leida sobivaima laenupakkumise. Furo koostöö Laenuvahendajaga võimaldab ettevõtetel võrrelda nende pakkumisi teiste laenuandjate pakkumistega ning leida sobivaim lahendus. Laenuvahendaja pakub erinevaid laenuliike, sealhulgas ärilaene, käenduslaene ja arvete rahastamise laene.

Furo laenuvõrdlus aitab ettevõtetel leida sobivaima laenupakkumise, võrrelda erinevaid laenuandjaid ja -vahendajaid ning saada tasuta personaalset nõustamist.

Faktooring

Faktooring on käibekapitali finantseerimise vorm, mis aitab ettevõttel oma tegevust rahastada. Faktooringut kasutatakse enamasti siis, kui ettevõte soovib kiiresti kaasata käibekapitali jooksvate kulude katteks. Faktooringu puhul müüb ettevõte oma müügiarved faktooringufirmale, kes omakorda maksab ettevõttele ettemaksu. Faktooringufirma võtab enda kanda ka müügiarvete järelvalve ja võlgnevuste sissenõudmise.

Faktooring on paindlik ja kiire finantseerimisvõimalus, mis sobib hästi kasvavatele ettevõtetele, kes vajavad kiiret käibekapitali kaasamist. Faktooringu puhul ei pea ettevõte ootama oma võlgnevuste laekumist ning saab seeläbi paremini planeerida oma tegevust.

Faktooringu hind sõltub müüja ja ostja krediidivõimekusest ning maksetähtaja pikkusest. Faktooringu puhul on oluline jälgida ka faktooringufirma teenuseid ja hindu ning võrrelda erinevaid pakkumisi. Furo laenuvõrdlus võimaldab ettevõtetel võrrelda erinevaid faktooringupakkujaid ning valida endale sobivaim lahendus.

Faktooringu puhul võib ettevõte saada laenu kuni miljon eurot. Laenusumma sõltub müügiarvete suurusest ning faktooringufirma poolt pakutavatest teenustest. Faktooringu puhul on oluline arvestada ka sellega, et faktooringufirmad võtavad teenustasu ning intressi.