RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Holm Bank

sisukaart

Holm Bank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis on tegutsenud juba üle 25 aasta. Panga eesmärk on pakkuda finantseerimist nii era- kui äriklientidele, keskendudes samal ajal personaalsele kliendisuhtlusele ning paindlikele lahendustele.

Holmi Pank on usaldusväärne ja professionaalne finantsasutus, kes hoolib oma klientidest. Pank pakub laias valikus finantsteenuseid, sealhulgas hoiuseid, laene, järelmaksu, krediitkaarte, pangakaarte ja palju muud.

Holm Panga teenuseid kasutab üle 350,000 inimese ning pank on saavutanud usaldusväärse maine kogu Eestis. Holm Pank on Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all ning saanud krediidiasutuse litsentsi Euroopa Keskpangalt, mis annab neile võimaluse pakkuda finantsteenuseid kõikjal Euroopas.

Holmi Panga missiooniks on olla usaldusväärne partner oma klientidele, pakkudes neile personaalset teenindust, paindlikke lahendusi ning konkurentsivõimelisi hindu. Holm Pank on tuntud oma mõistva ja abivalmi suhtumise poolest, mis on aidanud neil saavutada pikaajalisi suhteid oma klientidega.

Holmi Panga Teenused

Holm Pank pakub laia valikut teenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Allpool on toodud lühikirjeldused mõnedest Holmi Panga pakutavatest teenustest.

Krediitkaardid

Holm Pank pakub erinevaid füüsilisi ja virtuaalseid krediitkaarte, mis sobivad nii tarbijatele kui ka äriklientidele. Krediitkaartide väljastamisel võetakse arvesse kliendi finantsseisu ja maksekäitumist. Krediitkaartide kasutamine on lihtne ja mugav ning võimaldab klientidel teha oste nii Eestis kui ka välismaal.

Hoiused

Holm Pank pakub erinevaid tähtajalisi hoiuseid, mille intressimäär on turu parimate seas. Hoiused on kuni 100 000 € ulatuses tagatud riikliku Tagatisfondi poolt. Holm Panga hoiustamise teenus on lihtne ja mugav ning võimaldab klientidel oma raha turvaliselt kasvatada.

Finantseerimine

Holm Pank pakub erinevaid finantseerimisvõimalusi, nagu näiteks laenud, järelmaksud ja liisingud. Holm Pank pakub paindlikke lahendusi, mis võimaldavad kliendil valida sobiva tagasimakseperioodi ja intressimäära. Holm Panga finantseerimisteenused on mõeldud nii tarbijatele kui ka äriklientidele.

Mobiilipanganduse Lahendused

Holm Pank pakub kaasaegseid ja kõrgtehnoloogilisi mobiilipanganduse lahendusi, mis võimaldavad klientidel oma pangatoiminguid teha kiirelt ja mugavalt. Holm Panga mobiilipanganduse lahendused on turvalised ja võimaldavad kliendil arukalt oma aega kasutada.

Holm Pank pakub oma klientidele mitmekülgseid teenuseid, mis sobivad nii tarbijatele kui ka äriklientidele. Holm Panga teenused on kliendisõbralikud ja paindlikud, mis võimaldavad kliendil valida sobivaima lahenduse vastavalt oma vajadustele ja finantsseisule.

Isikupärastatud Lähenemine

Holm Banki üks peamisi väärtusi on personaalne lähenemine igale kliendile. Holm panga spetsialistid teavad, et iga kliendi vajadused ja soovid on erinevad ning seetõttu pakutakse igale kliendile individuaalset lahendust vastavalt tema vajadustele.

Holm Banki klienditeenindus on inimlik ja professionaalne. Klienditeenindajad on koolitatud ja valmis abistama kliente igas küsimuses, mis puudutab nende finantsolukorda. Klienditeenindajad on alati valmis kuulama klientide muresid ja soove ning aitavad leida parima võimaliku lahenduse.

Holm Banki personaalne lähenemine hõlmab ka paindlikke laenutingimusi ja individuaalseid intressimäärasid. Kliendid saavad valida endale sobiva laenuperioodi ja tagasimaksegraafiku ning Holm Banki spetsialistid aitavad leida parima võimaliku lahenduse vastavalt kliendi finantsolukorrale.

Holm Banki personaalne lähenemine on aidanud paljudel inimestel realiseerida oma unistusi ja ehitada oma kodu või alustada oma ettevõtet. Holm Banki spetsialistid on alati valmis aitama ja nõustama kliente igas küsimuses, mis puudutab nende finantsolukorda.

Investeerimisplaanid

Holm Bank pakub erinevaid investeerimislahendusi, mis aitavad inimestel saavutada nende rahalised eesmärgid. Investeerimisplaanid on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud investoritele, kes soovivad oma raha kasvatada ja saada suuremat tulu.

Holm Banki investeerimislaen sobib ettevõtetele uute plaanide finantseerimiseks. Tegemist on pikaajalise laenuga, mille maksegraafik võib ulatuda kuni 15 aastani. Investeerimislaenu tagatised võivad olla kinnisvara ning sihtasutuste KredEx ja Maaelu Edendamise Sihtasutuse (MES) käendused. Lepingutasu alates 0,25%.

Lisaks pakub Holm Bank tähtajalist hoiust, mis on kindel ja turvaline viis raha hoidmiseks ja kogumiseks. Hoiusumma võib ulatuda 500-100 000 euroni ning hoiuperiood võib olla 3-60 kuud. Intress kuni 4,30%. Holmi, nagu iga krediidiasutuse hoiused on kuni 100 000 € piires kaitstud riikliku Tagatisfondi poolt.

Holm Banki investeerimiskontod on parim valik inimestele, kes soovivad oma raha ise investeerida. Investeerimiskonto avamine on lihtne ja kiire ning kontol on võimalik investeerida erinevatesse varaklassidesse nagu aktsiad, võlakirjad ja fondid. Investeerimiskonto avamiseks on vaja vaid kehtivat isikut tõendavat dokumenti ning pangakonto avamist.

Holm Banki investeerimisplaanid on paindlikud ja kliendikesksed, pakkudes erinevaid võimalusi, et igaüks saaks valida endale sobiva investeerimislahenduse.

Intressimäärad

Holm Bank pakub tähtajalistele hoiustele konkurentsivõimelisi intressimäärasid. Intressimäärad kehtivad aasta baasil, lähtudes 360-päevasest aastast ja tehingu tegelikust päevade arvust.

Tähtajaliste hoiuste intressimäärad ulatuvad 0,4% kuni 2,5% aastas, sõltuvalt hoiuse suurusest ja perioodist. Näiteks, 3-5 kuu pikkuse tähtajalise hoiuse intressimäär ulatub 0,4% kuni 0,6% aastas, samas kui 3-aastase tähtajalise hoiuse intressimäär on 2,5% aastas.

Holm Banki tähtajaliste hoiuste intressimäärad on kättesaadavad nii era- kui äriklientidele. Eraisikutele pakutakse tähtajalisi hoiuseid summas 500 kuni 100 000 eurot, samas kui ettevõtetele pakutakse tähtajalisi hoiuseid summas 10 000 kuni 400 000 eurot.

Hoiuste intressimäärad võivad muutuda vastavalt turuolukorrale ja Holm Banki otsustele. Holm Bank soovitab klientidel jälgida regulaarselt intressimäärade muutusi, et saada parimad võimalikud intressimäärad.

Holmi Panga Kogemus

Holm Pank on Eesti kapitalil põhinev finantsasutus, mis pakub laia valikut finantsteenuseid nii era- kui äriklientidele. Panga fookuses on personaalne kliendisuhtlus ja paindlikud lahendused.

Holm Panga kogemus finantsvaldkonnas on üle 25 aasta ning see annab neile kindluse ja teadmised, et pakkuda kvaliteetseid finantsteenuseid. Pank on saanud krediidiasutuse litsentsi Euroopa Keskpangalt ja tegutseb Eesti Finantsinspektsiooni järelevalve all.

Holm Pank pakub tähtajalisi hoiuseid, füüsilisi ja virtuaalseid krediitkaarte, era- ja äriklientide finantseerimist ning järelmaksusid. Lisaks on neil kaubamärgid Liisi ja Holm.

Holm Pank on rahvusvaheline ja innovaatiline ning nende digitaalne krediitkaart on suur võimalus. Panga usaldusväärne ja professionaalne suhtumine klientidesse on nende jaoks äärmiselt oluline.

Holmi Panga Laienemine

Holm Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis on juba aastaid tegutsenud Eesti finantsturul. Pank on tuntud oma paindlike lahenduste ja personaalse kliendisuhtluse poolest ning on viimastel aastatel laienenud ka välismaale.

Läti

Holm Bank laienes Lätti 2019. aastal, kui asutas tütarettevõtte Holm Bank Latvia SIA. Läti filiaali eesmärk on pakkuda laenutooteid ja finantseerimisteenuseid nii era- kui äriklientidele ning laiendada Holm Panga teenuseid Balti riikides.

Saksamaa

Holm Bank on alates 2020. aastast edukalt tegutsenud Saksamaa finantsturul. Pank on pakkunud seal laenutooteid ja finantseerimisteenuseid nii era- kui äriklientidele ning on saavutanud positiivseid tulemusi. Holm Banki laienemine Saksamaale on suurendanud panga tuntust ja usaldusväärsust Euroopa finantsturgudel.

Austria

Holm Bank on alates 2021. aastast laienenud ka Austriasse. Pank on pakkunud seal laenutooteid ja finantseerimisteenuseid nii era- kui äriklientidele ning on saavutanud positiivseid tulemusi. Holm Banki laienemine Austriasse on suurendanud panga tuntust ja usaldusväärsust Euroopa finantsturgudel.

Holm Panga laienemine välismaale on saavutanud positiivseid tulemusi ning on suurendanud panga tuntust ja usaldusväärsust Euroopa finantsturgudel. Holm Panga edasine laienemine välismaale on oodata lähitulevikus ning see võib kaasa tuua uusi võimalusi nii pangaklientidele kui ka Holm Pangale endale.

Holm Pank jälgib oma tegevuses Euroopa Keskpanga juhiseid ning kohalikke seadusi ning on seetõttu usaldusväärne partner nii era- kui äriklientidele.

Rahaline Tagasiside

Holm Bank pakub oma klientidele erinevaid rahalise tagasiside võimalusi, mis võimaldavad neil teenida raha tagasi iga tehtud ostu pealt.

Üks populaarsemaid võimalusi on krediitkaardi kasutamine, mis võimaldab teenida kuni 2% raha tagasi iga ostu pealt. Selleks tuleb klientidel lihtsalt kasutada oma Holm Bank krediitkaarti igapäevaste ostude tegemisel ning raha tagastatakse nende kontole automaatselt.

Lisaks krediitkaardile pakub Holm Bank ka raha tagasi teenimise võimalusi läbi erinevate partnerite. Näiteks saavad kliendid teenida raha tagasi, kui nad teevad oste Holm Banki partnerettevõtetes või kasutavad Holm Banki poolt pakutavaid teenuseid.

Holm Banki rahalise tagasiside programm on paindlik ning võimaldab klientidel teenida raha tagasi igasugustelt ostudelt. Lisaks on see lihtne ja mugav viis teenida lisaraha, kui tehakse igapäevaseid oste või kasutatakse pangiteenuseid.