RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Inbank

sisukaart

Inbank on Eesti juurtega digitaalne pank, mis pakub väikelaenu, autolaenu, järelmaksu ning hoiuseid. Asutatud 2014. aastal, on Inbank jõudsalt kasvanud ning laienenud. Inbanki asutajad olid ka Bigbanki loojad, seega on Inbankil laialdased teadmised ja kogemused finantsteenuste valdkonnas.

Inbank on kasvanud kiiresti, laiendades oma teenuseid ja avades uusi kontoreid. Praegu on Inbankil 16 kontorit kahe erineva riigi, Eesti ja Tšehhi Vabariigi territooriumil. Inbanki peakontor asub Tallinnas, Eestis.

Inbanki Struktuur

Inbankil on üle 200 töötaja, kellest enamik töötab Eestis. Inbankil on ka väike kontor Tšehhi Vabariigis. Inbanki juhtkond koosneb kogenud spetsialistidest, kes on pühendunud ettevõtte edu saavutamisele.

Inbanki tegevjuht on Indrek Neivelt. Ta on olnud Inbanki juht alates selle asutamisest. Enne Inbanki asutamist oli Neivelt töötanud finantssektoris aastaid. Inbanki juhtkond koosneb ka teistest kogenud spetsialistidest, kes on aidanud Inbankil kasvada ja areneda.

Inbank on Federal Reserve Non-Member Bank, mis tähendab, et see ei ole USA Föderaalreservi liige. Inbank on FDIC kindlustatud, sertifikaadi number on 11492. Inbanki harukontorid asuvad erinevates kohtades, näiteks Trinidadis, Colorado osariigis ja Angel Fire’is, New Mexico osariigis. Inbanki kontorid on üle kogu Eesti ja Tšehhi Vabariigi, kokku on neid 16.

Inbanki peakontor asub aadressil 320 N Convent, Trinidad, CO. Inbanki harukontor asub aadressil 9 N Angel Fire Rd, Angel Fire, NM. Inbank on äriliselt suunatud pank, mis pakub erinevaid finantsteenuseid. Inbanki teenused hõlmavad väikelaene, autolaene, järelmaksu ning hoiuseid.

Inbanki Teenused

Inbank pakub laia valikut teenuseid nii äri- kui ka isikliku panganduse valdkonnas. Kõik teenused on kättesaadavad ka online pangana ning Inbanki eesmärk on pakkuda nutikaid digilahendusi, mis muudavad pangateenuste kasutamise kiireks ja mugavaks.

Äriteenused

Inbanki äriteenused on suunatud nii väike- kui ka suurettevõtetele. Inbanki ärikliendid saavad nautida personaalset äripanganduse kogemust ning Inbanki spetsialistid pakuvad igakülgset tuge ettevõtte rahavoogude optimeerimisel. Inbanki äriteenuste hulka kuuluvad:

 • Ärikonto
 • Ärikrediit
 • Äriautolaen
 • Faktoring
 • Maksevahendid

Inbanki äriteenused on kohandatud vastavalt ettevõtte vajadustele ning Inbanki eesmärk on olla igale ettevõttele usaldusväärne pangapartner.

Isiklikud Pangateenused

Inbanki isiklikud pangateenused on suunatud eraisikutele, kes soovivad kasutada mugavaid ja kaasaegseid pangateenuseid. Inbanki isiklikud pangateenused hõlmavad järgmist:

 • Isikliku konto avamine
 • Tagatiseta laenud
 • Autolaenud
 • Järelmaks
 • Hoiused

Inbanki isiklikud pangateenused on kättesaadavad ka online pangana ning Inbanki eesmärk on pakkuda personaalset ja kvaliteetset panganduskogemust igale kliendile. Inbanki isiklikud pangateenused on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele ning Inbanki spetsialistid pakuvad igakülgset tuge pangateenuste kasutamisel.

Kliendisuhete Keskendumine

Inbanki jaoks on klientidega pikaajaliste suhete loomine ja nende vajaduste täitmine väga oluline. Selleks pakub Inbank kohandatud teenuseid, mis vastavad nende klientide vajadustele. Inbanki klienditugi on alati olemas, et aidata klientidel kõigis küsimustes.

Kohandatud Teenused

Inbank pakub erinevaid teenuseid, mis on kohandatud vastavalt klientide vajadustele. Näiteks pakub Inbank mitmeid laenutooteid, sealhulgas väikelaenu ja autolaenu. Inbanki laenutooted on kohandatud vastavalt klientide vajadustele, mis võimaldab neil valida sobiva laenutoodete vahel vastavalt oma vajadustele.

Klienditugi

Inbanki klienditugi on alati olemas, et aidata klientidel kõigis küsimustes. Inbanki klienditugi on saadaval nii telefoni teel kui ka e-posti teel. Inbanki klienditugi on saadaval ka nädalavahetustel ja pühade ajal, et tagada klientidele parim teenindus.

Inbanki klienditugi on kättesaadav ka Inbanki internetipangas. Inbanki internetipank on loodud selleks, et klientidel oleks lihtne ja kiire juurdepääs oma kontole ning kõigile teenustele, mida Inbank pakub.

Inbanki klienditugi on pühendunud klientidele parima teeninduse pakkumisele ning on alati valmis aitama klientidel nende vajaduste täitmisel.

Inbanki Väärtused Ja Põhimõtted

Inbanki väärtused ja põhimõtted on aluseks kogu ettevõtte tegevusele. Inbanki eesmärk on olla innovaatiline, vastutustundlik ja õnnelik organisatsioon, mis väärtustab meeskonnatööd ja autentsust.

Väärtused

Inbanki peamised väärtused on järgmised:

VäärtusKirjeldus
InnovatsioonInbank soovib olla alati uuenduslik ja leida uusi lahendusi, et pakkuda klientidele parimat teenust.
VastutustundlikkusInbanki jaoks on oluline vastutustundlik käitumine nii klientide kui ka ühiskonna suhtes.
MeeskonnatööInbanki meeskond usub, et koostöö ja suhtlemine on edu võti.
ÕnnelikkusInbanki eesmärk on luua positiivne ja õnnelik töökeskkond, kus inimesed naudivad oma tööd.
AutentsusInbanki meeskond hindab ausust ja autentsust ning soovib olla alati avatud ja ausad oma klientide ja partnerite suhtes.

Põhimõtted

Inbanki tegevuse aluseks on järgmised põhimõtted:

 • Kliendi rahulolu on alati esmatähtis.
 • Inbanki tegevus on alati vastutustundlik ja järgib Eesti Vabariigis kehtivaid õigusakte.
 • Inbanki meeskond on alati avatud ja aus oma klientide ja partnerite suhtes.
 • Inbanki meeskond usub, et koostöö ja suhtlemine on edu võti.
 • Inbanki eesmärk on olla innovaatiline ja leida uusi lahendusi, et pakkuda klientidele parimat teenust.
 • Inbanki meeskond soovib luua positiivse ja õnneliku töökeskkonna, kus inimesed naudivad oma tööd.

Inbanki väärtused ja põhimõtted on aluseks kogu ettevõtte tegevusele ning aitavad tagada, et Inbank järgib oma eesmärki olla innovaatiline, vastutustundlik ja õnnelik organisatsioon.

Inbanki Majanduslik Mõju

Inbank on Eesti juurtega digitaalne pank, mis pakub väikelaenu, autolaenu, järelmaksu ning hoiuseid. Pank on tuntud oma paindlikkuse ja kiire teeninduse poolest ning on viimastel aastatel kasvanud üheks tuntumaks finantsettevõtteks Eestis.

Inbanki majanduslik mõju on olnud märkimisväärne. Ettevõte on aidanud kaasa Eesti majanduse arengule, luues uusi töökohti ja toetades ettevõtete kasvu. Lisaks on Inbank aidanud kaasa Eesti finantsturu arengule, pakkudes uusi ja innovaatilisi finantsteenuseid.

Inbank on kaasaegne finantsettevõte, mis jälgib pidevalt majanduslikke trende ja kohandab oma teenuseid vastavalt sellele. Ettevõte on tuntud oma paindlikkuse poolest ning suudab kiiresti reageerida muutuvatele turutingimustele.

Inbanki majanduslik mõju on olnud positiivne ka töötajatele. Ettevõte pakub oma töötajatele konkurentsivõimelist palka ning võimalust töötada kaasaegses ja innovaatilises töökeskkonnas. Inbanki töötajate arv on viimastel aastatel pidevalt kasvanud ning ettevõte on saanud tuntuks kui üks parimaid tööandjaid Eestis.