RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Investly

sisukaart

Investly on Eesti idufirma, mis asutati aastal 2014. Investly peakorter asub Tallinnas, Eestis. Investly pakub faktooringut ehk müügiarvete rahastamist, mis on muutunud üha populaarsemaks ettevõtete seas.

Tööstus ja Turg

Investly tegutseb faktooringu valdkonnas, mis on finantsteenuste sektor, kus ettevõte ostab müügiarveid ja maksab nende eest ettevõtetele. Investly platvorm on loodud selleks, et aidata ettevõtetel saada raha kiiremini, kui nad müügiarveid ootavad. Investly platvormil on võimalik osta müügiarveid nii Eesti kui ka Suurbritannia ettevõtetelt.

Ettevõtte Suurus ja Asukohad

Investly on kasvanud väga suureks ettevõtteks, mis rahastab nii Eesti kui Suurbritannia ettevõtete arveid. Investlyl on kontorid nii Eestis kui ka Suurbritannias. Ettevõte on teenindanud edukalt suurkontserne ning on saanud vajaliku ja olulise lüli oma klientide tarneahelas. Investly on muutunud üha populaarsemaks ettevõtete seas, kes soovivad saada raha kiiremini kui nad müügiarveid ootavad.

Investly on suurendanud platvormi faktooringukäivet Eestis. III kvartalis oli platvormi faktooringukäive Eestis 67.4% suurem kui I kvartalis ning 30.9% suurem kui II kvartalis. Investly on suutnud kasvatada oma mahtu ja finantseeritud arvete arvu ka majanduslike raskuste ajal.

Investly Teenused

Arvete Rahastamine

Investly teenused hõlmavad arvete rahastamist, mis on väga kasulik väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Investly aitab ettevõtetel saada raha oma müügiarvetest, mis võimaldab neil vältida pikki maksetähtaegu ja parandada rahavoogu. Investly pakub arvete rahastamisteenust 30-180 päeva pikkustele arvetele. Ettevõtted saavad raha oma arvete eest kohe kätte, kui nad müüvad need Investly turuplatsil. Investly vahendab arvete müüki investoritele, kes maksavad arvete eest ettevõtetele raha.

Investly teenused on saadaval mitmes erinevas riigis, sealhulgas Eestis, Lätis, Soomes ja Suurbritannias. Investly teenused on suunatud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, kes soovivad investeerida raha arvete rahastamisse ja teenida intressitulu oma investeeringutelt. Investly teenused on kiired, lihtsad ja turvalised.

Investeerimisplatvorm

Investly teenused hõlmavad ka investeerimisplatvormi, mis võimaldab investoritel investeerida raha ettevõtete müügiarvete rahastamisse ja teenida intressitulu oma investeeringutelt. Investly investeerimisplatvorm on väga lihtne ja kasutajasõbralik ning võimaldab investoritel valida erinevate investeerimisvõimaluste vahel.

Investorid saavad investeerida erineva suurusega summasid ja valida erinevate ettevõtete vahel, kelle müügiarvete rahastamist nad soovivad toetada. Investly investeerimisplatvorm pakub investoritele suurt valikut erinevaid investeerimisvõimalusi, mis võimaldavad neil teenida head tulu oma investeeringutelt.

Investly teenused on väga usaldusväärsed ja turvalised ning pakuvad investoritele suurt valikut erinevaid investeerimisvõimalusi. Investly teenused on suunatud nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, kes soovivad investeerida raha arvete rahastamisse ja teenida intressitulu oma investeeringutelt.

Investly Kasutajad ja Kliendid

Investly on platvorm, mis pakub müügiarvete rahastamise teenust ettevõtetele ja võimalust investeerida ettevõtete laenudesse investoritele. Platvormi kasutajad jagunevad ettevõteteks ja investoriteks.

Ettevõtted

Investly platvormi kasutajad on peamiselt ettevõtted, kes soovivad saada oma müügiarvete eest kiiremat ja lihtsamat rahastust. Ettevõtted saavad platvormi kaudu esitada oma müügiarveid, millele soovivad rahastust saada ning Investly hindab nende müügiarvete riski ja pakub neile sobiva intressimääraga rahastust.

Investly kasutajad hindavad enim platvormi kiirust, paindlikkust ja head kliendisuhtlust. Arve maksetähtaja ootamise asemel saavad ettevõtted raha kohe kätte ning platvorm teeb neile koheselt personaalse hinnapakkumise. Investly pakub ka krediidiotsuse 24 tunniga.

Investorid

Investorid saavad Investly platvormi kaudu investeerida ettevõtete müügiarvete rahastamisse ning teenida intressitulu. Platvorm võimaldab investoritel valida endale sobivad investeerimisvõimalused vastavalt oma riskitaluvusele ja investeerimisportfelli strateegiale.

Investly platvorm pakub investeerimisvõimalust ettevõtete müügiarvete rahastamisse intressidega kuni 15% aastas. Investeeringu kestus on 15-290 päeva, keskmiselt kõigest 45 päeva. Iga investori tegelik tootlus on individuaalne, sõltub investori seatud tingimustest ning võimalikest maksehäiretest.

Investly investorid saavad jälgida oma investeeringute tootlust ja käivet Investly kontol, kus on saadaval ka investeerimisportfelli aruanne. Platvorm pakub investoritele ka võimalust investeerida eurodes ja naelades.

Investly Finantsteenused

Krediidikontrollid

Investly pakub krediidikontrolli teenust, mis aitab ettevõtetel hinnata oma klientide krediidivõimekust. Krediidikontrolli teenus on oluline tööriist, mis aitab ettevõtetel vältida maksejõuetute klientidega tehinguid ning seeläbi vähendada maksehäirete riski. Investly krediidikontrolli teenus võimaldab ettevõtetel saada ülevaate oma klientide maksekäitumisest ning selgitada välja nende maksevõimekus.

Rahastamisvoor

Investly on rahastusplatvorm, mis pakub ettevõtetele võimalust rahastada oma müügiarveid. Rahastusvoor on kiire ja lihtne viis saada ettevõtte rahavoogusid paremini planeeritud ning tagada piisav likviidsus. Investly rahastusvoor pakub ettevõtetele paindlikke tingimusi, mis võimaldavad neil valida sobiva rahastusperioodi ning intressimäära. Investly rahastusvoor on saadaval nii eurodes kui ka naelsterlingites.

Investly rahastusplatvorm on ka populaarne investorite seas, kes soovivad investeerida ettevõtete müügiarvetesse. Investly pakub investoritele võimalust teenida kuni 15% aastaintressi ning investeerida arvetesse kestusega 15-290 päeva. Investly rahastusplatvormil on investoritele saadaval ka statistika, mis võimaldab neil jälgida oma investeeringute tulemusi ning teha paremaid investeerimisotsuseid.

Investly Tehnoloogia

Investly on innovaatiline ettevõte, mis kasutab tehnoloogiat ja AI-d (tehisintellekti) finantsteenuste pakkumiseks. Ettevõte on spetsialiseerunud müügiarvete rahastamisele ehk faktooringule ning pakub selle teenuse osutamiseks online platvormi.

AI ja Fintech

Investly kasutab oma platvormil AI-d, et analüüsida arve müüjate krediidiriski. See võimaldab ettevõttel pakkuda kiiret ja usaldusväärset teenust, kus arve müüja saab raha oma müügiarvete eest varem kätte. Investly platvormil on lihtne ja kiire taotlusprotsess ning personaalne lähenemine igale kliendile.

Krediidirisk

Investly platvormil on krediidiriski hindamiseks kasutusel mitmed meetodid ja tööriistad. Ettevõte kasutab erinevaid finants- ja majandusanalüüsi meetodeid, et hinnata arve müüjate krediidivõimekust. Investly kasutab ka erinevaid andmebaase ja tehnoloogiaid, et saada täpsemat ja usaldusväärsemat teavet arve müüjate kohta.

Investly on tõestanud end usaldusväärse partnerina ettevõtetele, kes soovivad müüa oma müügiarveid. Ettevõte on kasutanud tehnoloogiat ja AI-d, et pakkuda kiiret ja usaldusväärset teenust, mis aitab ettevõtetel oma rahavoogusid paremini juhtida. Investly platvormil on lihtne ja kiire taotlusprotsess ning personaalne lähenemine igale kliendile.

Investly Kasv ja Töökohad

Töökapital

Investly pakub faktooringuteenust, mis aitab ettevõtetel vabastada käibevahendeid kiiremini, kui klientide maksete laekumine võimaldab. See tähendab, et ettevõtted saavad raha oma müügiarvetele kiiremini kätte, mis võimaldab neil oma äri paremini juhtida ning kasvatada.

Faktooringu teenus on eriti kasulik väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes vajavad lisaraha oma äri käivitamiseks või laiendamiseks. Investly pakub faktooringu teenust nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt, mis tähendab, et ettevõtted saavad oma müügiarvedelt raha kiiremini kätte olenemata sellest, kus nende klient asub.

Kasv

Investly on viimastel aastatel näidanud muljetavaldavat kasvu. Platvormi faktooringukäive Eestis on kasvanud jätkuvalt ning III kvartalis oli see 67,4% suurem kui I kvartalis ning 30,9% suurem kui II kvartalis (allikas: Investly kolmanda kvartali tulemused).

Investly on ka laienenud uutele turgudele, nagu näiteks Soome ja Hispaania. See tähendab, et ettevõtted saavad nüüd kasutada Investly teenuseid ka nendes riikides ning seeläbi laiendada oma äri.

Töökohad

Investly kasv on toonud kaasa ka uute töökohtade loomise. Investly meeskond koosneb nüüd enam kui 30 inimesest, kellest paljud on spetsialiseerunud finantsteenuste valdkonnale.

Investly on ka loonud võimalusi teistele ettevõtetele, kes pakuvad teenuseid faktooringu valdkonnas. Näiteks on Investly partneriks Faktooringufirma OÜ, et pakkuda klientidele veelgi laiemat valikut faktooringu teenuseid.

Kokkuvõttes on Investly kasv toonud kaasa uusi võimalusi ettevõtetele, kes vajavad lisaraha oma äri käivitamiseks või laiendamiseks. Investly on aidanud ettevõtetel saada oma müügiarvetele raha kiiremini kätte ning seeläbi kasvatada oma äri ning luua uusi töökohti.

Investly Konkurents ja Turg

Konkurendid

Investly on Eesti turul üks juhtivaid faktooringu teenuse pakkujaid. Kuigi Investly on suutnud oma positsiooni kindlustada, on turul ka teisi faktooringu teenuse pakkujaid, kes võivad olla Investly konkurendid. Nende hulka kuuluvad näiteks Faktor, Finora Capital, ja Finbite.

Faktor on Eesti faktooringu turgu juba pikemat aega valitsenud. Ettevõte on suutnud oma positsiooni säilitada tänu personaalsele lähenemisele klientidele ning konkurentsivõimelistele hindadele. Finora Capital ja Finbite on samuti Eesti faktooringu turul tegutsevad ettevõtted, kes pakuvad sarnaseid teenuseid nagu Investly.

Investly on aga suutnud eristuda teistest faktooringu teenuse pakkujatest tänu oma innovaatilisele platvormile ja kiirele taotlusprotsessile. Investly pakub ka personaalset lähenemist ning on suutnud teenida klientide usaldust, mis on aidanud neil oma positsiooni turul kindlustada.

Intressimäärad

Faktooringu teenuse pakkujate intressimäärad võivad erineda sõltuvalt ettevõttest ja nende poolt pakutavatest teenustest. Investly pakub konkurentsivõimelisi intressimäärasid, mis algavad 0,5% kuus. Kui võrrelda teiste faktooringu teenuse pakkujatega Eestis, siis Faktori intressimäär on 0,6-1% kuus, Finora Capitali intressimäär on 0,7-1,5% kuus ja Finbite intressimäär on 0,5-1% kuus.

Investly intressimäärad võivad sõltuda ka müügiarvete suurusest ja maksetähtajast. Näiteks lühikese maksetähtajaga müügiarvete puhul võib Investly intressimäär olla madalam kui pikema maksetähtajaga müügiarvete puhul.

Kui võrrelda Investly intressimäärasid teiste faktooringu teenuse pakkujatega Euroopas, siis Investly intressimäärad on konkurentsivõimelised. Näiteks Wise (endine TransferWise) pakub faktooringu teenust Suurbritannia ettevõtetele, mille intressimäär on 1-2% kuus.

Investly Saavutused

Üle keskmise Tootluse

Investly on tuntud oma üle keskmise tootluse poolest, mis on meelitanud palju investoreid. Platvormi kaudu investeerides on võimalik teenida intresse kuni 15% aastas. Iga investori tegelik tootlus sõltub tema seatud tingimustest ja võimalikest maksehäiretest. Kuid üldiselt võib öelda, et Investly on suutnud pakkuda oma investoreile konkurentsivõimelist tootlust.

Investly on suutnud saavutada üle keskmise tootluse tänu oma unikaalsele lähenemisele. Platvorm keskendub müügiarvete rahastamisele, mis võimaldab ettevõtetel saada vajalikku käibekapitali kiiresti ja lihtsalt. See omakorda võimaldab ettevõtetel keskenduda oma põhitegevusele ning samal ajal teenida investoreile head tootlust.

Säilitamine

Investly on suutnud säilitada oma kõrget taset ning pakkuda oma klientidele ja investoritele usaldusväärset teenust. Platvorm on teeninud palju positiivset tagasisidet nii klientidelt kui ka investoritelt. Investly on suutnud säilitada oma mainet tänu oma personaalsele lähenemisele ning pidevale arengule.

Investly on pidevalt oma platvormi täiustanud, et pakkuda oma klientidele ja investoritele parimat võimalikku teenust. Platvorm on loodud nii, et see oleks lihtne ja mugav kasutada. Investly on suutnud säilitada oma positsiooni tänu oma tugevale meeskonnale ning pühendumusele oma klientidele ja investoritele.

Investly Kanada

Investly on Eesti päritolu ettevõte, mis pakub ettevõtetele võimalust saada rahastust müügiarvete alusel. Investly on laienenud ka Kanadasse, kus ettevõte pakub oma teenuseid edukalt. Investly Kanada on loonud tugeva partnerluse National Stock Exchange of Australia (NSX) -ga, mis võimaldab Investlyl pakkuda oma teenuseid Kanada ettevõtetele.

Investly Kanada keskendub peamiselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete rahastamisele. Ettevõtted saavad müügiarvete alusel rahastust, mis aitab neil likviidsuse probleemidega toime tulla. Investly Kanada on loonud kohaliku meeskonna, mis aitab ettevõtetel oma rahastusvajadusi täita.

Investly Kanada teenused on saadaval kõigile Kanada ettevõtetele, olenemata nende suurusest või tegevusvaldkonnast. Investly Kanada pakub konkurentsivõimelisi hindu ja kiiret rahastamist. Ettevõtted saavad taotleda rahastust veebipõhiselt ja saavad raha oma kontole juba samal päeval.

Investly Kanada on loonud tugeva partnerluse National Stock Exchange of Australia (NSX) -ga, mis võimaldab Investlyl pakkuda oma teenuseid Kanada ettevõtetele. NSX on üks suurimaid börsioperaatoreid Austraalias ja see annab Investly Kanadale suurema usaldusväärsuse ja turvalisuse.

Investly Eksperdid ja Tasud

Investly on finantstehnoloogia ettevõte, mis pakub laenuvõimalusi ettevõtetele ja eraisikutele. Investly eksperdid on spetsialiseerunud käibekapitali lahenduste pakkumisele, mis aitavad ettevõtetel rahastada oma müügiarveid kiiremini ja tõhusamalt. Investly eksperdid on kogenud finantstehnoloogia spetsialistid, kes on pühendunud klientidele parima teenuse pakkumisele.

Investly pakub oma teenuste kasutamiseks erinevaid tasusid. Investly investoritel on võimalik teenida intressitulu, mis sõltub investeeringu suurusest ja laenuvõtja krediidiskoorist. Investly tasud hõlmavad kahte põhikomponenti – teenustasusid ja haldustasusid. Teenustasud on seotud konkreetse laenutaotlusega ja sõltuvad laenuvõtja krediidiskoorist ning laenu suurusest. Haldustasud on seotud investori portfelli haldamisega ja sõltuvad investori investeeringu suurusest.

Investly eksperdid aitavad klientidel valida sobivad tasud vastavalt nende vajadustele ja eesmärkidele. Investly tasud on konkurentsivõimelised ja läbipaistvad ning võimaldavad klientidel saada parimat võimalikku teenust.

Kui soovite saada Investly eksperdiks, siis peate vastama kindlatele nõuetele. Investly eksperdiks saamine nõuab finantstehnoloogia valdkonna kogemust ja teadmisi ning võimet pakkuda klientidele kõrgetasemelist teenust. Investly eksperdid peavad olema suurepärased suhtlejad ja suutma töötada kiiresti ja tõhusalt, et pakkuda klientidele parimat võimalikku teenust.