RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Kreditex

sisukaart

Kreditex on Eesti finantsteenuste ettevõte, mis on tegutsenud aastast 2009. Ettevõte pakub laenuteenuseid ja investeerimisvõimalusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Kreditexi peamiseks eeliseks on lai valik finantsteenuseid ning kogenud spetsialistide meeskond, kes suudab pakkuda personaalset lähenemist igale kliendile.

Kreditexi peakontor asub Tallinnas ning ettevõte on osa Ühisraha OÜ-st ja AB Kreditex AS-st. Ettevõte on kodumaisel kapitalil põhinev finantspartner, mis pakub erinevaid kinnisvara tagatisel ja tagatiseta laene, liisingut ja tulusaid investeeringuid.

Kreditexi laenuteenused hõlmavad nii väikelaene, autoliisingut kui ka hüpoteeklaene. Ettevõte on tuntud eelkõige oma hüpoteeklaenude poolest, mis on saanud positiivset tagasisidet klientidelt. Hüpoteeklaenude puhul on võimalik laenata kuni 80% kinnisvara turuhinnast ning laenu tagasimakseperiood võib ulatuda kuni 30 aastani.

Kreditexi investeerimisplatvorm pakub võimalust investeerida erinevatesse projektidesse, mis annavad investoritele võimaluse teenida passiivset sissetulekut. Investeerimisplatvormi kaudu on võimalik investeerida nii kinnisvaraprojektidesse kui ka väikeettevõtetesse. Klientidel on võimalus valida erinevate investeerimisvõimaluste vahel ning valida just endale sobivad projektid.

Laenud ja Liising

Laenud

Kreditex pakub laenude võtmist nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Laenud on mõeldud erinevateks otstarveteks, alates ootamatute kulutuste katmisest kuni suuremate investeeringuteni. Laenu saamiseks ei ole vaja tagatist ning laenu taotlemine on lihtne ja kiire.

Väikelaenud on saadaval summas kuni 10 000 €, ilma tagatiseta ja laenu saamiseks ei ole vaja käendajat. Kreditex pakub ka hüpoteeklaene ja kinnisvara tagatisel laene, mis on sobilikud suuremateks investeeringuteks. Laenuintressid on konkurentsivõimelised ning laenutingimused on paindlikud.

Liising

Kreditex pakub ka autoliisingut, mis on sobilik autode ostmiseks. Autoliisingu taotlemine on lihtne ja kiire ning laenutingimused on paindlikud. Autoliisingu summad algavad 2 000 €-st ja ulatuvad kuni 60 000 €-ni. Autoliisingu intressimäär on alates 1,25% kuus.

Kinnisvara liising on samuti võimalik, kui soovite osta kinnisvara. Kinnisvara liisingu taotlemine on lihtne ja kiire ning laenutingimused on paindlikud. Kinnisvara liisingu summad algavad 5 000 €-st ja ulatuvad kuni 200 000 €-ni. Kinnisvara liisingu intressimäär on alates 1,25% kuus.

Investeerimine

Kreditex pakub investoritele võimalust investeerida P2P (peer-to-peer) laenudesse, mis on üks alternatiivne viis investeerimiseks. P2P investeerimine võimaldab investoritel raha laenata otse laenuvõtjatele, ilma et peaks läbima traditsiooniliste finantsinstitutsioonide protseduure.

P2P Investeerimine

Kreditex Ühisraha platvormil on võimalik investeerida laenudesse, mille tootlus on kuni 15% aastas. Investor saab valida, millisesse laenu ta soovib investeerida, ja investeerida vähemalt 20 eurot. Kreditex Ühisraha pakub tagasiostugarantiid, mis tähendab, et kui laenuvõtja ei suuda laenu tagasi maksta, siis Kreditex Ühisraha ostab selle tagasi ja tagastab investeeritud summa investori kontole.

P2P investeerimine on investoritele atraktiivne, kuna see võib pakkuda paremat tootlust kui traditsioonilised investeerimisvõimalused. Samuti on P2P investeerimine investoritele paindlikum, kuna nad saavad valida, millisesse laenu nad soovivad investeerida, ja kui palju nad soovivad investeerida.

Minimaalne Investeering

Kreditex Ühisraha platvormil on minimaalne investeering 20 eurot. See tähendab, et investorid saavad alustada investeerimist väikese summa eest ja suurendada oma investeeringut järk-järgult. Kreditex Ühisraha pakub ka automaatset investeerimisteenust, mis võimaldab investoritel seada kindlaks investeerimisstrateegia ja lasta platvormil automaatselt investeerida nende nimel.

Hüpoteek ja Kinnisvara

Kreditex pakub hüpoteeklaenu kinnisvara tagatisel erinevateks otstarveteks. Hüpoteeklaenu saab kasutada kinnisvara ostmiseks, remondiks, tervisekulude katteks, äriprojektide rahastamiseks või muudeks suuremateks väljaminekuteks.

Hüpoteeklaenu eeliseks on madalam intressimäär võrreldes teiste laenudega, kuna laen on tagatud kinnisvaraga. Kreditex pakub hüpoteeklaenu kuni 500 000 eurot ning laenuperiood on kuni 15 aastat. Hindamisakti esitamine ei ole kohustuslik ning laenupuhkus, laenu varasem tasumine ja laenu pikendamine on võimalik.

Kreditex hüpoteeklaenuga saab endale soetada paindlikel tingimustel uue kinnisvara, alustada äriprojektiga või täita muud soovid. Hüpoteeklaenu taotlemine on kiire ja mugav ning seda saab teha vaid mõne minutiga arvuti tagant lahkumata.

Hüpoteeklaenu võtmisel tuleb arvestada, et kui hüpoteegiga tagatud krediit on lõppenud, ei kustu hüpoteek kinnistusraamatust automaatselt. Hüpoteek kustutatakse ka notari juures ning sellega kaasnevad nii notari- kui krediidiandja esindaja kulud.

Tarbimislaen

Kreditex pakub tarbimislaenu ilma tagatiseta eraisikutele, mis võimaldab laenuvõtjal saada raha kiiresti ning lihtsalt. Tarbimislaenu saab kasutada erinevateks otstarveteks, alates reisimisest ja kodu remondist kuni ootamatute kulutuste katmiseks.

Laenusumma võib olla kuni 10 000 eurot, kuid see sõltub laenuvõtja krediidiskoorist ja maksevõimest. Laenu tagasimaksetähtaeg on kuni 5 aastat ning intressimäär on alates 1% kuus. Laenu taotlemine on kiire ja lihtne ning seda saab teha Kreditexi veebilehel.

Tarbimislaenu võtmisel tuleb arvestada, et laen on tagatiseta ning seetõttu on intressimäär kõrgem kui tagatud laenudel. Laenuvõtja peab tagama, et tal on piisavalt sissetulekuid, et laenu tagasi maksta ning et tema krediidiskoor on piisavalt hea, et laenu saada.

Kliendi Teenindus

Kreditex on pühendunud oma klientidele parima teeninduse pakkumisele. Klientide rahulolu on nende jaoks esmatähtis ning seetõttu on neil loodud mitmeid võimalusi, kuidas klientidele paremini teenindust pakkuda.

Iseteenindus

Kreditexi iseteenindus on klientidele kättesaadav igal ajal, olenemata nende asukohast. Iseteeninduse kaudu saavad kliendid jälgida oma konto seisundit, teha laenutaotlusi, sõlmida lepinguid ja palju muud. Iseteenindus on lihtne ja mugav kasutada ning selle kaudu on võimalik kõik vajalikud toimingud kiiresti ja mugavalt ära teha.

Kontaktandmed

Kui klientidel tekib küsimusi või muresid, on Kreditexi klienditeenindus alati valmis neid abistama. Kliendid saavad ühendust võtta telefoni, e-posti või aadressi teel. Klientidele on tagatud kiire ja professionaalne teenindus ning kõikidele küsimustele leitakse alati kliendisõbralik ja sobiv vastus.

Klientidele on loodud ka mitmeid võimalusi, kuidas nad saavad Kreditexi klienditeenindusega ühendust võtta. Näiteks on võimalik helistada Kreditexi klienditeeninduse telefoninumbrile, saata e-kiri või külastada Kreditexi kontorit. Klientidele on tagatud kiire ja professionaalne teenindus ning kõikidele küsimustele leitakse alati kliendisõbralik ja sobiv vastus.

Täiendavad Ressursid

Kreditex pakub oma klientidele mitmeid täiendavaid ressursse, mis aitavad neil paremini mõista finantsmaailma ning teha teadlikke otsuseid. Siin on mõned olulised ressursid, mida Kreditex pakub.

Lugude Raamat

Kreditexi Lugude Raamat on kogumik lugusid, mis räägivad inimestest, kes on Kreditexi teenuseid kasutanud ning nende kogemustest. See sisaldab nii positiivseid kui ka negatiivseid lugusid, mis aitavad klientidel paremini mõista, kuidas Kreditexi teenused töötavad ning millised on nende tugevused ja nõrkused.

Lugude Raamatus on mitmeid huvitavaid lugusid, mis annavad klientidele aimu sellest, kuidas Kreditex on aidanud inimestel oma unistusi ellu viia. Näiteks on seal lugusid inimestest, kes on Kreditexi abiga alustanud oma äri või renoveerinud oma kodu.

Video

Kreditex pakub ka mitmeid informatiivseid videoid, mis aitavad klientidel paremini mõista finantsmaailma ning Kreditexi teenuseid. Need videod on saadaval Kreditexi veebilehel ning neid võib leida ka Kreditexi YouTube’i kanalist.

Videod sisaldavad nii üldist infot finantsmaailma kohta kui ka spetsiifilist infot Kreditexi teenuste kohta. Näiteks on seal videoid, mis räägivad, kuidas taotleda väikelaenu või kuidas investeerida Kreditexi Ühisrahastusplatvormil.