RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Laen.ee

sisukaart

Laen.ee on Eesti laenuturgudel tegutsev ettevõte, mis kuulub Placet Group OÜ alla. Laen.ee pakub erinevaid laenuteenuseid, nagu krediidikonto, tarbimislaen, kinnisvaralaen, järelmaks ning refinantseerimine. Ettevõte on tuntud oma kiire ja mugava laenutaotluse protsessi poolest, mis võimaldab klientidel saada laenu kiiresti ning mugavalt.

Laen.ee pakub oma klientidele paindlikke laenutooteid, mis sobivad nii era- kui äriklientidele. Ettevõte hindab oma klientide aega ning mugavust, mistõttu on laenutooted paindlike kasutusvõimalustega ning lihtsa taotlusprotsessiga. Laen.ee on pika ajalooga usaldusväärne laenupakkuja Eestis.

Laen.ee laenude ja teenuste eelised hõlmavad erinevaid omadusi ja võimalusi, nagu kiire ja mugav laenutaotluse protsess, mõistlikud tingimused, paindlikud laenutooted ning professionaalne klienditeenindus. Ettevõte pakub ka erinevaid boonuseid ja soodustusi oma klientidele.

Laen.ee on usaldusväärne laenupakkuja, mis pakub oma klientidele kvaliteetseid ja usaldusväärseid laenuteenuseid. Ettevõte on tuntud oma professionaalse klienditeeninduse poolest ning pakub oma klientidele parimaid võimalikke lahendusi vastavalt nende vajadustele ja eelistustele.

Laenude Tüübid

Laen.ee pakub laias valikus laenutooteid erinevateks vajadusteks. Siin on mõned peamised laenude tüübid, mida Laen.ee pakub.

Tarbimislaen

Tarbimislaen on laen, mis on mõeldud tarbimisvajaduste rahuldamiseks. Laenusumma ja intressimäär sõltuvad laenu taotleja krediidivõimest ja tagatisest. Laen.ee pakub tagatiseta väikelaenu, mis on sobiv lahendus, kui vajate väiksemat summat ja ei soovi panna oma vara tagatiseks.

Kiirlaen

Kiirlaen on kiire lahendus ootamatuteks kulutusteks. Laen.ee pakub kiirlaenu, millele saab vastuse kiiresti ja mugavalt SMS-i teel. Kiirlaenu saab taotleda kuni 1000 eurot.

Autolaen

Autolaen on laen, mida kasutatakse mootorsõiduki ostmiseks. Laen.ee pakub autolaenu, mille intressimäär sõltub laenu taotleja krediidivõimest ja tagatisest. Laen.ee autolaen on kiire ja mugav lahendus, kui soovite osta uue või kasutatud auto.

Ärilaen

Ärilaen on laen, mida kasutatakse ettevõtte vajaduste rahuldamiseks. Laen.ee pakub ärilaenu, mis on mõeldud ettevõtte käibe suurendamiseks, investeeringuteks või muudeks vajadusteks. Ärilaenu intressimäär sõltub laenu taotleja krediidivõimest ja tagatisest.

Väikelaen

Väikelaen on laen, mida kasutatakse erinevateks vajadusteks, nagu reisimine, remont, mööbli ostmine jne. Laen.ee pakub tagatiseta väikelaenu, mille intressimäär sõltub laenu taotleja krediidivõimest ja tagatisest.

Krediidikonto

Krediidikonto on laenutoode, mis võimaldab teil kasutada krediidilimiiti vastavalt oma vajadustele. Laen.ee pakub krediidikontot, mille limiit on kuni 5000 eurot. Krediidikonto intressimäär sõltub kasutatud summalt.

Liising ja Järelmaks

Liising ja järelmaks on laenutooted, mida kasutatakse suuremate ostude finantseerimiseks. Laen.ee pakub liisingut ja järelmaksu, mis on mõeldud erinevateks vajadusteks, nagu auto ostmiseks, kodutehnika soetamiseks jne. Liisingu ja järelmaksu intressimäär sõltub laenu taotleja krediidivõimest ja tagatisest.

Laen.ee pakub laias valikus laenutooteid erinevateks vajadusteks. Laenude tüübid hõlmavad tarbimislaenu, kiirlaenu, autolaenu, ärilaenu, väikelaenu, krediidikontot, liisingut ja järelmaksu. Laen.ee laenutooted on paindlike kasutusvõimalustega ning lihtsa taotlusprotsessiga.

Laenu Taotlemise Protsess

Laen.ee laenu taotlemise protsess on kiire ja mugav. Taotluse saab esitada mugavalt ja turvaliselt Laen.ee iseteeninduskeskkonnas. Laenu taotlemiseks peab klient täitma taotlusvormi, mis sisaldab isikuandmeid ja laenutaotluse summat.

Pärast laenutaotluse esitamist saab klient vastuse oma laenutaotluse kohta. Laenukomisjon vaatab taotluse üle ning teeb otsuse laenu andmise kohta. Kui laenukomisjon on positiivse otsuse teinud, saab klient laenu kasutada vastavalt oma soovidele.

Laen.ee laenutaotluse esitamine on lihtne ja mugav. Kliendid saavad taotluse esitada internetis, mis tähendab, et nad ei pea füüsiliselt Laen.ee kontorisse minema. Laenutaotluse esitamine on turvaline ning kliendi isikuandmed on kaitstud.

Laenu taotlemine Laen.ee-st on kiire ja lihtne. Klient saab esitada laenutaotluse internetis ning saab vastuse oma laenutaotluse kohta kiiresti. Laen.ee laenu taotlemise protsess on usaldusväärne ning klient saab kindel olla, et tema isikuandmed on kaitstud.

Laenutingimused ja Intressimäärad

Laen.ee pakub erinevaid laenuliike, sealhulgas tarbimislaene ja autolaene. Laenuperioodid võivad varieeruda sõltuvalt laenutüübist ja laenusummast. Laenu võtmisel tuleb tutvuda laenutingimustega ning nendega nõustuda. Laenuandja võib nõuda tagatist, mis võib olla näiteks kinnisvara või sõiduk.

Intressimäärad sõltuvad laenusummast, laenuperioodist ning laenutüübist. Laenuandja võib pakkuda fikseeritud või muutuvat intressimäära. Fikseeritud intressimäär tagab kindlustunde laenuvõtjale, kuna intressimäär ei muutu laenuperioodi jooksul. Muutuv intressimäär võib muutuda vastavalt turuolukorrale.

Krediidi kulukuse määr (KKM) on kohustuslik näitaja, mis annab tarbijale võimaluse võrrelda erinevate laenupakkujate pakkumisi. KKM sisaldab kõiki laenu võtmisega seotud kulusid, sealhulgas intressimäära, lepingutasu, tagatisvara hindamise kulud jne. KKM näitab tarbijale, milline on tema poolt makstav kogusumma laenu tagasimaksmisel.

Laen.ee tingimused on selged ja arusaadavad. Laenu võtmisel tuleb tutvuda kõigi tingimustega ning vajadusel küsida täiendavat selgitust laenuandjalt. Laenu tagasimaksete summa ja tarbija poolt makstav kogusumma on lepingus selgelt välja toodud.

Tagasimakse ja Maksepuhkuse Võimalused

Laen.ee pakub klientidele erinevaid võimalusi tagasimaksete tegemiseks ja maksepuhkuste võtmiseks, et tagada paindlikud ja mugavad laenutingimused.

Tagasimaksete Võimalused

Laen.ee tagasimaksete võimalused on lihtsad ja selged. Kliendid saavad valida endale sobiva tagasimakse perioodi ja maksekuupäeva, mis on vastavuses nende rahalise olukorraga. Laenu tagasimakse periood võib olla kuni 72 kuud, mis võimaldab kliendil valida endale sobiva tagasimakse perioodi vastavalt nende eelistustele ja rahalistele võimalustele.

Intressid

Laen.ee intressimäärad on konkurentsivõimelised ja vastavad turu keskmisele. Intressimäär varieerub laenu suuruse ja tagasimakse perioodi järgi. Laen.ee intressimäärade kohta saab täpsemat teavet veebilehelt või helistades klienditoele.

Maksepuhkuse Võimalused

Maksepuhkuse võimalus on mõeldud klientidele, kes vajavad ajutist leevendust oma laenumaksete tegemisel. Laen.ee pakub kuni 6-kuulist maksepuhkust, mis võimaldab klientidel vähendada oma laenumakseid või peatada need ajutiselt. Maksepuhkuse võimalus on saadaval vaid igakuiste osamaksete puhul ja ei kehti teistele laenudele.

Maksekuupäev

Laen.ee pakub klientidele võimalust valida endale sobiv maksekuupäev vastavalt nende rahalistele võimalustele. Kliendid saavad valida maksekuupäeva, mis sobib nende palgapäevaga või muu sissetuleku saamise perioodiga. Maksekuupäeva valimine on lihtne ja seda saab teha veebilehel või helistades klienditoele.

Laen.ee tagasimakse ja maksepuhkuse võimalused on paindlikud ja mugavad, mis võimaldavad klientidel valida endale sobivad laenutingimused vastavalt nende rahalistele võimalustele. Laen.ee pakub konkurentsivõimelisi intressimäärasid ja klienditugi on alati valmis abistama kliente igasuguste küsimuste korral.

Klienditeenindus ja Iseteenindus

Laen.ee pakub oma klientidele mitmeid võimalusi klienditeeninduse ja iseteeninduse kasutamiseks. Klienditeenindus on saadaval nii telefoni kui ka e-posti teel. Laen.ee klienditeeninduse tööaeg on E-R: 8:00 – 20:00, L: 10:00-15:30 ja P: suletud. Kliendid saavad esitada oma küsimused ja mured klienditeeninduse e-posti aadressile [email protected] ning jätta enda kontaktandmed, et vajadusel oleks võimalik nendega ühendust võtta.

Lisaks klienditeenindusele on Laen.ee loonud ka mugava iseteeninduse keskkonna, kus kliendid saavad ise oma laenutehinguid hallata. Uus ühendatud iseteeninduskeskkond pakub klientidele veelgi mugavamat teenust, olenemata platvormist. Klientidel on võimalik iseteeninduses teostada järgmisi toiminguid:

 • Laenu taotlemine
 • Laenude tagasimaksmine
 • Laenujäägi vaatamine
 • Maksete ajakava vaatamine
 • Laenulepingu allkirjastamine

Iseteeninduses on klientidel võimalik ka näha oma laenude ja krediidikonto ülevaadet, teha makseid ja vaadata oma maksete ajakava. Laen.ee iseteenindus on lihtsasti kasutatav ja klientidel on võimalik kiiresti teha vajalikke toiminguid.

Laen.ee Plussid ja Miinused

Laen.ee on Eesti üks populaarsemaid laenupakkujaid, kellel on nii plussid kui ka miinused. Allpool on toodud mõned Laen.ee eelised ja puudused.

Plussid

 • Kiirus: Laen.ee pakub oma klientidele kiireid laenulahendusi. Näiteks võib kiirlaen olla kättesaadav juba mõne tunni jooksul pärast taotluse esitamist.
 • Mugavus: Laen.ee laenude taotlemine on väga lihtne ja mugav. Kliendid saavad taotluse esitada veebilehel või mobiilirakenduse kaudu.
 • Kuni 1000 € laenamise võimalus: Laen.ee pakub oma klientidele võimalust laenata kuni 1000 €.
 • Tasuta esimene laen: Esimest korda Laen.ee-st laenu võttes on võimalik saada tasuta laen. See võib olla suurepärane võimalus, et testida Laen.ee teenuseid.
 • Turvalisus: Laen.ee on turvaline laenupakkuja, kes kasutab kõige kaasaegsemaid turvameetmeid, et kaitsta oma klientide andmeid ja raha.
 • Lisaraha: Laen.ee pakub oma klientidele võimalust saada lisaraha, et lahendada ootamatuid rahalisi probleeme.
 • Turvaline reisilaen: Laen.ee pakub oma klientidele reisilaenu, mis on turvaline ja usaldusväärne viis reisimiseks.

Miinused

 • Bürokraatia puudumine: Laen.ee laenude taotlemine on väga lihtne ja kiire, kuid see võib tähendada ka seda, et mõned kliendid ei pruugi saada laenu, kuna neil puudub vajalik dokumentatsioon või taustakontroll.
 • Kõrgem APR: Laen.ee laenude intressimäärad võivad olla kõrgemad kui teiste laenupakkujate omad.
 • Piirangud laenusummas: Laen.ee pakub kuni 1000 € laenamise võimalust, mis võib olla piirav neile, kes vajavad suuremat summat.