RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

LHV Pank

sisukaart

LHV Pank on Eesti kolmas suurim pank, mis asutati 1999. aastal. Panga peakontor asub Tallinnas ning lisaks on neil kontor Tartus. LHV Pank on noteeritud Nasdaq OMX Baltic börsidel ning Nasdaq Tallinna börsil.

LHV Pangal on üle 350 000 kliendi ja enam kui 800 töötajat. Pank pakub laias valikus finantsteenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Lisaks on neil ka mitmeid tuntud tütarettevõtteid nagu LHV Varahaldus ja LHV Kindlustus.

LHV Pank on tuntud oma innovaatiliste teenuste poolest, nagu näiteks väärtpaberite kauplemine mobiilis ning kiired välkmaksed. Pank on saanud mitmeid tunnustusi oma teenuste ja innovatsiooni eest, sealhulgas Eesti parima kliendikogemuse auhinna.

LHV Pank on tuntud ka oma tugeva finantspositsiooni poolest. Pank on suutnud läbi aegade hoida oma kapitalipuhvrit tugevana ning on seetõttu suutnud ka majanduslanguste ajal hästi vastu pidada.

LHV Pank Teenused

LHV Pank pakub laias valikus teenuseid, mis hõlmavad finantsteenuseid, investeerimisteenuseid ja kindlustusteenuseid.

Finantsteenused

LHV Pank pakub erinevaid finantsteenuseid, sealhulgas pangateenuseid, pensionifonde ja makseteenuseid. LHV pangateenused hõlmavad pangakontot, internetipanka, kaardimakseid ja maksekorraldusi. Lisaks on LHV-l ka laenuteenused ja finantseerimisvõimalused.

LHV Pank pakub pensionifonde, mis on suunatud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Pensionifondid võimaldavad investeerida oma raha erinevatesse varaklassidesse, et saavutada pikaajaline kasv.

LHV Pank pakub ka erinevaid makseteenuseid, sealhulgas maksekorraldusi ja kaardimakseid. LHV-l on ka oma makseteenuste platvorm, mis võimaldab ettevõtetel kasutada erinevaid makselahendusi.

Investeerimisteenused

LHV Pank pakub erinevaid investeerimisteenuseid, sealhulgas väärtpaberite vahendamist ja nõustamisteenuseid. LHV-l on ka oma kauplemisplatvorm, mis võimaldab investeerida erinevatesse varaklassidesse.

LHV Pank pakub ka erinevaid investeerimisvõimalusi, mis on suunatud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. LHV-l on ka oma kapitaliprojektide platvorm, mis võimaldab ettevõtetel leida kapitali oma projektide jaoks.

Kindlustusteenused

LHV Pank pakub erinevaid kindlustusteenuseid, sealhulgas kaskokindlustust, reisikindlustust ja kodukindlustust. LHV-l on ka oma kindlustusfirma, mis pakub erinevaid kindlustusteenuseid.

LHV Pank pakub ka investeerimisvõimalusi kindlustusfondidesse. LHV-l on ka oma varahaldusfirma, mis pakub erinevaid investeerimislahendusi.

LHV Grupp

LHV Grupp on suurim valdavalt Eesti kapitalil põhinev finantsgrupp, mille põhitegevusalaks on finantsvarade valdus. Grupi emaettevõte on AS LHV Group, mis on noteeritud Nasdaq Tallinna börsil.

Tütarettevõtted

LHV Grupi tütarettevõtted hõlmavad AS LHV Pank, AS LHV Varahaldus ja AS LHV Kindlustus. AS LHV Pank on LHV Grupi suurim tütarettevõte, mis pakub laia valikut pangandusteenuseid. AS LHV Varahaldus haldab erinevaid investeerimisfonde ja pensionifonde. AS LHV Kindlustus pakub erinevaid kindlustuslahendusi.

Lisaks kontrollib LHV Grupp mitmeid tütarettevõtteid, nagu näiteks AS LHV Finance, mis pakub finantseerimislahendusi, ja LHV Groupi kontrolli all olevate ettevõtete kaudu pakutakse ka kinnisvarainvesteeringuid.

Juhtimine

LHV Grupi juhtimine on jagatud kaheks: juhatuseks ja nõukoguks. Juhatuse esimees on Kadri Kiisel, kes on ka LHV Panga juhatuse esimees. Juhatuse liikmed on Indrek Nuume, Priit Rum, Andres Viisemann, Meelis Paakspuu, Andres Kitter ja Erki Kilu.

Nõukogu koosneb kuuest liikmest, kellest kolm on sõltumatud ning kolm on LHV Grupi kontrollivad isikud. Nõukogu esimees on Andres Viisemann.

LHV Grupi juhtimine on tugev ja kompetentne ning suudab oma klientidele pakkuda kvaliteetseid finantsteenuseid.

Kliendid ja Turg

Kliendid

LHV Pank on keskendunud kliendi vajaduste rahuldamisele ning pakub kvaliteetseid finantsteenuseid nii era- kui ka äriklientidele. Panga klientide hulka kuuluvad nii eraisikud kui ka väikese ja keskmise suurusega ettevõtted. LHV Pank on tuntud oma personaalse lähenemise poolest ning pakub klientidele erinevaid finantsteenuseid vastavalt nende vajadustele.

LHV Pank pakub oma klientidele mitmeid erinevaid teenuseid, sealhulgas pangandust, investeerimist, kindlustust ja varahaldust. Lisaks pakub pank ka erinevaid kaarte, nagu näiteks pangakaarti ja virtuaalkaarti.

Turgud

LHV Pank on üks Eesti juhtivaid panku ja pakub oma klientidele kvaliteetseid finantsteenuseid. Pank on keskendunud eelkõige koduturule, kuid pakub ka teenuseid rahvusvahelistele klientidele.

LHV Pank pakub oma klientidele võimalust investeerida nii Eesti kui ka rahvusvahelistesse turgudesse. Pank pakub klientidele mitmeid erinevaid investeerimisvõimalusi, sealhulgas aktsiate, võlakirjade ja fondidega kauplemist.

LHV Pank on tuntud oma tugeva kapitali ja investorite usalduse poolest. Pank on suutnud oma klientide usaldust võita tänu oma selgele visioonile ja pikaajalisele kogemusele Eesti panganduse valdkonnas. LHV Pank on tuntud ka oma personaalse lähenemise poolest ning pakub oma klientidele kvaliteetseid finantsteenuseid vastavalt nende vajadustele.

Kontaktandmed

LHV Pank pakub oma klientidele mitmeid võimalusi ühenduse võtmiseks. Klienditoe esindajad on valmis vastama kõigile küsimustele ning aitama lahendada tekkinud probleeme.

Klienditoe telefoninumber on 6 800 400 ning see on avatud E-R kl 9-21. Kliendid saavad LHV pangaga ühendust võtta ka e-posti teel aadressil klienditugi@lhv.ee.

Lisaks on võimalik suhelda pangaga ka Skype’i kaudu. Skype’i kasutajanimi on lhv.pank.

Kui soovite võtta ühendust LHV eralaenude klienditoega, siis on telefoninumber 699 9119 ning e-posti aadress eralaan@lhv.ee.

Börsimaakleritega saab suhelda telefoninumbril 680 0420 ning e-posti aadressil maakler@lhv.ee.

Kui soovite saada pensionikonsultandi abi, siis saate seda teha, võttes ühendust Reet Roosiga telefonil 699 9112 või e-posti aadressil pension@lhv.ee.

Kõik LHV Panga kontaktandmed on ka leitavad panga kodulehelt.

Regulatsioonid ja Litsentsid

LHV Pank on Eesti Finantsinspektsiooni poolt reguleeritud ja järelevalve all olev pank, mis vastab kõigile Eesti seadustele ja regulatsioonidele. LHV Pank on saanud Eesti Pangalt tegevusloa ja tegutseb Eesti Vabariigi territooriumil.

LHV Pank järgib kõiki Euroopa Liidu ja Eesti seadusi, mis reguleerivad finantsinstitutsioonide tegevust. Lisaks järgib LHV Pank rahvusvahelisi standardeid, nagu näiteks rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise regulatsioone.

LHV Pank on kohustatud tagama, et kõik tema kliendid järgivad rahapesu ja terrorismi rahastamise tõkestamise regulatsioone. Selleks on LHV Pank loonud tugeva anti-laundering kontrolli süsteemi, mis võimaldab tal jälgida kõiki oma kliente ning tuvastada kahtlaseid tehinguid.

LHV Pank on saanud Eesti Pangalt panganduslitsentsi, mis võimaldab tal pakkuda kõiki pangateenuseid ja -tooteid. LHV Pank on ka Eesti Vabariigi seaduste kohaselt kohustatud tagama oma klientidele kõik vajalikud finantsteenused ning vastutama oma klientide raha eest.

LHV Pank Ühendkuningriigi Haru

LHV Pank on Eesti finantsettevõte, mis on laiendanud oma teenuseid ka Ühendkuningriiki. LHV Pank Ühendkuningriigi haru asutati 2018. aastal ja see on suunatud peamiselt Eesti ettevõtetele, kes soovivad laieneda Ühendkuningriiki.

LHV Pank Ühendkuningriigi haru pakub oma klientidele erinevaid teenuseid, sealhulgas pangandusteenuseid, valuutavahetust ning pangakaarte. Haru on suunatud peamiselt Eesti ettevõtetele, kes soovivad laieneda Ühendkuningriiki.

Harul on kontor Londonis, mis asub aadressil 1 King Street, London EC2V 8AU, Ühendkuningriik. Lisaks pakub haru oma klientidele ka võimalust avada pangakonto internetipangas, mis on lihtne ja mugav viis pangateenuste kasutamiseks.

LHV Pank Ühendkuningriigi haru on tuntud oma usaldusväärse ja professionaalse teeninduse poolest, mis on saanud paljude klientide kiituse. Haru on saavutanud kõrge maine tänu oma kliendikesksele teenindusele ja põhjalikule finantsteenuste valikule.

Klientide jaoks on LHV Pank Ühendkuningriigi haru suurepärane valik, kuna see pakub mitmesuguseid teenuseid, mis vastavad erinevatele vajadustele. Haru on suunatud peamiselt Eesti ettevõtetele, kes soovivad laieneda Ühendkuningriiki, kuid teenuseid võivad kasutada ka teised kliendid.

Maksevahendid

LHV pakub laia valikut maksevahendeid, et tagada klientidele kiire ja mugav tasumise võimalus. Panga makselahendused hõlmavad kõiki vajalikke makseviise, sealhulgas pangalingid, kaardimaksed internetis ja mTasku.

Pangalingid

LHV pakub pangalinke, mis võimaldavad klientidel teha kiireid ja mugavaid makseid internetis. Pangalingid on saadaval LHV, Swedbanki, SEB, Luminori, Coop Panga, Citadele ja Šiaulių panga klientidele. Pangalingid on kiired ja turvalised ning võimaldavad klientidel teha makseid otse oma pangakontolt.

Kaardimaksed internetis

LHV pakub klientidele võimalust teha kaardimakseid internetis. Panga kaardimaksete lahendus hõlmab nii Visa kui ka Mastercardi kaarte. Kaardimaksete tegemine on kiire ja mugav ning võimaldab klientidel teha oste ja makseid internetis.

mTasku

LHV pakub ka mTasku makselahendust, mis võimaldab klientidel teha makseid mobiiltelefoni abil. mTasku on kiire ja mugav ning võimaldab klientidel teha makseid lihtsalt ja turvaliselt.

Kuldkaart

LHV pakub ka kuldkaarti, mis on mõeldud klientidele, kes soovivad kasutada krediitkaardi teenuseid. Kuldkaart pakub klientidele mitmeid eeliseid, sealhulgas madalat intressimäära ja boonuseid.

Sularahaautomaadid

LHV-l on üle Eesti laialdaselt sularahaautomaate, mis võimaldavad klientidel teha sularaha väljavõtteid ja sissemakseid. Sularahaautomaadid on kiired ja mugavad ning võimaldavad klientidel teha sularaha tehinguid igal ajal.

LHV pakub oma klientidele laia valikut maksevahendeid, mis võimaldavad neil teha makseid kiiresti ja mugavalt. Panga makselahendused on turvalised ja usaldusväärsed ning võimaldavad klientidel teha makseid nii internetis kui ka mobiiltelefoni abil.

Ettevõtted

LHV Pank pakub mitmeid finantsteenuseid ja -tooteid ettevõtetele. Ettevõtted saavad LHV-st nii igapäevapanganduse teenuseid kui ka erinevaid finantseerimistooted vastavalt nende vajadustele.

LHV Pank pakub äriklientidele tasuta Euroopa-siseseid ülekandeid ning kasutajasõbralikku internetipanka ja mobiiliäppi, mis võimaldavad ettevõtetel hõlpsalt hallata oma rahaasju ja teha pangatoiminguid.

Lisaks pakub LHV Pank ettevõtetele ka erinevaid finantseerimisvõimalusi, nagu näiteks laenud ja liisingud, mis aitavad ettevõtetel oma tegevust laiendada ja kasvatada. LHV Pank pakub ka erinevaid investeerimisvõimalusi, mis võimaldavad ettevõtetel oma raha kasvatada.

LHV Panga ärikliendid saavad kasutada ka mitmeid makseterminali lahendusi, mis võimaldavad ettevõtetel vastu võtta erinevaid makseid. Ettevõtted saavad valida erinevate makseterminalide vahel, mis sobivad nende vajadustele ja eelarvele.

LHV Pank pakub ka erinevaid teenuseid, mis aitavad ettevõtetel oma rahaasju paremini hallata ja oma kulutusi optimeerida. Näiteks pakub LHV Pank ettevõtetele võimalust avada kasvukonto, mille abil saavad ettevõtted oma raha kasvatada ja samal ajal sellele juurde teenida.

Konkurents

LHV Pank on Eesti pangandusturul üks suuremaid konkurente. Viimastel aastatel on panganduses toimunud suur muutus, kus konkurents on muutunud üha tihedamaks. LHV Pank on selles konkurentsis edukalt osalenud, pakkudes klientidele mitmeid huvitavaid ja kaasaegseid pangateenuseid.

LHV Pank on tuntud oma innovaatiliste lahenduste poolest, mis on aidanud neil konkurentsis püsida. Näiteks on nad esimene pank Eestis, kes pakkus mobiilimaksete lahendust. Lisaks on nad ka esimene pank, kes pakkus klientidele võimalust investeerida kinnisvarasse läbi LHV Varahalduse.

LHV Pank on teinud ka mitmeid koostööprojekte teiste ettevõtetega, et pakkuda klientidele paremaid teenuseid. Näiteks on nad teinud koostööd Taxify ja Boltiga, et pakkuda klientidele võimalust lihtsalt ja kiirelt maksta oma sõidud.

Konkurents pangandusturul on üha tihedamaks muutunud ning LHV Pank on sellele väljakutsele vastanud mitmete uuenduslike lahendustega. Nad on suutnud säilitada oma positsiooni turul tänu oma kaasaegsetele teenustele ja tugevale klienditeenindusele.

Maksud

LHV Pank pakub klientidele erinevaid võimalusi teostada makseid ning on kaasajastanud oma teenuseid, et tagada kiire ja mugav maksetegevus. Maksed on oluline osa pangateenustest ning seetõttu on LHV Pank teinud kõik endast oleneva, et tagada klientidele võimalikult soodsad tingimused.

LHV Pank pakub klientidele võimalust teostada makseid nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt. Siseriiklikud maksed on LHV Pangas tasuta ning rahvusvaheliste maksete puhul on hinnad konkurentsivõimelised. Lisaks on LHV Pank liitunud välkmaksete süsteemiga, mis võimaldab teostada kiireid makseid kõigis Euroopa pankades.

Maksude tasumine on oluline osa igapäevaelust ning seetõttu on LHV Pank teinud kõik endast oleneva, et tagada klientidele mugav ja lihtne viis maksude tasumiseks. LHV Pank pakub võimalust tasuda erinevate maksude eest, nagu näiteks tulumaks, sotsiaalmaks, käibemaks jne. Lisaks on LHV Pank liitunud Eesti Maksu- ja Tolliameti e-maksuameti süsteemiga, mis võimaldab klientidel mugavalt tasuda erinevaid makseid ning esitada deklaratsioone.