RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Mogo

sisukaart

Mogo on finantseerimisettevõte, mis on spetsialiseerunud autolaenudele. Ettevõte on osa Eleving Groupist, mis on üks suurimaid finants- ja kinnisvaraettevõtteid Baltikumis. Mogo on üks juhtivaid autolaenude pakkujaid Eestis, kellel on laialdased kogemused autode finantseerimisel ja laenude andmisel.

Mogo autolaenud on mõeldud inimestele, kes soovivad osta uut või kasutatud autot. Laenu saab kasutada nii auto ostmiseks kui ka tagatisena, kui soovite laenata raha muul otstarbel. Mogo pakub laene kuni 15 000 eurot ning laenu võib tagasi maksta kuni 72 kuu jooksul.

Mogo autolaenud on tagatiseta laenud, mis tähendab, et te ei pea andma tagatist oma laenu saamiseks. Samuti on võimalik laenata kuni 100% auto väärtusest, mis tähendab, et teil ei pea olema omafinantseeringut. Mogo pakub ka autoliisingut, kus saate oma uue auto eest maksta osamaksetena.

Mogo on usaldusväärne finantsettevõte, millel on tugev klienditeenindus. Ettevõte on keskendunud klientide vajaduste rahuldamisele ja pakub laene, mis on kohandatud vastavalt teie vajadustele ja võimalustele. Mogo on ka tuntud oma läbipaistvuse ja lihtsuse poolest, mis muudab nende autolaenud kättesaadavaks ja arusaadavaks paljudele inimestele.

Laenu Tüübid

Mogo pakub mitmeid erinevaid autolaenu tüüpe vastavalt kliendi vajadustele ja eelistustele. Siin on mõned kõige populaarsemad laenutüübid:

Logiraamatu Laenud

Logiraamatu laenud on Mogo poolt pakutavad laenud, mis võimaldavad klientidel kasutada oma auto logiraamatut laenu tagatisena. Laenuperiood on kuni 72 kuud ja laenusumma võib ulatuda kuni 90% auto väärtusest. Laenutaotluse esitamine on lihtne ja kiire ning klient saab vastuse oma taotlusele vaid mõne minutiga. Mogo logiraamatu laenud on suurepärane võimalus, kui soovite oma autot kasutada laenu tagatisena.

Kasutatud Autode Finantseerimine

Kasutatud autode finantseerimine on veel üks Mogo poolt pakutav laenutüüp, mis võimaldab klientidel osta kasutatud auto ja selle eest maksta järk-järgult. Laenuperiood võib ulatuda kuni 72 kuuni ja laenusumma võib ulatuda kuni 25 000 euroni. Mogo kasutatud autode finantseerimine on suurepärane võimalus, kui soovite osta kasutatud autot, kuid teil pole selle jaoks piisavalt raha.

Mogo pakub oma klientidele mitmeid erinevaid laenutüüpe, mis võimaldavad neil osta ja finantseerida oma unistuste autot. Kliendid saavad valida erinevate laenutüüpide vahel vastavalt oma vajadustele ja eelistustele. Mogo autolaenud on taskukohased ja paindlikud finantseerimisvõimalused, mis aitavad klientidel oma unistused teoks teha.

Laenu Tähtaeg ja Tingimused

60 Kuud

Mogo autolaenude puhul on laenuperiood kuni 60 kuud ehk 5 aastat. See on piisavalt pikk aeg, et tagasimakseid mugavalt planeerida ja laenatud summa tagasi maksta. Klient saab valida endale sobiva laenuperioodi vastavalt oma vajadustele ja võimalustele.

Esmane Sissemakse

Mogo autolaenu taotlemisel on võimalik valida ka esmase sissemakse suurust. Klient saab valida sissemakse suuruse vahemikus 0-30% sõiduki hinnast. Esmase sissemakse suurus mõjutab otseselt laenu summat ja tagasimaksete suurust, seega on oluline hoolikalt kaaluda, milline sissemakse summa sobib kõige paremini.

Mogo autolaenude puhul ei ole esmane sissemakse kohustuslik, kuid see võib vähendada kuumaksete suurust ja lühendada laenu tagasimakse perioodi. Kui klient soovib laenu saada ilma esmase sissemakseta, siis on see võimalik, kuid sel juhul võib laenu tagasimakse periood olla pikem.

Laenu tagasimakse perioodi jooksul tuleb tasuda igakuist laenumakset, mis koosneb põhiosast ja intressiosast. Laenu intressimäär sõltub laenu suurusest, tagasimakse perioodist ja kliendi krediidivõimekusest. Mogo pakub oma klientidele konkurentsivõimelisi intressimäärasid, mis võimaldavad mugavalt laenu tagasi maksta.

Laenu Summa ja Intressimäär

Mogo Autolaenud pakuvad laenusummasid alates 500 eurost kuni 15 000 euroni. Laenusumma võib olla kuni 100% auto turuväärtusest. See tähendab, et klient ei pea ise sissemakset tegema. Laenuperiood ulatub kuni 84 kuuni, võimaldades paindlikku tagasimaksete graafikut.

Intressimäärad algavad 5,9% ja sõltuvad laenusummast, laenuperioodist ning kliendi krediidivõimekusest. Näiteks laen summas 4500 eurot, tähtajaga 5 aastat, intressiga 1,99%, on krediidi kulukuse määr 23,9%, igakuine laenu tagasimakse 124,05 eurot ning laenu tagasimakse summa kokku 8931,62 eurot.

Mogo Autolaenud pakuvad kliendile paindlikke laenutingimusi ja konkurentsivõimelisi intressimäärasid. Mogo Autolaenud on hea valik klientidele, kes soovivad osta uut või kasutatud autot ning vajavad selleks laenu. Mogo autolaenud on saadaval ka ilma tagatiseta, kuid sel juhul on laenutingimused ja intressimäärad erinevad.

Kliendi Tagasiside

Mogo autolaenude kliendid on jaganud oma kogemusi ja tagasisidet ettevõtte teenuste kohta. Enamik kliente on rahul Mogo teenuste kvaliteediga ning kiire ning professionaalse teenindusega.

Kliendid on kiitnud Mogo paindlikke laenutingimusi, mis võimaldavad neil valida sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi vastavalt nende vajadustele. Samuti on kliendid rõhutanud, et laenutaotlemine on lihtne ja kiire ning nad on saanud laenuotsuse ja raha kätte samal päeval.

Mogo kliendid on rääkinud ka sellest, kuidas autolaen on neile aidanud oma unistuste auto soetada. Paljud kliendid on öelnud, et nad ei oleks ilma Mogo abita suutnud oma unistuste autot osta ning on tänulikud ettevõtte professionaalse teeninduse ja paindlike laenutingimuste eest.

Partnerid ja Asukohad

Partnerid

Mogo on uhke oma partnerite üle, kes pakuvad klientidele laia valikut sõidukeid. Mogo partnerite hulka kuuluvad usaldusväärsed autode müüjad ja edasimüüjad, kellel on pikaajaline kogemus autotööstuses. Partnerite hulka kuuluvad ka sõidukite rentimis- ja liisingufirmad.

Asukohad

Mogo laieneb pidevalt ja pakub oma teenuseid erinevates asukohtades. Mogo kontorid asuvad mitmes erinevas piirkonnas, sealhulgas Eestis, Euroopas, Aasias ja Aafrikas. Mogo kontorid on avatud erinevatel aegadel, et klientidel oleks mugav teenuseid kasutada.

Eestis on Mogo kontorid asukohaga Tallinnas. Kliendid saavad külastada Mogo kontorit, et saada rohkem teavet autolaenude kohta. Mogo Eesti kontorid asuvad ka teistes linnades nagu Tartu, Pärnu ja Narva.

Mogo pakub oma teenuseid ka Kenyas, sealhulgas Nairobi, Eldoret, Kisumu, Nakuru ja Mombasa. Mogo kontorid on avatud erinevatel aegadel, et klientidel oleks mugav teenuseid kasutada.

Mogo partnerid asuvad erinevates kohtades üle maailma. Kliendid saavad külastada Mogo partnerite müügikohti, et leida endale sobiv sõiduk. Mogo partnerid asuvad erinevates linnades, sealhulgas Nairobi, Eldoret, Kisumu, Nakuru ja Mombasa. Lisaks pakuvad Mogo partnerid teenuseid ka Euroopas, Aasias ja Aafrikas.

Laenu Taotlemine

Mogo autolaenude taotlemine on kiire ja lihtne protsess. Selleks, et taotleda laenu oma unistuste auto jaoks, peab klient esitama teatud dokumente ja täitma taotlusvormi Mogo veebisaidil.

Pangaväljavõte

Mogo autolaenu taotlemisel on vajalik esitada pangaväljavõte, mis näitab viimase kolme kuu jooksul tehtud tehinguid. Selleks, et Mogo saaks hinnata taotleja rahalisi võimalusi, peab klient esitama oma pangakonto väljavõtte.

Laenu Heakskiit

Kui kliendi taotlus on esitatud koos vajalike dokumentidega, hindab Mogo taotleja krediidivõimet. Kui kõik on korras, annab Mogo laenu heakskiidu. Laenu heakskiitmisel saab klient teada, milline on tema laenu summa, intressimäär ja tagasimakse periood.

Mogo ja Boda Boda

Mogo autolaenud on suurepärane võimalus soetada endale unistuste auto. Kuid Mogo laenud ei piirdu ainult autodega. Mogo on laiendanud oma teenuseid ka teistele transpordivahenditele, sealhulgas boda bodadele.

Boda boda on Aafrika mototeenuste valdkonnas tuntud nimi. Need on mootorrattad, mida kasutatakse peamiselt inimeste ja kaupade transportimiseks. Boda bodade kasutamine on kiire, mugav ja taskukohane viis liikumiseks, eriti linnades, kus liiklusummikud on tavalised.

Mogo on mõistnud boda bodade tähtsust ja on seetõttu laiendanud oma teenuseid, et aidata inimestel soetada endale boda boda. Mogo boda boda laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Laenud on tagatiseta ja laenusummad ulatuvad kuni 15 000 euroni.

Mogo boda boda laenud on paindlikud ja kohandatavad vastavalt kliendi vajadustele. Laenuperioodid võivad ulatuda kuni 5 aastani ning intressimäärad on konkurentsivõimelised. Lisaks sellele on Mogo boda boda laenud lihtsad ja kiired taotleda.