RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

MoneyZen

sisukaart

MoneyZen on 2014. aastal Eestis asutatud ühisrahastusportaal, mis on üks Põhjamaade eelistatuimaid ja usaldusväärsemaid ettevõtteid. Alates asutamisest on MoneyZen pakkunud laenude ja investeerimise võimalusi nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

MoneyZen on asutatud Tallinnas ning tegutseb Finantsinspektsiooni järelevalve all. Ettevõte järgib konservatiivset krediidipoliitikat, mis tähendab seda, et laenu soovijad läbivad väga põhjaliku sõelumise ja laenu saavad vaid maksejõulised laenajad.

MoneyZen on tuntud oma paindlike laenutingimuste poolest. Laenutaotlejad saavad valida laenuperioodi, intressimäära ja laenusumma vahemikus 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperioodiks saab valida 6 kuni 60 kuud.

MoneyZen on võimalus investeerida ka eraisikuna või juriidilise isiku kaudu. Investeerimine toimub laenulepingutesse, mille laenuvõtjad koos intressidega tagasi maksavad. Investeeringu intress on keskmiselt 18,14%.

MoneyZen on üks Põhjamaade eelistatuimaid ühisrahastusplatvorme. Ettevõte on tuntud oma usaldusväärsuse ja läbipaistvuse poolest. MoneyZen on kohustunud tagama, et kõik laenud oleksid maksejõuliste laenajate poolt tagatud.

Laenud ja Laenutingimused

MoneyZen pakub laenuvõimalusi tagatiseta tarbimislaenudest kuni refinantseerimislaenudeni välja. Laenud on mõeldud nii eraisikutele kui ka ettevõtetele.

Tarbimislaen

Tarbimislaen on mõeldud igapäevaste kulutuste katmiseks, nagu kodumasinate ost, remont või puhkusereis. MoneyZen pakub tarbimislaene summas 400-10 000 eurot, mille tagasimakseperiood on kuni 3 aastat. Laenu intressimäär sõltub laenuvõtja krediidivõimekusest ja valitud laenuperioodist. Lisaks laenusummale tuleb tasuda lepingutasu ja haldustasu.

Autolaen

MoneyZen pakub ka autolaene, mis on mõeldud uue või kasutatud auto ostuks. Laenusumma võib ulatuda kuni 10 000 euroni ja tagasimakseperiood kuni 5 aastat. Laenu intressimäär sõltub laenuvõtja krediidivõimekusest ja valitud laenuperioodist. Lisaks laenusummale tuleb tasuda lepingutasu ja haldustasu.

Ärilaen

Ettevõtetele pakub MoneyZen ärilaene, mis on mõeldud investeeringuteks, laovarude täiendamiseks või muudeks ettevõtlusega seotud kulutusteks. Laenusumma võib ulatuda kuni 100 000 euroni ja tagasimakseperiood kuni 5 aastat. Laenu intressimäär sõltub laenuvõtja krediidivõimekusest ja valitud laenuperioodist. Lisaks laenusummale tuleb tasuda lepingutasu ja haldustasu.

Refinantseerimislaen

Refinantseerimislaen on mõeldud olemasolevate laenude refinantseerimiseks. MoneyZen pakub refinantseerimislaene summas kuni 10 000 eurot ja tagasimakseperiood kuni 5 aastat. Refinantseerimislaenu intressimäär sõltub laenuvõtja krediidivõimekusest ja valitud laenuperioodist. Lisaks laenusummale tuleb tasuda lepingutasu ja haldustasu.

MoneyZen laenulepingu sõlmimiseks peab laenuvõtja olema vähemalt 18-aastane ja omama piisavat krediidivõimekust. Enne laenu andmist kontrollib MoneyZen laenuvõtja krediidiskoori ja krediidivõimekust. Laenamiseks tuleb esitada taotlus MoneyZeni veebilehel. MoneyZen pakub sobivat laenu erinevate vajaduste ja eelarvete jaoks.

Krediidi kulukuse määr (KKM) on MoneyZen laenude puhul vahemikus 20,01% kuni 38,22%. KKM sisaldab laenuintressi, lepingutasu ja haldustasu. Laenuvõtja peab arvestama, et laenu tagasimaksmine on kohustuslik ning laenulepingu rikkumisel võib kaasneda tagasimaksmisega seotud lisakulud.

MoneyZen on usaldusväärne laenufirma, mis pakub laenuvõimalusi erinevateks vajadusteks.

Laenu Taotlemine

MoneyZen pakub lihtsat ja kiiret tagatiseta laenu taotlemise protsessi. Laenu taotlemine toimub internetipangas, kus klient peab täitma taotlusvormi ning esitama isikut tõendava dokumendi ja konto väljavõtte.

Laenutaotluse esitamiseks peab klient olema vähemalt 18-aastane, omama Eesti Vabariigi kodakondsust või elamisluba ning omama regulaarset sissetulekut. Laenusumma võib olla vahemikus 400 kuni 10 000 eurot ning tagasimakseperiood 3 kuud kuni 3 aastat.

Laenutaotluse esitamiseks peab klient logima sisse MoneyZeni internetipanka, valima sobiva laenusumma ja tagasimakseperioodi ning täitma taotlusvormi. Pärast taotluse esitamist hindab MoneyZen taotleja krediidivõimekust ning teavitab taotlejat laenutaotluse tulemustest.

Kliendi isikut tõendav dokument peab olema kehtiv ning sisaldama fotot ning isikukoodi. Konto väljavõte peab olema vähemalt kolme kuu pikkune ning sisaldama ülevaadet klienti teenivatest sissetulekutest ja väljaminekutest.

Investeerimine MoneyZenis

MoneyZen pakub investoritele võimalust teenida head tootlust, investeerides tarbimislaenudesse. Platvormil on investoritele palju erinevaid investeerimisvõimalusi, mis võimaldavad neil valida sobiva riskitaseme ja tootluse vahel.

Investeerimisvõimalused

MoneyZen pakub investoritele erinevaid investeerimisvõimalusi, sealhulgas lühiajalisi ja pikaajalisi laenuperioode ning erinevaid laenutooteid. Investorid võivad valida erinevate laenude vahel, mis vastavad nende riskitaluvusele ja investeerimisportfelli strateegiale.

Investeerimiseks

Investeerimine MoneyZenis on lihtne ja mugav. Investorid saavad alustada investeerimist juba alates 20 eurost ning platvorm pakub erinevaid investeerimisvõimalusi, mis võimaldavad investoritel teenida head tootlust suhteliselt piiratud riskidega.

Investorid saavad kasutada platvormi automaatset investeerimisteenust, mis võimaldab neil investeerida automaatselt vastavalt eelnevalt määratud kriteeriumidele. See tagab investoritele meelerahu ja vähendab investeerimisega seotud stressi.

Investeerida Laenudesse

MoneyZen võimaldab investoritel investeerida tarbimislaenudesse, mis pakuvad head tootlust ja piiratud riske. Investorid saavad teenida intressimakseid laenuvõtjatelt ning platvorm tagab, et laenud on hoolikalt valitud ja tagatud.

MoneyZen on usaldusväärne ühisrahastusplatvorm, mis pakub investoritele palju erinevaid investeerimisvõimalusi ja tagab, et nende investeeringud on turvalised ja tootlikud.

MoneyZen ja Teised Laenufirmad

MoneyZen on Eesti üks populaarsemaid laenude ja investeerimise ühisrahastusplatvorme. Kuidas aga MoneyZen võrdleb teiste laenufirmadega nagu Omaraha, Bondora, Laen.ee või Kreditex?

Omaraha oli üks esimesi ühisrahastusplatvorme Eestis, kuid lõpetas tegevuse 2017. aastal. Omaraha pakkus sarnaselt MoneyZenile võimalust nii laenamiseks kui ka investeerimiseks. Omaraha laenud olid aga kõrgema riskitasemega kui MoneyZenil ning Omaraha investeerimisportfellid olid vähem hajutatud.

Bondora on üks suurimaid ühisrahastusplatvorme Euroopas ning pakub võimalust investeerida nii laenudesse kui ka investeerimisportfellidesse. Bondora laenud on aga kõrgema riskitasemega kui MoneyZenil ning Bondora investeerimisportfellid on vähem hajutatud.

Laen.ee on Eesti üks vanimaid laenufirmasid ning pakub laene nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Laen.ee laenud on aga kõrgema intressiga kui MoneyZenil ning Laen.ee ei paku võimalust investeerida.

Kreditex on Eesti laenufirma, mis pakub laene nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Kreditexi laenud on aga kõrgema intressiga kui MoneyZenil ning Kreditex ei paku võimalust investeerida.

Laenu Maksepuhkus ja Kulud

MoneyZen pakub oma klientidele laenu maksepuhkust, mis võib olla kasulik, kui tekivad makseraskused. Maksepuhkuse ajaks peatub laenu põhiosamaksete tasumise kohtustus, kuid laenu intressi- ja haldustasu makseid tuleb siiski edasi maksta. Maksepuhkuse taotlemiseks võidakse paluda esitada pangakonto väljavõtted.

Laenu kulud sõltuvad laenusummast ja laenuperioodist. Näiteks, kui võtta laenu summas 450 eurot ja laenuperioodiks on 30 päeva, siis laenu kulud on 67,5 eurot. Kui võtta laenu summas 500 eurot ja laenuperioodiks on 30 päeva, siis laenu kulud on 75 eurot. Kui laenusumma on suurem, näiteks 10 000 eurot, siis laenu kulud võivad ulatuda kuni 4593 eurotini.

Laenu kulude hulka kuuluvad intressimaksed, laenu haldustasu, lepingutasu ja ZenFundi makse. Intressimaksed arvutatakse laenujäägilt ja laenu perioodi pikkuselt. Laenu haldustasu on tasu laenu haldamise eest. Lepingutasu on tasu laenulepingu sõlmimise eest. ZenFundi makse on tasu laenu väljamaksmise eest.

MoneyZen ja Töö

MoneyZen on ühisrahastusplatvorm, mis pakub laenude võtmise ja investeerimise võimalusi nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele. Platvormil on konservatiivne krediidipoliitika ning laenu saavad vaid maksejõulised laenajad.

MoneyZen ei ole otseselt seotud töö ja ametiga, kuid see võib olla kasulik töötavatele inimestele, kes soovivad investeerida oma igakuist sissetulekut. Investeerimine MoneyZen’i kaudu võib olla hea viis raha kasvatamiseks ja passiivse sissetuleku teenimiseks.

MoneyZen’i kaudu investeerimiseks ei ole vaja erilisi oskusi ega teadmisi. Platvorm pakub erinevaid investeerimisvõimalusi, mille hulka kuuluvad näiteks tagatiseta laenud, kinnisvaralaenud ja ettevõtete laenud. Investeerimiseks on vaja vaid valida sobiv laenuprojekt ja investeerida sellele summa vastavalt oma võimalustele.

MoneyZen’i kaudu investeerimine võib olla kasulik ka neile, kes soovivad suurendada oma igakuist sissetulekut. Investeerimise tulu võib olla kõrgem kui pangahoiuse või -deposiidi oma ning seetõttu võib see olla hea võimalus raha kasvatamiseks.

MoneyZen ja Haridus

MoneyZen pakub ka hariduslaene, mis on suurepärane võimalus katta õppemaksu ja muid haridusega seotud kulusid. Hariduslaen on lihtne ja mugav viis rahastada oma haridusteed ning investeerida oma tulevikku.

MoneyZen hariduslaenud on paindlikud ja pakuvad laias valikus tagasimaksevõimalusi, mis sobivad erinevatele eelarvetele. Laenuperiood on kuni 5 aastat ja intressimäär on fikseeritud, mis tähendab, et laenumakse on alati sama. Laenud on saadaval nii eraisikutele kui ka juriidilistele isikutele.

Hariduslaenu taotlemine on lihtne ja kiire protsess. Taotluse saab esitada MoneyZen veebilehel ning vastus laenutaotlusele saabub tavaliselt mõne tunni jooksul. Laenulepingu sõlmimine on samuti lihtne ja mugav ning toimub täielikult veebis.

MoneyZen hariduslaenud on suurepärane võimalus investeerida oma tulevikku ning tagada oma hariduse rahastamine. ZenFundi makse aitab tagada, et laenud on alati kättesaadavad ning investeerimine on turvaline.

Laenud ja Virtuaalkonto

MoneyZen pakub oma klientidele laenude võtmiseks virtuaalkontot, mis on kiire ja mugav viis raha hoiustamiseks ja kasutamiseks. Virtuaalkonto võimaldab klientidel hoiustada oma raha ja kasutada seda MoneyZen laenude tagasimaksmiseks või uute laenude võtmiseks.

Virtuaalkonto avamine on lihtne ja kiire protsess, mis võimaldab klientidel raha hoiustada ja kasutada seda vajadusel. Kliendid saavad oma virtuaalkontole raha kanda pangalingi või ülekandega ning kasutada seda MoneyZen laenude tagasimaksmiseks või uute laenude võtmiseks.

MoneyZen virtuaalkonto on turvaline ja usaldusväärne viis raha hoiustamiseks ja kasutamiseks. Kliendid saavad oma virtuaalkonto seadeid hõlpsasti hallata ja raha liigutada vastavalt oma vajadustele.