RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

NAGA

sisukaart

NAGA on kauplejate seas populaarne sotsiaalse kauplemise platvorm, mis võimaldab kauplejatel kaubelda CFD-dega. Platvorm on tuntud oma kasutajasõbralikkuse poolest, mis teeb kauplemise platvormil toimetamise lihtsaks ka algajatele kauplejatele.

NAGA pakub kauplejatele võimalust kaubelda erinevate finantsinstrumentidega, sealhulgas vahetuskursid, indeksid, võlakirjad, aktsiad, futuurid ja toorained. Platvormi sotsiaalne faktor muudab kauplemise tunduvalt arusaadavamaks kõigile kauplejatele.

NAGA platvorm pakub kauplejatele selgeid graafikuid ja tööriistu, mis aitavad kauplejatel paremini mõista finantsturgude dünaamikat. Platvormi kasutajad saavad ka jälgida teiste kauplejate tehinguid ja jagada oma kauplemisstrateegiaid.

NAGA platvormi klienditugi on saadaval 24/7, et aidata kauplejatel lahendada kõikvõimalikke probleeme ja küsimusi. Platvormi turvalisus on tagatud tänu kaasaegsele tehnoloogiale, sealhulgas andmekaitsele ja krüptimisele.

Kauplemiseks Saadaolevad Varad

NAGA platvormil on saadaval üle 1000 erineva varaga kauplemise võimalus. Siiski tuleb meeles pidada, et nagu teistel kauplemisplatvormidel, näiteks eTorol, põhineb ka NAGA CFD-dega kauplemine hinnavahelepingutel. See tähendab, et kaubeldakse võimendusega ja tehingud toimuvad kaupleja ja maakleri vahel.

Aktsiad Ja Indeksid

NAGA platvormil saab kaubelda paljude erinevate aktsiatega, sealhulgas USA ja Londoni börsidel noteeritud ettevõtete aktsiatega. Lisaks on saadaval ka indeksid nagu FTSE 250 ja S&P 500, mis võimaldavad kauplejatel kaubelda laiemate turusegmentidega.

Valuutad

NAGA platvormil on saadaval lai valik valuutapaare, mis võimaldab kauplejatel kaubelda erinevate valuutade nõudluse ja pakkumisega. Valuutaturg on üks suurimaid finantsturge maailmas, mille päevane kauplemismaht ulatub triljonitesse dollaritesse.

Toormed Ja Metallid

Kauplemisplatvormil NAGA on saadaval ka erinevad toormed ja metallid, sealhulgas kuld, hõbe, nafta, maagaas, nisu ja mais. Toorainete hinnad võivad kõikuda sõltuvalt nende nõudlusest ja pakkumisest turul.

ETF-id Ja Futuurid

NAGA platvormil on ka saadaval erinevad ETF-id ja futuurid. ETF-id võimaldavad kauplejatel kaubelda laiemate turusegmentidega, samas kui futuurid võimaldavad kauplejatel spekuleerida tulevaste hindade muutuste üle erinevates varades.