RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Omega Laen

sisukaart

Omega Laen AS on Eesti laenuandja, mis pakub laene kinnisvara tagatisel. Ettevõte asub Tallinnas aadressil Narva mnt 13, kus asub ka nende peakontor. Omega Laen AS on tegutsenud juba 14 aastat ning on tuntud oma usaldusväärsuse ja professionaalsuse poolest.

Omega Laen AS pakub laenu kinnisvara tagatisel, mis on sobilik nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Laenud on saadaval nii Eestis kui ka Lätis, kus asub nende filiaal Klaipedas. Ettevõte on tuntud oma paindlikkuse poolest – laenutingimused on kohandatud vastavalt kliendi vajadustele.

Omega Laen AS pakub ka refinantseerimisteenust, mis võimaldab kliendil kokku hoida raha ning vähendada oma igakuiseid makseid. Kliendid saavad taotleda refinantseerimisteenust, kui neil on juba olemas laen kinnisvara tagatisel.

Omega Laen AS on osalenud erinevatel messidel ja näitustel, et tutvustada oma teenuseid laiemale publikule. Ettevõte on aktiivselt reklaaminud oma teenuseid erinevates meediakanalites, sealhulgas televisioonis ja raadios.

Omega Laen AS on spetsialiseerunud kinnisvaralaenudele ning on saavutanud selles valdkonnas suure kogemuse. Ettevõtte professionaalne meeskond tagab kliendi jaoks parima teenuse ning aitab neil leida sobiva laenulahenduse vastavalt nende vajadustele.

Laenutüübid

Omega Laen pakub mitmeid erinevaid laenutüüpe vastavalt kliendi vajadustele. Järgnevalt on toodud lühikirjeldused iga laenutüübi kohta.

Hüpoteeklaen

Hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on kinnisvara. Omega Laen pakub hüpoteeklaenu alates 5000 eurost kuni 2 miljoni euroni. Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 20 aastat. Laenuvõimalus sõltub kinnisvara turuväärtusest ja kliendi maksevõimest.

Ärilaen

Ärilaen on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad laenu võtta oma äritegevuse finantseerimiseks. Omega Laen pakub ärilaenu alates 5000 eurost kuni 2 miljoni euroni. Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 10 aastat.

Ehituslaen

Ehituslaen on mõeldud kinnisvara ehitamiseks või renoveerimiseks. Omega Laen pakub ehituslaenu alates 5000 eurost kuni 2 miljoni euroni. Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 20 aastat. Laenu saamiseks on vajalik ehitusprojekti esitamine.

II Järjekoha Hüpoteeklaen

II järjekoha hüpoteeklaen on laen, mille tagatiseks on juba olemasolev hüpoteeklaen. Omega Laen pakub II järjekoha hüpoteeklaenu alates 5000 eurost kuni 2 miljoni euroni. Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 20 aastat.

Refinantseerimine

Refinantseerimine on võimalus võtta uus laen, et tasuda tagasi olemasolevaid laene. Omega Laen pakub refinantseerimist kinnisvara tagatisel alates 5000 eurost kuni 2 miljoni euroni. Laenu tagasimakseperiood võib olla kuni 20 aastat. Refinantseerimise eesmärk on saavutada madalam intressimäär ja paremad laenutingimused.

Laenu Tagasimakse Graafikud

Omega Laen pakub laenajatele võimalust valida kahe erineva tagasimakse graafiku vahel: bullet-graafiku ja annuiteetgraafiku. Mõlemad graafikud on loodud selleks, et muuta laenu tagasimaksmine lihtsamaks ja paindlikumaks.

Bullet-Graafik

Bullet-graafik on tagasimakse graafik, kus laenu põhiosa tagastatakse ühekordse maksega laenuperioodi lõpus. Bullet-graafiku kasutamine võimaldab laenajal maksta ainult intressimakseid laenuperioodi jooksul ja lükata laenu põhiosa tagasimaksmist edasi.

Bullet-graafiku kasutamise eeliseks on madalam intressimäär, mis tähendab, et laenajad saavad säästa raha intressimaksetelt. Kuid tuleb meeles pidada, et laenu põhiosa tagasimaksmine toimub ühekordse maksega laenuperioodi lõpus, mis võib olla suurem summa kui intressimaksed.

Annuiteetgraafik

Annuiteetgraafik on tagasimakse graafik, kus laenu tagastatakse võrdsete maksetena laenuperioodi jooksul. Annuiteetgraafiku kasutamine võimaldab laenajal teada täpselt, kui palju ta peab igakuiselt tagasi maksma, sealhulgas nii intressi kui ka laenu põhiosa.

Annuiteetgraafiku kasutamine võib olla mugavam, kuna laenu tagasimaksmine on jaotatud võrdseteks osadeks. Kuid annuiteetgraafiku intressimäär on tavaliselt kõrgem kui bullet-graafiku intressimäär, mis tähendab, et laenajad peavad maksma rohkem intressimakseid.

Laenu Kasutamine

Omega Laen pakub laenu kinnisvara tagatisel erinevateks otstarveteks. Laenu saab kasutada maatüki ostmiseks või äripindade ostmiseks.

Maatüki Ostmiseks

Omega Laen võimaldab laenu kasutamist maatüki ostmiseks. Laenu saab kasutada nii eraisik kui ka ettevõte. Laenu taotlemisel tuleb esitada maatüki ostu-müügileping ja vajadusel ka muud dokumendid nagu maakatastri väljavõte ja hindamisakt. Laenu suurus ja intressimäär sõltuvad tagatise väärtusest ja laenu taotleja maksevõimest.

Äripindade Ostmiseks

Omega Laen pakub laenu kasutamist äripindade ostmiseks. Laenu saab kasutada nii eraisik kui ka ettevõte. Laenu taotlemisel tuleb esitada ostu-müügileping ja vajadusel ka muud dokumendid nagu äripinna plaan ja hindamisakt. Laenu suurus ja intressimäär sõltuvad tagatise väärtusest ja laenu taotleja maksevõimest.

Omega Laen pakub ka etapiviisilist rahastamist, kus laenu väljastatakse järk-järgult vastavalt ehituse etappidele. Etapiviisilise rahastamise korral tuleb esitada ehitusluba ja ehitusprojekt.

Laenu võtmisel tuleb seada hüpoteek laenuasutuse kasuks. Omega Laenil on õigus nõuda tagatise müümist, kui laenu tagasimaksmine venib liiga pikaks.

Muud Olulised Aspektid

Omega Laen on kinnisvara tagatisel laenude spetsialist, kes pakub laenuteenuseid nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. Ettevõte on saavutanud oma kliendibaasi tänu oma konkurentsivõimelisele intressimäärale, paindlikele tagasimaksevõimalustele ja kiirele laenutaotluste töötlemisele.

Kui klient soovib laenu taotleda, peab ta esmalt esitama oma kinnisvara hinnangu Tartu hindajalt. Hindamisakt on vajalik selleks, et Omega Laen saaks kindlaks teha, kui suures ulatuses on võimalik antud kinnisvara tagatisel laenu anda. Omega Laen nõuab, et kinnisvara turuväärtus oleks vähemalt 30 000 eurot.

Laenu taotlemise protsess on kiire ja lihtne. Kliendid saavad taotluse esitada veebilehel või kohapeal ettevõtte kontoris. Pärast taotluse esitamist hindab Omega Laen kliendi taotluse ja annab vastuse laenutaotluse kohta 24 tunni jooksul.

Omega Laen ei nõua kliendilt puhkusele jäämist, kui ta ei soovi laenu tagasi maksta. Samuti ei ole kliendil kohustust kasutada laenu kindlal otstarbel. Kliendil on vabadus valida, kuidas ta laenuraha kasutab.

Kliendil on kohustus tagada, et tema laen oleks tagastatud õigeaegselt vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele. Kui klient ei suuda laenu tagasi maksta, võib Omega Laen võtta kasutusele õiguslikud meetmed, et tagada laenuraha tagasimaksmine.