RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Paybis

sisukaart

Paybis on üks juhtivaid krüptovaluutavahetuse platvorme, mis võimaldab kasutajatel osta ja müüa krüptoraha oma pangakaardiga. Platvorm on loodud selleks, et muuta Bitcoini ja teiste suuremate krüptorahade ostmine ja müümine lihtsaks ja mugavaks.

Paybis pakub kasutajatele läbipaistvat ja usaldusväärset teenust, mis on täielikult reguleeritud ja litsentseeritud. Platvorm tagab, et kõik tehingud on turvalised, kiired ja lihtsad ning kasutajate isikuandmed on kaitstud krüptorahade ostu ja müügi ajal.

Kasutajad saavad Paybisi platvormil osta ja müüa mitmeid suuri krüptorahasid, nagu Bitcoin, Ethereum, Litecoin ja teised. Platvormi liides on lihtne ja intuitiivne, mis muudab krüptoraha ostu ja müügi lihtsaks ka algajatele kasutajatele.

Paybis on ka läbipaistev, pakkudes kasutajatele täielikku teavet krüptoraha kursi ja tasude kohta. Platvorm pakub ka suurepärast kliendituge, mis on saadaval 24/7, et aidata kasutajatel lahendada kõiki küsimusi ja probleeme.

Bitcoini Ostmise Protsess

Paybis on üks lihtsamaid viise bitcoini ostmiseks Eestis. Bitcoini ostmise protsess Paybisega on kiire ja turvaline ning võimaldab kasutajatel osta bitcoine ühe mitmest erinevast makseviisist.

Kasutajad saavad osta bitcoine Paybisega kasutades järgmisi makseviise:

  • Krediit- või deebetkaart
  • Pangaülekanne

Krediit- või deebetkaardi kasutamisel on bitcoini ostmise protsess väga lihtne. Kasutaja peab sisestama oma kaardi andmed ja kinnitama tehingu. Paybis aktsepteerib Visa ja Mastercard krediit- ja deebetkaarte.

Pangaülekande kasutamisel peab kasutaja esmalt valima oma panga ja seejärel järgima juhiseid, et teha ülekanne Paybise kontole. Pangaülekande kasutamine võib võtta veidi kauem aega kui krediit- või deebetkaardi kasutamine.

Paybis aktsepteerib mitmeid erinevaid fiat-valuutasid, sealhulgas eurosid. See tähendab, et kasutajad saavad bitcoine osta otse oma kodumaise valuutaga.

Bitcoini ostmise protsess Paybisega on turvaline ja kiire ning võimaldab kasutajatel osta bitcoine mitmest erinevast makseviisist.

Kuidas Kasutada Paybisi Rahakotti

Paybis on platvorm, mis võimaldab Bitcoini ostmist ja müümist oma pangakaardiga. Kuid Paybis pakub ka oma rahakotti, mis on mõeldud Bitcoini krüptomüntide hoidmiseks. Paybisi rahakott võimaldab Bitcoini hoida turvaliselt ja mugavalt ühes kohas. Järgnevalt on toodud juhised, kuidas kasutada Paybisi rahakotti.

Rahakoti Loomine

Paybisi rahakoti loomine on lihtne ja kiire protsess. Selleks tuleb Paybisi veebisaidile sisse logida ja valida “Rahakott” sektsioon. Seejärel tuleb valida “Loo uus rahakott” ja sisestada oma e-posti aadress ja parool. Pärast seda tuleb järgida juhiseid ja kinnitada oma konto.

Bitcoini Saatmine Ja Vastuvõtmine

Paybisi rahakoti kasutamine Bitcoini saatmiseks ja vastuvõtmiseks on lihtne protsess. Selleks tuleb valida “Saada” või “Vasta” sektsioon vastavalt sellele, kas soovitakse Bitcoini saata või vastu võtta. Seejärel tuleb sisestada vastav Bitcoini aadress ja summa ning kinnitada tehing.

Rahakoti Haldamine

Paybisi rahakoti haldamine on lihtne protsess, mis võimaldab Bitcoini hoida turvaliselt ja mugavalt ühes kohas. Selleks tuleb valida “Haldamine” sektsioon, kus on võimalik muuta oma rahakoti seadeid, vaadata oma tehingute ajalugu ja kontrollida oma rahakoti saldo.