RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Raha24

sisukaart

Raha24 on tagatiseta väikelaenu väljastamisele spetsialiseerunud krediidiandja, millel on kogemusi alates 2006. aastast. Ettevõte tegutseb Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel ning on aidanud üle 105 000 rahuloleva kliendi.

Raha24 peakontor asub Tallinnas aadressil Pronksi 19, Tallinn 10124. Ettevõtte reg. nr on 12894328 ja kogu sisu on kaitstud autoriõigusega.

Raha24 pakub tagatiseta väikelaenu summas 100 € kuni 5,000 € ja laenuperioodi pikkusega 2 kuni 50 kuud. Laenu saab taotleda mugavalt internetis Raha24 iseteeninduses. Uue kliendina saad tagatiseta väikelaenu taotleda, kui registreerid end Raha24 kasutajaks. Raha24 iseteeninduses saab valida sobiva laenusumma, perioodi ning maksekuupäeva. Samuti saab valida, kas alustad osamaksetega kohe või kaks kuud hiljem.

Raha24 on usaldusväärne krediidiandja, kes pakub oma klientidele kiiret ja mugavat teenust ning on aidanud paljusid inimesi oma rahaliste probleemide lahendamisel.

Laenutüübid

Raha24 pakub laenutüüpe, mis sobivad erinevateks vajadusteks. Siin on mõned laenutüübid, mida Raha24 pakub:

Väikelaen ja Kiirlaen

Väikelaenud ja kiirlaenud on mõeldud lühiajalisteks finantseerimisvajadusteks. Väikelaenud võimaldavad laenata kuni 5000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Kiirlaenud võimaldavad laenata kuni 1000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 12 kuud. Raha24 väikelaenud ja kiirlaenud on tagatiseta laenud, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Ärilaen

Ärilaen on mõeldud ettevõtetele, kes vajavad rahalist tuge oma äriideede elluviimiseks. Raha24 ärilaen võimaldab laenata kuni 15 000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Ärilaen on tagatisega laen, mis tähendab, et laenu saamiseks on vaja tagatist.

Tarbimislaen

Tarbimislaen on mõeldud igapäevaste kulutuste katmiseks, näiteks kodumasinate ostmiseks või remondiks. Raha24 tarbimislaenud võimaldavad laenata kuni 5000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Tarbimislaen on tagatiseta laen, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Remondilaen

Remondilaen on mõeldud kodu remondiks või renoveerimiseks. Raha24 remondilaenud võimaldavad laenata kuni 5000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Remondilaen on tagatiseta laen, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Reisilaen

Reisilaen on mõeldud reisimiseks või puhkuseks. Raha24 reisilaenud võimaldavad laenata kuni 5000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Reisilaen on tagatiseta laen, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Pulmalaen

Pulmalaen on mõeldud abiellujatele, kes soovivad oma pulmi korraldada unistuste viisil. Raha24 pulmalaenud võimaldavad laenata kuni 5000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Pulmalaen on tagatiseta laen, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Terviselaen

Terviselaen on mõeldud tervisega seotud kulude katmiseks, näiteks hambaravi või ilukirurgia jaoks. Raha24 terviselaenud võimaldavad laenata kuni 5000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Terviselaen on tagatiseta laen, mis tähendab, et laenu saamiseks ei ole vaja tagatist.

Autolaen

Autolaen on mõeldud auto ostmiseks või remondiks. Raha24 autolaenud võimaldavad laenata kuni 15 000 eurot ning tagasimakseperiood võib olla kuni 60 kuud. Autolaen on tagatisega laen, mis tähendab, et laenu saamiseks on vaja

Laenutingimused

Raha24 pakub laenutingimusi, mis sobivad erinevatele finantsvajadustele. Laenutingimuste hulka kuuluvad laenusumma, periood, intressimäär, tagasimaksete summa ja makstav kogusumma. Laenutingimused on selged ja läbipaistvad ning sisaldavad kõiki vajalikke andmeid.

Laenusumma ulatub kuni 5000 euroni ning laenuperiood võib olla kuni 60 kuud. Intressimäär on alates 2% kuus ning fikseeritud intressimäära võimalus on saadaval. Krediidi kulukuse määr varieerub vahemikus 27,24% kuni 50%.

Laenutaotlus on lihtne ja kiire ning seda saab esitada veebilehe kaudu. Laenuandja ei nõua laenutaotluse esitamisel konto väljavõtet ja võimaldab valida ise, millal laenumakseid alustada. Personaalne intress arvutatakse vastavalt krediidivõimekusele ja maksekäitumisele.

Laenulepingu sõlmimisel tuleb tasuda lepingutasu vastavalt laenusummale. Haldustasud puuduvad ja maksepuhkuse võimalus on saadaval kuni 6 kuud. Laenuperioodi jooksul on võimalik teha maksepuhkust ja muuta maksekuupäeva vastavalt vajadusele.

Laenutingimuste täitmiseks peab laenusaaja olema vähemalt 18-aastane füüsiline isik, kelle netosissetulek on vähemalt 600 € kuus. Laenutaotlejal peab olema alaline elukoht Eesti Vabariigis ning puuduvad kehtivad maksehäired.

Klienditeenindus ja Iseteenindus

Raha24 pakub oma klientidele mitmekülgset klienditeenindust ja mugavat iseteenindust. Klienditeenindus on avatud iga päev, tööpäeviti kl 8.30-19.00 ja nädalavahetuseti kl 8.30-17.00. Kui klient vajab abi või tahab esitada küsimusi, võib ta pöörduda Raha24 klienditeeninduse poole telefonil +372 662 0502 või e-posti aadressil [email protected].

Raha24 iseteenindus võimaldab klientidel mugavalt ja kiirelt taotleda laenu ning hallata oma laenulepingut. Uue kliendina saab tagatiseta väikelaenu taotleda, kui registreeritakse end Raha24 kasutajaks. Iseteeninduses saab valida sobiva laenusumma, perioodi ning maksekuupäeva. Samuti saab valida, kas alustada osamaksetega kohe või kaks kuud hiljem. Iseteeninduses saab muuta ka oma maksegraafikut, vaadata laenulepingut, jälgida maksete ajalugu ja palju muud.

Raha24 iseteenindus on turvaline ja töökindel. Liigseid andmeid ei pärita ning teenus on avatud 24/7. Laenu taotlemine ja laenu saamine on kiire ja lihtne ning klient saab kiire vastuse taotlusele.

Raha24 tagab oma klientidele kvaliteetse teenuse ning personaalse intressi alates 2%. Laenulimiidi saab valida vastavalt oma vajadustele ja soovidele ning vajadusel on võimalik lisalaenu taotleda. Raha24 pakub tarbijakrediiti ning tagatiseta laenu kuni 5000 eurot.

Klienditeeninduse ja iseteeninduse kasutamiseks on vajalik Eesti kodakondsus ja/või alaline elukoht Eesti Vabariigis. Kontaktid Raha24 klienditeenindusega leiab nende kodulehelt ning klienditoele saab pöörduda ka e-posti aadressil [email protected] või EMTA kaudu.

Ettevõtte Turvalisus ja Töökindlus

Raha24 on usaldusväärne ja turvaline finantsteenuse osutaja, mille tegevust reguleerib Finantsinspektsioon. Raha24 tegutseb BB Finance OÜ kaudu, mis on krediidiandja tegevusloa nr 4.1-1/62 alusel. Ettevõte järgib kõiki kehtivaid seadusi ja regulatsioone, et tagada klientide andmete turvalisus ja privaatsus.

Raha24 kasutab oma veebisaidil SSL-sertifikaati, mis tagab kõikide andmete turvalise edastamise. Ettevõte kasutab ka täiendavaid turvameetmeid, et kaitsta klientide andmeid volitamata juurdepääsu eest. Raha24 ei jaga klientide isikuandmeid kolmandatele osapooltele ilma nende nõusolekuta.

Raha24 on ka töökindel finantsteenuse osutaja. Ettevõte pakub laenudele ja krediidikontodele kiiret vastust ning paindlikke tagasimaksevõimalusi. Raha24 laenud sobivad igaks elujuhtumiks ja on kliendi jaoks alati kättesaadavad.

Kliendiuuring ja Tagasiside

Raha24 peab oma teenuste pakkumise ning arendamise juures olulisimaks baasiks klientide tagasisidest tulenevaid järeldusi. Seetõttu korraldab ettevõte regulaarselt tarbijauuringuid, et koguda ja analüüsida klientide tagasisidet ning parendada oma teenuseid vastavalt sellele.

Viimase rahuloluuuringu tulemuste põhjal on Raha24 teenuse kasutajad väga rahul teenuste kiiruse, kvaliteedi ning klienditeenindusega. Uuringus osales kokku 568 inimest ning üle poole vastanutest on Raha24 teenusega väga rahul. Uuringu tulemustega saab tutvuda siin.

Lisaks rahuloluuuringule korraldab Raha24 ka teisi kliendiuuringuid, et saada tagasisidet erinevate teenuste kohta. Näiteks hiljutises uuringus uuriti, mis on Raha24 klientidele väikelaenu taotlemise juures kõige olulisem. Uuringu tulemuste põhjal selgus, et kliendid hindavad kõige enam lihtsat ja kiiret taotlusprotsessi, 24/7 klienditeenindust, automaatset laenude väljastust ning mõistlikku intressimäära. Täpsemalt saab uuringu tulemustega tutvuda siin.

Kliendiuuringud on Raha24 jaoks olulised, sest need võimaldavad ettevõttel saada otsest tagasisidet oma teenuste kohta ning parendada neid vastavalt klientide soovidele ja vajadustele.

Privaatsus ja Küpsised

Raha24 väärtustab oma klientide privaatsust ja kohustub isikuandmete töötlemisel järgima kõiki seadusandlikke nõudeid ning kliendi õigusi. Raha24 isikuandmete töötlemise põhimõtted on kättesaadavad nende kodulehel ning annavad ülevaate sellest, kuidas kogutakse, kasutatakse ja kaitstakse kliendi isikuandmeid.

Raha24 kasutab oma iseteeninduskeskkonnas küpsiseid, mis võimaldavad veebiserveril kasutajaid eristada ning sisaldavad kasutaja isiklikke sirvimisandmeid. Küpsiseid talletatakse kasutaja seadmesse seni, kuni kasutaja on iseteeninduskeskkonnas sisse logitud ning kustutatakse väljalogimisel. Raha24 küpsiste kasutamise tingimused on samuti kättesaadavad nende kodulehel.

Raha24 volitatud töötlejad on kohustatud järgima kõiki seadusandlikke nõudeid ning kliendi õigusi isikuandmete töötlemisel. Raha24 tagab, et volitatud töötlejad kasutavad kliendi isikuandmeid ainult vastavalt Raha24 juhistele ning ei avalda neid kolmandatele isikutele ilma kliendi nõusolekuta.

Laenulepingu Üldtingimused

Raha24 laenulepingu üldtingimused on kehtestatud alates 15.02.2022. Laenulepingu üldtingimused hõlmavad kõiki laenutehinguid, mille Raha24 teeb oma klientidega.

Laenulepingu üldtingimustes määratletakse kõik olulised aspektid, mis on seotud laenutehinguga, sealhulgas laenuperiood, intressimäär, laenu tagasimakse tingimused, laenuandja õigused ja kohustused ning laenuvõtja õigused ja kohustused.

Kliendid saavad tutvuda laenulepingu üldtingimustega Raha24 veebilehel. Lisaks on veebilehel avaldatud ka kasutajatingimused ja hinnakiri. Kasutajatingimused reguleerivad Raha24 kliendikeskkonna kasutamist ning hinnakiri kehtestab laenuandja teenuste hinnad.

Laenulepingu üldtingimused, kasutajatingimused ja hinnakiri on olulised dokumendid, mida kliendid peaksid hoolikalt läbi lugema enne laenulepingu sõlmimist. Kliendid peaksid olema kursis kõigi tingimustega, mis on seotud laenutehinguga, et vältida võimalikke probleeme või arusaamatusi tulevikus.

Lisaks laenulepingu üldtingimustele on Raha24-l ka maksepuhkuse tingimused, mis on kokkuleppeline periood, mille jooksul on laenu osamaksed põhiosa võrra väiksemad. Maksepuhkus on mõeldud ajutiseks meetmeks, et klient rahaliselt keerulise olukorraga paremini hakkama saaks. Maksepuhkus ei vabasta laenusaajat täielikult laenumaksete tasumisest.