RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Svea Finance

sisukaart

Svea Finance on Eesti finantsteenuste pakkuja, mis pakub erinevaid finantseerimis- ja makselahendusi nii era- kui ka äriklientidele. Svea Finance on osa rahvusvahelisest Svea Groupist, mis tegutseb Põhjamaades, Baltikumis ja Poolas.

Svea Finance pakub era- ja äriklientidele erinevaid finantseerimisvõimalusi. Eraklientidele pakutakse väike-, auto- ja remondilaenu, järelmaksu, autoliisingut ja järelmaksu, ostukonto makselahendust e-poodides ning laenude refinantseerimist. Äriklientidele pakutakse peamiselt faktooringut (sh ekspordifaktooringut), arvete ostu, ostukonto makselahendust, halduse ja võlanõude teenuseid.

Svea Finance on tuntud oma efektiivsuse ja usaldusväärsuse poolest. Nende eesmärk on pakkuda klientidele parimaid lahendusi ning aidata neil oma rahalisi eesmärke saavutada. Svea Finance’i klienditeenindus on kättesaadav nii telefoni teel kui ka e-posti teel.

Svea Finance on Eesti finantsteenuste turul tuntud kaubamärk, mis pakub klientidele laia valikut finantseerimis- ja makselahendusi. Nende eesmärk on pakkuda klientidele parimaid lahendusi ning aidata neil oma rahalisi eesmärke saavutada.

Svea Finance Teenused

Svea Finance pakub laias valikus finantseerimis- ja makselahendusi nii era- kui ka äriklientidele. Nende teenused on kättesaadavad internetis ja mobiilirakenduses ning nende abil saab kliendil raha laenata, makseid ajastada ja oma rahaasju hallata.

Eraisikutele

Svea Finance pakub eraisikutele mitmeid erinevaid finantseerimisvõimalusi. Näiteks saavad kliendid taotleda väikelaenu, järelmaksu, autoliisingut, remondilaenu või laenude refinantseerimist. Samuti on võimalik kasutada ostukonto makselahendust e-poodides.

Väikelaen on Svea Finance’i poolt pakutav kiirlaen, mis sobib kasutamiseks igal ajal ja igas olukorras. Väikelaenu on võimalik taotleda internetis ning selle tagasimaksetähtaeg võib ulatuda kuni 5 aastani.

Järelmaks on lihtne ja mugav makselahendus, mis võimaldab kauba või teenuse eest maksta osade kaupa. Svea Finance järelmaksu eeliseks on madal intressimäär ning paindlikud tagasimaksevõimalused.

Äriklientidele

Svea Finance pakub äriklientidele mitmeid erinevaid finantseerimis- ja makselahendusi. Näiteks saavad ettevõtted kasutada faktooringut, arvete ostu, ostukonto makselahendust, halduse ja võlanõude teenuseid.

Faktooring on teenus, kus ettevõte müüb oma arved Svea Finance’ile ning saab seeläbi kiirelt ja lihtsalt raha kätte. Arvete ost on teenus, kus Svea Finance ostab ettevõtte müügiarved ning maksab nende eest kohe raha.

Ostukonto makselahendus võimaldab ettevõtetel pakkuda oma klientidele paindlikke maksevõimalusi. Halduse ja võlanõude teenused aitavad ettevõtetel oma rahaasju hallata ning tagada, et nende kliendid maksavad õigeaegselt oma arved ära.

Svea Finance’i teenused on kättesaadavad nii Eestis kui ka teistes riikides. Ettevõte on tegutsenud juba aastast 1981 ning omab laialdast kogemust finantsteenuste valdkonnas.

Svea Finance Kuidas Kasutada

Svea Finance on finantsteenuste ettevõte, mis pakub laene, järelmaksu, autoliisingut ja muid makselahendusi nii era- kui ka äriklientidele. Kuidas kasutada Svea Finance teenuseid? Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil alustada.

Veebibrauser

Svea Finance teenuseid saab kasutada veebibrauseri kaudu. Soovitatav on kasutada uusimat versiooni Google Chrome, Microsoft Edge’i või Safarist. Internet Explorer 11 ei ole soovitatav, kuna see ei toeta kõiki funktsioone.

Svea Finance veebileht

Svea Finance veebilehel on palju kasulikku teavet, sealhulgas laenude ja makselahenduste kirjeldusi, laenukalkulaatorit ja kontaktandmeid. Kui soovite taotleda laenu või järelmaksu, saate seda teha veebilehe kaudu. Kui teil on küsimusi või vajate abi, võite pöörduda Svea Finance klienditeeninduse poole.

Informatsioon

Enne laenu võtmist on oluline tutvuda Svea Finance laenutingimustega. Laenutingimused sisaldavad teavet laenu suuruse, intressimäära ja tagasimaksetähtaegade kohta. Kui teil on küsimusi laenutingimuste kohta, võite pöörduda Svea Finance klienditeeninduse poole.

Svea Finance Meeskond

Svea Finance AS on finantseerimis- ja makselahenduste pakkujana tuntud oma professionaalse ja kogenud meeskonna poolest. Ettevõtte meeskond koosneb erinevate valdkondade spetsialistidest, kes on pühendunud klientide rahulolu tagamisele ning pidevale arengule ja innovatsioonile.

Eric Puulmann on Svea Finance AS tegevjuht ja juhatuse liige. Ta on ettevõttes töötanud juba aastaid ning omab laialdast kogemust finantssektoris. Piret Palm on juriidilise osakonna juht ning vastutab ettevõtte õiguslike küsimuste eest. Tanel Lassik on eralaenude juht ning tema vastutusalas on väikelaenude, remondilaenude, autolaenude, autoliisingu ja järelmaksu valdkonnad.

Svea Finance AS meeskonnas töötab ka mitmeid teisi spetsialiste, kes on oma ala parimad ning kellel on laialdased teadmised ja kogemused finantssektoris. Ettevõtte meeskond on pühendunud klientidele parimate lahenduste pakkumisele ning nende vajaduste mõistmisele.

Svea Finance AS meeskond on alati valmis klientidele nõu ja abi pakkuma ning vastama kõigile nende küsimustele. Ettevõte on tuntud oma kliendisõbraliku ja professionaalse teeninduse poolest ning püüab alati leida parimaid lahendusi klientide vajaduste rahuldamiseks.

Svea Finance Veebileht

Svea Finance veebileht (https://www.svea.com/ee/et/svea-finance/) pakub laias valikus finantseerimis- ja makselahendusi nii era- kui ka äriklientidele. Veebileht on loodud kasutajasõbralikult ning lihtsalt navigeeritav.

Svea Finance veebilehel on võimalik tutvuda erinevate teenuste ja toodetega, nagu näiteks väikelaen, järelmaks, liising, laenude refinantseerimine, ärikliendi teenused ja makselahendused. Lisaks on veebilehel võimalik leida kogu vajalik informatsioon, mis on seotud Svea Finance teenustega ning nendega kaasnevate tingimustega.

Veebilehel on ka võimalik leida vastused korduma kippuvatele küsimustele ning saada infot Svea Finance kontaktandmete kohta. Kliendid saavad veebilehe kaudu ka lihtsalt taotleda erinevaid finantsteenuseid ning jälgida oma laenutaotluse staatust.

Svea Finance veebileht on loodud nii, et kliendid saaksid lihtsalt ja mugavalt leida vajalikku informatsiooni ning taotleda erinevaid finantsteenuseid.

Svea Finance Videod

Svea Finance on loonud mitmeid videoid, et tutvustada oma teenuseid ja tooteid. Nende YouTube’i kanalil on mitmeid videoid, mis on suunatud nii era- kui ka äriklientidele.

Näiteks on nende kanalil video, mis tutvustab nende väikelaenu. Selles videos räägitakse, kuidas väikelaen aitab inimestel oma unistusi ellu viia ning millised on selle laenu peamised eelised. Video on informatiivne ja annab potentsiaalsetele klientidele hea ülevaate väikelaenu võimalustest.

Lisaks on Svea Finance’i YouTube’i kanalil mitmeid videoid, mis tutvustavad nende järelmaksu- ja finantseerimisteenuseid. Need videod on mõeldud nii era- kui ka äriklientidele ning annavad hea ülevaate nende teenuste peamistest eelistest ja võimalustest.

Kõik Svea Finance’i videod on loodud professionaalsel tasemel ning annavad selge ja informatiivse ülevaate nende teenustest ja toodetest. Klientidel on võimalik leida videoid, mis vastavad nende vajadustele ning aitavad neil teha informeeritud otsuseid.