RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Kaskokindlustus

sisukaart

Kaskokindlustuse Pakkujad Eestis

Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis kaitseb Sinu sõidukit erinevate ohtude eest, mis võivad tekitada kahju Sinu sõidukile. Kaskokindlustuse pakkujad Eestis pakuvad erinevaid kindlustuskaitse võimalusi.

Ettevõtted, mis pakuvad kaskokindlustust

Eestis on mitmeid kindlustusseltse, mis pakuvad kaskokindlustust. Mõned neist on If Kindlustus, ERGO Kindlustus, Gjensidige Kindlustus, Salva Kindlustus, Compensa Vienna Insurance Group ja Seesam Kindlustus.

Kindlustuskaitse ja kindlustusperiood

Kaskokindlustus kaitseb Sinu sõidukit erinevate ohtude eest, mis võivad tekitada kahju Sinu sõidukile. Kaskokindlustusleping sõlmitakse kindlustusperioodiks, mis võib olla üks aasta. Kaskokindlustuse paketid on erinevad ja sõltuvad kindlustusseltsist.

Kindlustuspaketid ja lisakaitsed

Kaskokindlustus pakub erinevaid kindlustuspakette, mis sisaldavad erinevat kaitset. Näiteks võib kindlustuspakett sisaldada liikluskindlustust, kaskokindlustust, liisinguväärtuse kindlustust ja liisingumakse kindlustust. Lisaks on võimalik valida erinevaid lisakaitsed, nagu boonuskaitsed, mis kaitsevad Sinu boonus-maluust, kui juhtud kindlustusjuhtumiga.

Mis on kaskokindlustus?

Kaskokindlustus on vabatahtlik kindlustus, mis kaitseb Sinu sõidukit erinevate kahjude eest. Kaskokindlustus hõlmab liiklusõnnetusi, mis hõlmavad otsasõitu loomale, inimesele või jalgrattale, samuti sõidukile tekitatud vigastusi. Kaskokindlustus kaitseb Sinu sõidukit ka varguse, röövimise ja ärandamise eest.

Kaskokindlustuse hind sõltub mitmest tegurist, nagu sõiduki mark, mudel, mootori võimsus, esmase registreerimise aasta, sõiduki number jne. Kaskokindlustuse puhul on ka omavastutus, mis tähendab, et osa kahjust tuleb kliendil endal katta. Kaskokindlustusega kaasneb sageli ka autoabi teenus, mis aitab Sind õnnetusjuhtumi korral.

Kaskokindlustus katab ka vandalismi, mis hõlmab sõiduki tahtlikku kahjustamist. Kaskokindlustus kaitseb ka loodusõnnetuste, nagu tormide ja üleujutuste, tekitatud kahjude vastu. Kui Sinu sõiduk saab kahjustada õnnetusjuhtumi tõttu, siis pakutakse asendusautot, et saaksid oma igapäevaelu jätkata.

Kaskokindlustus on saadaval erinevates pakettides, nagu kaskokindlustus, koguriskikindlustus ja superkasko. Kaskokindlustus on kohustuslik, kui soovid sõidukit liisinguga osta. Kaskokindlustuse saad sõlmida kindlustusandja kodulehel või klienditeeninduses. Kaskokindlustuse sõlmimiseks pead esitama sõiduki registreerimistunnistuse, isikukoodi ja e-posti aadressi. Kindlustusvõtja peab olema eraklient.