RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Uus väikelaen

sisukaart

Ferratum

€100 – €5000

 • KKM: 37.12%
 • 3 kuud kuni 8 aastat
 • Lepingutasu €0
 • Väikelaen

Coop pank

€50 – €15000

 • KKM: 27.24%
 • 3 kuud kuni 5 aastat
 • Lepingutasu: €0
 • Väikelaen

Credit24

€50 – €5000

 • KKM: 28.34%
 • 3 kuud kuni 5 aastat
 • Lepingutasu: €0
 • Väikelaen
 

 

Uus Väikelaen

Kui sul on vaja kiiret rahalist abi, siis võib uus väikelaen olla just see, mida otsid. Väikelaen on laen, mis on mõeldud inimestele, kes vajavad kiiret abi näiteks ootamatute arvete või arstikulude katmiseks või muudeks väiksemateks väljaminekuteks.

Väikelaenu saamiseks ei pea sa tavaliselt esitama pikkade dokumentide loetelu, nagu pangalaenu puhul. See tähendab, et taotlemine on kiire ja lihtne. Uus väikelaen on saadaval nii laenufirmadest kui ka pankadest ning seda võib taotleda internetist, mis muudab protsessi veelgi mugavamaks.

Laenu tingimused ja intressimäärad varieeruvad sõltuvalt laenupakkujast ja laenuperioodist. Väikelaene võib võtta tagatiseta ning laenusummad ulatuvad 500 kuni 25000 euroni. Taotluse hindamine võtab tavaliselt aega 1 päev kuni nädal.

Uus väikelaen on suurepärane alternatiiv, kui sul on vaja kiiret rahalist abi. See on paindlik ja mugav võimalus, mis võib aidata sul lahendada ootamatuid probleeme. Kui otsustad taotleda väikelaenu, siis veendu, et sa mõistad täielikult laenu tingimusi ning oled valmis tagasimaksetähtaegadest kinni pidama.

Kuidas Taotleda Uut Väikelaenu

Kui otsite võimalust laenata raha kiiresti ja lihtsalt, siis uus väikelaen võib olla just see, mida vajate. Siin on mõned sammud, mida peate järgima, et taotleda uut väikelaenu.

Valige Laenuandja

Enne taotlemist peate valima sobiva laenuandja. Eraisikutelt laenamiseks saate valida Raha24 või SMS laen 24h. Kui soovite laenata pangast, võite kaaluda Inbanki või Luminori. Enne otsuse tegemist uurige hoolikalt erinevaid laenutooteid ja valige see, mis sobib teile kõige paremini.

Täitke Laenutaotlus

Kui olete valinud sobiva laenuandja, täitke laenutaotlus. Laenutaotluse täitmisel olge täpne ja täitke kõik nõutud väljad. Kui esitate valeinfot, võib see põhjustada teie taotluse tagasilükkamise. Laenutaotluse esitamine internetist on kiire ja mugav viis taotlemiseks.

Esitage Dokumendid

Enne laenu saamist peate esitama vajalikud dokumendid. Laenuandja võib nõuda teilt isikut tõendavat dokumenti, pangakonto väljavõtet, palgatõendit ja muid dokumente. Veenduge, et esitate kõik nõutud dokumendid õigeaegselt.

Arvutage KKM

Enne laenu taotlemist arvutage, kui palju maksate tagasi koos intresside ja kuludega. KKM ehk krediidi kulukuse määr näitab, kui palju kulub laenu tagasimaksmiseks raha. Arvutage KKM erinevate laenuandjate pakkumiste põhjal ja valige see, mis sobib teile kõige paremini.

Ole Valmis Laenuandja Küsimustele Vastama

Laenuandjad võivad küsida teilt täiendavaid küsimusi enne laenu andmist. Ole valmis vastama nendele küsimustele ja esitama täiendavat teavet, kui seda nõutakse. See aitab tagada, et teie taotlus töödeldakse kiiresti ja tõhusalt.

Nii et kui soovite laenata raha kiiresti ja lihtsalt, siis järgige neid samme ja taotlege uut väikelaenu.

Väikelaenu Intressid ja Kulud

Kui otsustate võtta uue väikelaenu, on oluline uurida intressimäärasid ja muid kulusid, et saaksite teha informeeritud otsuse. Intressimäär on protsentuaalne summa, mida laenuandja võtab laenu väljastamise eest, ja see võib varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja laenu suurusest.

Krediidi kulukuse määr (KKM) võib samuti olla oluline, kuna see näitab kogu laenu maksumust, sealhulgas nii intressi kui ka teisi tasusid. KKM võib olla fikseeritud või muutuv, seega on oluline uurida erinevaid võimalusi ja valida see, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Lisaks intressimääradele ja KKM-ile võib laenuandja võtta ka haldustasu või muid tasusid, nagu lepingutasu või fikseeritud tasu. Need tasud võivad varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja laenu suurusest, seega on oluline uurida erinevaid võimalusi ja valida see, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Väikelaenu Tagatised ja Käendus

Väikelaen on laen, mida saab taotleda ilma tagatiseta või käendajata. See tähendab, et laenuandja ei nõua laenu tagasimaksmiseks mingit vara tagatiseks ega ka kedagi, kes vastutaks laenu tagasimaksmise eest koos laenuvõtjaga. Kuid mõned laenuandjad võivad nõuda tagatist või käendajat, kui laenuvõtja ei vasta nende nõuetele.

Tagatiseta väikelaen

Tagatiseta väikelaen on laen, mida saab taotleda ilma tagatiseta. See tähendab, et laenuandja ei nõua laenu tagasimaksmiseks mingit vara tagatiseks. Tagatiseta väikelaen on tavaliselt kiirem ja lihtsam taotleda kui tagatisega laenud. Laenuandja otsustab laenu andmisel, kas laenuvõtja suudab laenu tagasi maksta. Tagatiseta väikelaenud on tavaliselt kõrgema intressimääraga kui tagatisega laenud, kuna laenuandja võtab suurema riski.

Tagatistega väikelaen

Tagatistega väikelaen on laen, mida saab taotleda tagatise vastu. See tähendab, et laenuandja nõuab laenu tagasimaksmiseks mingit vara tagatiseks. Tagatiseks võib olla näiteks kinnisvara, auto või muu vara. Kui laenuvõtja ei suuda laenu tagasi maksta, võib laenuandja müüa tagatise ja kasutada müügist saadud raha laenu tagasimaksmiseks. Tagatistega väikelaenud on tavaliselt madalama intressimääraga kui tagatiseta laenud, kuna laenuandja võtab vähem riski.

Käendus

Käendus on olukord, kus keegi teine vastutab laenu tagasimaksmise eest koos laenuvõtjaga. Käendaja annab laenuandjale lubaduse, et ta maksab laenu tagasi, kui laenuvõtja seda ei tee. Käendaja vastutab laenu tagasimaksmise eest koos laenuvõtjaga. Käendus võib olla kas tagatisega või tagatiseta. Käendaja peab olema usaldusväärne ja tema krediidiskoor peab olema piisavalt hea, et laenuandja saaks kindlustunde, et laen tagastatakse õigel ajal.

Autolaen ja Väikelaen Auto Ostmiseks

Kui soovid osta endale uut autot, kuid sul pole selleks piisavalt raha, on autolaen või auto väikelaen hea võimalus selleks. Autolaen on spetsiaalselt auto ostmiseks mõeldud tagatiseta väikelaen. Väikelaen aga võimaldab rahastada erinevaid projekte ja kulutusi, sealhulgas ka auto ostmist.

Enne laenu võtmist tasub aga hoolikalt läbi mõelda, milline laen sobib sulle kõige paremini. Autolaen on mõeldud ainult auto ostmiseks, kuid väikelaen võib olla kasulik ka siis, kui vajad raha muudeks kulutusteks. Samuti tuleb enne laenu võtmist hoolikalt läbi mõelda, kui suur laenusumma sulle sobib ning millised on laenu tagasimakse tingimused.

Autolaenu saab taotleda mitmetest laenuandjatest nagu TF Bank ja Bigbank. Enne laenu võtmist tuleks aga kindlasti võrrelda erinevate laenuandjate tingimusi ning valida endale sobivaim variant. Samuti tasub kontrollida laenuandja tausta ning veenduda, et tegemist on usaldusväärse ettevõttega.

Auto väikelaen võib olla kasulik valik juhul, kui sul puudub vajalik summa raha, kuid samas pole sul ka tagatist, mida võiks pakkuda traditsiooniliste laenude puhul. Enne laenu võtmist tasub aga kindlasti uurida erinevate laenuandjate pakkumisi ning valida endale sobivaim variant. Samuti tuleb hoolikalt läbi mõelda, kui suur laenusumma sulle sobib ning millised on laenu tagasimakse tingimused.

Erinevad Väikelaenu Tüübid

Väikelaen on laen, mida saab võtta erinevatel eesmärkidel, nagu remonditöödeks, reisimiseks, tervisekuludeks, pulmadeks jne. Väikelaenu võtmisel on oluline teada, milline laen sobib teie vajadustele kõige paremini. Siin on mõned erinevad väikelaenu tüübid, mida saate kaaluda.

Refinantseerimislaen

Kui teil on juba olemas laen ja soovite seda refinantseerida, võite kaaluda refinantseerimislaenu. Selle laenu abil saate oma olemasoleva laenu tagasi maksta uue laenuga, millel on madalam intressimäär ja paremad tingimused.

Tarbimislaen

Tarbimislaen on laen, mida saate võtta erinevatel eesmärkidel, nagu reisimine, remont, tervis, pulmad jne. See on tagatiseta laen, mis tähendab, et te ei pea tagama oma vara laenu tagasimaksmiseks.

Terviselaen

Terviselaen on laen, mida saate võtta tervisega seotud kulude katmiseks. See võib hõlmata arsti külastusi, ravimeid, hambaravi jne. Terviselaen võib olla kasulik, kui teil pole piisavalt raha tervisega seotud kulude katmiseks.

Remondilaen

Remondilaen on laen, mida saate võtta kodu remonditööde jaoks. See võib hõlmata uue katuse paigaldamist, vannitoa renoveerimist, köögi ümberehitust jne. Remondilaen võib olla kasulik, kui teil pole piisavalt raha kodu remonditööde jaoks.

Pulmalaen

Pulmalaen on laen, mida saate võtta pulmade korraldamiseks. See võib hõlmata pulmapidu, pulmakleidi, fotograafi jne. Pulmalaen võib olla kasulik, kui soovite korraldada unustamatu pulma, kuid teil pole piisavalt raha.

Reisilaen

Reisilaen on laen, mida saate võtta reisimiseks. See võib hõlmata lennupileteid, majutust, toitlustust jne. Reisilaen võib olla kasulik, kui soovite minna unustamatu reisile, kuid teil pole piisavalt raha.

Ettevõttele

Väikelaenu saab võtta ka ettevõtete jaoks. See võib hõlmata laenu võtmist uue seadme ostmiseks, töötajate palkade maksmiseks jne. Väikelaen võib olla kasulik, kui teil pole piisavalt raha ettevõtte kulude katmiseks.

Väikelaenud on saadaval erinevate intressimäärade ja tagasimaksetähtaegadega. Enne väikelaenu võtmist on oluline tutvuda laenulepingu tingimustega, sealhulgas intressimäära, lepingutasu ja tagasimaksetähtajaga. Võite võrrelda erinevaid laenuandjaid ja valida parima pakkumise vastavalt teie vajadustele.

Laenamine Eraisikutelt ja Laenufirmadelt

Laenamine eraisikutelt on muutunud üha populaarsemaks, kuna see võib olla soodsam kui laenamine laenufirmadelt. Eraisikutevahelisel laenamisel ei ole vaja maksta kõrgeid intresse ja laenuandjad võivad olla paindlikumad laenutingimuste osas. Siiski võib olla ka riske, kuna eraisikutelt laenates ei ole tagatist ja laenuandja võib jääda laenu tagasimaksmata.

Kui otsustate laenata eraisikutelt, on oluline uurida erinevaid laenuandjaid ja nende pakkumisi. Üks võimalus on kasutada laenuportaale nagu Moneyzen või Omaraha, mis võimaldavad teil leida sobiva laenuandja ja taotleda laenu mugavalt interneti kaudu. Personaalne laenupakkumine võib olla sobiv valik, kuna see võimaldab teil saada laenu vastavalt teie vajadustele ja võimekusele.

Kui teil on maksehäireid, võib olla keeruline saada laenu eraisikutelt. Sel juhul võib olla vaja pöörduda laenufirmade poole, kes pakuvad laenu ilma tagatiseta. Sellised laenud võivad olla kallimad, kuid võivad olla ainus võimalus saada vajalikku rahastust.

Lisaks eraisikutelt laenamisele võite kaaluda ka laenamist laenufirmadelt. Laenufirmad nagu Pakkumine või Limiit pakuvad erinevaid laenuliike, sealhulgas väikelaene. Enne laenu võtmist on oluline uurida erinevaid laenuandjaid ja nende pakkumisi, et leida sobivaim valik. Samuti tuleb hoolikalt jälgida intresse ja laenutingimusi, et vältida võlgadesse sattumist.

Väikelaenu Taotlemise Tingimused

Kui soovite taotleda väikelaenu, peate täitma teatud tingimused. Igal laenuandjal on oma nõuded, kuid mõned üldised tingimused on järgmised:

 • Vanus: Väikelaenu taotlemiseks peate olema vähemalt 18-aastane.
 • Sissetulek: Teil peab olema stabiilne sissetulek, et tagada laenu tagasimaksmine. Laenuandjad kontrollivad tavaliselt teie sissetuleku suurust ja stabiilsust.
 • Maksehäired: Kui teil on maksehäireid või võlgnevusi, võib see mõjutada teie võimalust saada väikelaenu. Mõned laenuandjad ei anna laenu, kui teil on maksehäireid.
 • Eesti kodakondsus: Enamik laenuandjaid nõuab Eesti kodakondsust, et saada väikelaenu.
 • Tagatis: Väikelaen on tavaliselt tagatiseta laen, kuid mõned laenuandjad võivad nõuda tagatist, näiteks kinnisvara või sõidukit.
 • Laenusumma: Laenusumma sõltub teie sissetuleku suurusest ja laenuandja nõuetest. Enamik laenuandjaid pakub laenusummasid vahemikus 500 kuni 15 000 eurot.

Kui te vastate nendele tingimustele, võite taotleda väikelaenu. Samuti on oluline märkida, et väikelaenu intressimäärad võivad varieeruda sõltuvalt laenuandjast ja teie krediidiskoorist. Seetõttu on soovitatav võrrelda erinevaid laenuandjaid ja nende laenutingimusi enne lõpliku otsuse tegemist.

Väikelaenu Maksegraafik ja Maksepuhkus

Väikelaenu võttes on oluline teada, milline on maksegraafik ja millised on võimalused maksepuhkuseks. Maksegraafik näitab, kuidas ja millal tuleb laenu tagasi maksta. Maksepuhkus on aga võimalus ajutiselt maksetest loobuda või neid vähendada.

Maksegraafik on oluline osa väikelaenu võtmisel. Tavaliselt on maksegraafik annuiteetgraafik, mis tähendab, et iga kuu tuleb tasuda võrdne summa, mis koosneb laenu põhiosa ja intressi maksest. Maksegraafik on kokkuleppe alusel ja võib olla fikseeritud või muutuv. Fikseeritud maksegraafiku puhul on igakuine maksekindlustunne suurem, kuid muutuv maksegraafik võib olla paindlikum.

Maksepuhkus on ajutine periood, mille jooksul saab laenu tagasimakseid vähendada või neist ajutiselt loobuda. Maksepuhkuse võimalus on oluline, kui tekib ootamatu rahaline raskus või kui on vaja ajutiselt vähendada laenumakseid. Maksepuhkuse võimalus sõltub laenuandjast ja võib olla kokkuleppe alusel.

Tagasimakse periood sõltub laenusummast ja maksegraafikust. Tavaliselt on tagasimakse periood 1-5 aastat, kuid see võib olla ka pikem. Tagasimakse perioodi pikkus tuleks valida vastavalt oma võimalustele ja vajadustele.

Laenu Refinantseerimine

Kui oled juba võtnud laenu, kuid soovid leida paremaid tingimusi, võid kaaluda laenu refinantseerimist ehk ühendamist. Refinantseerimine võimaldab sul liita oma erinevad laenud üheks laenuks, mille intressimäär on tavaliselt madalam kui seniste laenude puhul. See võib aidata sul kokkuhoida igakuistelt laenumaksetelt ning vältida kõrgeid intressikulusid.

Refinantseerimine on eriti kasulik siis, kui oled võtnud mitu kiirlaenu või tarbimislaenu, mille intressimäärad on kõrged. Refinantseerimislaen võib olla ka suurepärane võimalus, kui oled võtnud ärilaenu ning soovid leida paremaid tingimusi.

Uus väikelaen pakub refinantseerimislaenu võimalust, mis võimaldab sul vahetada oma senise laenu paremate tingimustega laenu vastu. Laenu refinantseerimine on kiire ja lihtne protsess ning saad selle teha vaid mõne minutiga.

Kui soovid refinantseerimislaenu taotleda, siis võid täita taotluse meie veebilehel või tulla meie kontorisse. Meie spetsialistid aitavad sul valida sobivaima refinantseerimislaenu ning vastavad kõigile sinu küsimustele.

Väikelaenu Eelised

Väikelaenudel on palju eeliseid, mis muudavad need atraktiivseks finantsteenuseks. Siin on mõned põhjused, miks võiksite kaaluda väikelaenu taotlemist:

 1. Kiire laenu saamise võimalus: Väikelaenud on tavaliselt kiiremini kättesaadavad kui pangalaenud. Laenu taotlemine ja hindamine võtab aega vaid mõned päevad, võrreldes pangalaenudega, mis võivad võtta nädalaid või isegi kuid.

 2. Väiksemad intressimäärad: Väikelaenudel on tavaliselt madalam intressimäär kui krediitkaartidel. Kui teil on vaja raha kiiresti, kuid ei soovi maksta kõrget intressi, võib väikelaen olla hea valik.

 3. Vähem dokumente: Väikelaenu taotlemiseks ei pea te tavaliselt esitama pikkade dokumentide loetelu, nagu pangalaenu puhul. See muudab väikelaenu taotlemise lihtsamaks ja kiiremaks.

 4. Piiramatu kasutusotstarve: Väikelaenud on piiramatu kasutusotstarbega, mis tähendab, et saate raha kasutada just nii, nagu soovite. Võite kasutada seda ootamatute kulutuste katmiseks, remonditöödeks või isegi reisimiseks.

 5. Madalamad tagatised: Väikelaenud ei nõua tavaliselt suuri tagatisi, nagu kinnisvara või auto, mis muudab need kättesaadavamaks inimestele, kellel pole suurt vara.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kas tagatiseta väikelaenu saab võtta ka ilma palgatõendita?

Jah, mõned krediidiandjad pakuvad tagatiseta väikelaenu ilma palgatõendita. Sellisel juhul võib krediidiandja taotleda alternatiivset tõendust sissetuleku kohta, nagu pangaväljavõtet või muud dokumenti, mis näitab teie sissetuleku suurust ja stabiilsust.

Millised on krediitlaenu võtmise tingimused?

Krediitlaenu võtmise tingimused võivad erineda sõltuvalt krediidiandjast ja laenu liigist. Enne laenulepingu allkirjastamist lugege hoolikalt läbi kõik tingimused ja veenduge, et olete nendega nõus. Krediidiandjad võivad nõuda erinevaid dokumente, nagu isikut tõendav dokument ja pangaväljavõte, et tõestada teie identiteeti ja sissetuleku suurust.

Kuidas taotleda Esto väikelaenu?

Esto väikelaenu saate taotleda internetis, täites taotlusvormi krediidiandja veebisaidil. Taotluse esitamiseks peate esitama oma isikuandmed ja sissetuleku tõendamise dokumendid. Pärast taotluse esitamist võtab krediidiandja teie taotluse läbi ja annab teile vastuse.

Millised on Raha24 väikelaenu intressimäärad?

Raha24 väikelaenu intressimäärad sõltuvad laenu suurusest ja tagasimakse tähtajast. Kui soovite teada saada täpseid intressimäärasid, külastage Raha24 veebisaiti või võtke ühendust nende klienditeenindusega.

Kuidas toimub Svea järelmaksu tagasimaksmine?

Svea järelmaksu tagasimaksmine toimub vastavalt lepingus kokkulepitud tingimustele. Tavaliselt peate maksma igakuiselt kindla summa, mis sisaldab nii laenu põhiosa kui ka intressi. Kui soovite teha täiendavaid tagasimakseid või maksta laenu ennetähtaegselt tagasi, võtke ühendust Svea klienditeenindusega.

Mida peaksin teadma eraisiku laenu taotlemisel?

Eraisiku laenu taotlemisel veenduge, et olete tutvunud kõigi tingimustega ja mõistate täielikult laenu tagasimaksmise kohustust. Enne laenu taotlemist uurige hoolikalt erinevaid krediidiandjaid ja valige see, mis pakub teile kõige sobivamat laenu. Samuti veenduge, et teie sissetulek on piisav, et tagada laenu tagasimaksmine.