RahaGuru.ee

RahaGuru.ee

Majutus

sisukaart

Majutus

Kui otsite Eestis majutusasutust, siis on teil palju võimalusi valida. Hea majutusasutus peaks vastama teie vajadustele ja soovidele. Enne broneerimist peaksite kaaluma asukohta, vaadet, terrassi, parkimist, aeda, sauna ja vanalinna lähedust. Samuti peaksite kindlasti kontrollima hindu, tärnide arvu ja WiFi-ühenduse olemasolu.

Majutus Eesti linnades

Tallinna vanalinn on üks populaarsemaid kohti majutuseks Eestis. Seal on palju hotelle ja puhkemaju, mis sobivad nii paaridele kui ka peredele. Kui soovite majutust Tallinna kesklinnas, siis leidub seal palju erinevaid majutusvõimalusi, alates luksuslikest korteritest kuni peresõbralike majutuskohtadeni.

Tartu on teine suur linn Eestis, mis pakub erinevaid majutusvõimalusi. Seal leidub palju hotelle ja puhkemaju, mis sobivad nii paaridele kui ka peredele. Kui soovite majutust Tartu linnas või selle lähedal, siis on teil palju valikuid.

Rakvere on veel üks linn, kus leidub erinevaid majutusvõimalusi. Seal on hotelle ja puhkemaju igale maitsele ja eelarvele. Kui soovite majutust Rakveres, siis peaksite kindlasti kontrollima hindu ja tärnide arvu.

Airbnb ja Booking.com on kaks populaarset veebilehte, kus saate broneerida majutust Eestis. Seal leidub erinevaid majutusvõimalusi, alates väikestest stuudiokorteritest kuni suurte majadeni. Mõned majutusasutused pakuvad tasuta WiFi-ühendust ja hommikusööki.

Mövenpick Hotel Tallinn on üks populaarsemaid hotelle Eestis. Seal on professionaalne majutaja, kes tagab teile suurepärase ja meeldiva majutuskogemuse. Hotellis on tasuta WiFi-ühendus, jõusaal, köök ja kohvik. Samuti on hotellil suurepärane interjöör ja puhtus.